Skocz do zawartości

Możliwość zmiany nazwy użuykownika

Polecane posty

Cześć, proponuję dodać możliwość zmiany użytkownika dla osób, które mają konta +/- 10 lat (przykład) bo dzisiaj pojawił się kolejny post gdzie koleś ma konto 10lat i nie ma możliwości zmiany nicku co jest troche słabe (tak wiem że od tego są nagrody) ale poronuje też wynagrodzić "starych" 

https://prnt.sc/sosy37
Każdy spotykał się z prośbą o zmianę nicku a w odpowiedzi dostał że tylko od gold membera (mogę się mylić) 
nikt na tym nie ucierpi 🙂 

image.png

Pani Kasia

Jak się nie mylę, to MPC Winner też ma możliwość zmiany swojej nazwy. Jeżeli taki user z 10-letnim stażem nie ma takiej rangi, to nie był zaangażowany w forumową społeczność, tudzież nie widzę powodu na dawanie grantu na zmianę nazwy.

1 godzinę temu, Yaboku napisał:

Jak się nie mylę, to MPC Winner też ma możliwość zmiany swojej nazwy. Jeżeli taki user z 10-letnim stażem nie ma takiej rangi, to nie był zaangażowany w forumową społeczność, tudzież nie widzę powodu na dawanie grantu na zmianę nazwy.

Tak mpc winner też posiada taką opcję (i w temacie nie chodziło mi o siebie tylko o starszych użytkowników) Czyli jeżeli ktoś 10 lat temu miał 10 lat ustawił nick dla beki że wstyd mu się zalogować w dzisiejszych czasach co ma zrobić? Konkursów nie ma wiec jak może zmienić nick? zrobi nowe konto = ban ^^

image.png

Pani Kasia

imo każdy powinien mieć jednorazową opcję zmiany nazwy, niekoniecznie robioną samodzielnie, bo by był burdel

Jeszcze nie tak dawno, osoba, która stosownie uargumentowała zmianę nicku mogła to zrobić. Nie pamiętam, że było to jakoś bardzo wiele osób, po prostu czasem warto pójść na rękę użytkownikowi niż trzymać się sztywno zasad. Jak widać trzymanie się sztywno zasad, prowadzi tylko do degradacji forum. Teraz to nawet nie pamiętam kiedy przyjęli np. kidmoda, bo wymagania jak 5 lat temu, trochę smutne. Jeszcze chwila i moderator będzie moderował swoje własne posty. Forum powinno być bardziej "user-friendly", a nie wyglądać jak to widać.

23 godziny temu, kwiatek napisał:

Jeszcze nie tak dawno, osoba, która stosownie uargumentowała zmianę nicku mogła to zrobić. Nie pamiętam, że było to jakoś bardzo wiele osób, po prostu czasem warto pójść na rękę użytkownikowi niż trzymać się sztywno zasad. Jak widać trzymanie się sztywno zasad, prowadzi tylko do degradacji forum. Teraz to nawet nie pamiętam kiedy przyjęli np. kidmoda, bo wymagania jak 5 lat temu, trochę smutne. Jeszcze chwila i moderator będzie moderował swoje własne posty. Forum powinno być bardziej "user-friendly", a nie wyglądać jak to widać.

Niestety, lepsza kadra, która się zna, niż wpuszczanie byle kogo. Myślę, że i tak forum nie potrzebuje tylu moderatorów, bo dział i tak świeci tam pustkami 🙂

k4L2ZMS.png

Pani Kasia

Ja również z chęcią zmieniłbym swoją nazwę, założyłem konto w wieku 10 lat i tak trochę cringe 😄

apBVFJp.png

Również z chęcią bym zmienił nazwę, pisałem kiedyś do Makina o zmianę lecz jakoś nie był chętny na zmianę nicku.  A sam konto mam od 2k10..

Jak najbardziej propozycja na +

76561198375594763.png

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...