Skocz do zawartości

Xenobot nie bije z exori ico oraz exori hur gdy obok stoi inny gracz!

Polecane posty

Witam jak w tytule mam ustawione w zakładne Magic Shooter w xenobocie żeby bił z exori hur i exori ico ale jak tylko obok stanie na 1 kratkę inny gracz to przestaje bić z tych czarów i bije tylko z miecza!

To nie są czary obszarowe i chciał bym żeby bił nawet jeśli obok stoi inny gracz.

Inni gracze którzy bocą nie mają tego problemu gdy ja stoje obok to oni i tak atakują z czarów!

Niestety nie widzę tam zakładki żeby ignorował innych graczy a skryptów pisać nie umiem.

Bardzo proszę o pomoc!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Jeśli na OTS na którym grasz masz do wyboru PVP mode przy skullu to sprawdz na białym.

Jeśli to nie zadziała ustaw zamiast Targeted Spell w shooterze coś innego i potestuj.

Ostatnim sposobem będzie załatwienie shootera przez skrypt (pierwszy lepszy):

https://github.com/edumntg/Xenobot/blob/master/Scripts/Area Attack.lua

Niestety sprawdziłem żaden wymieniony ze sposobów nie daje oczekiwanego rezultatu.

Owszem skrypt działa ale bije tylko praktycznie z exori jak jest więcej niż 1 mobek a z exori ico i exori hur nie bije prawie wcale w pojedynczego moba a na tym mi głownie zleży.

Myślę tak sobie że rozwązał by problem prosty skrypt na ignorowanie innych graczy gdy ci na ekranie!

Czy ktoś umiał by taki skrypt napisać?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...