Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

 

 

 

Informacje ogólne:

IP: mczone.pl

Tryb: SkyBlock (+Dodatki)

Wersja: 1.15.2

Premium: nie

Strona WWW: https://mczone.pl/

Discord: https://discord.gg/YcWP7D2

 

 

Opis serwera

Serwer McZone.PL to mała społeczność opierająca się o zdanie graczy, serwer jest tworzony od graczy dla graczy. Pierwsza edycja serwera. Próbujemy stworzyć serwer przyjazny z miła atmosferą dla graczy, liczy się dla nas każde zdanie gracza. Nie posiadamy za dużo graczy, ponieważ serwer dopiero dzisiaj wystartował ale dołożymy wszystkich starań aby każdy nowy gracz naszego serwera poczuł miła i przyjazną atmosfere.

 

Automatyczne Farmy - od dziś nie musisz martwic się o zbiory oraz sadzenie zbóż, buraków, marchewek itp. zrobi za Ciebie to farma. Każda farma posiada 6 poziomów ulepszeń. Każdy poziom wyżej daje większy wzrost roślin oraz więcej miejsca na farmy.

 

Miniony (Pomocnicy) - dzięki którym nie będziesz musiał spędzać godzin nad kopaniem cobbla, będziesz mógł się bardziej skupić nad rozwojem własnej wyspy. Na chwile obecną posiadamy 6 pomocników (Co tydzień dodajemy nowego pomocnika). Limit pomocników dla gracza zwiększa się automatycznie o 2 gdy dodamy jednego pomocnika. Każdego miniona można ulepszyć na wyższy level co daje większą siłę pracy.

 

Aktywatory (Ładowacze chunków) - Nasz serwer posiada aktywatory chunków, nie będziesz musiał spędzać godzin na staniu i aktywowaniu spawnerów, automatycznych farm bądź minionów. Oczywiście wszystko za odpowiednią opłatą za walute serwerową. Czas działania aktywatora możemy przedłużyć za pomocą LVL'a EXP oraz za walutę serwerową.

 

Serwer posiada unikalny system osiągnięć za które otrzymasz odpowiednią ilość waluty serwerowej za wykonanie osiągniecia!

 

Unikalny Rynek serwerowy. Rynek serwerowy jest to specjalna strefa do handlu miedzy graczami. Aby można było korzystać z rynku trzeba zakupić dostęp do rynku w serwerowym Markecie. Każde wystawienie przedmiotu przez gracza jest pobierana opłata (w wysokości 10$) za wystawiony przedmiot. Zostało zablokowane sprzedawanie z zużytych przedmiotów bądź lekko uszkodzonych.

 

Męczy Cię noc na serwerze? A może nie lubisz deszczu? Wystarczy wpisać /głosowanie aby zmienić czas, pogodę oraz porę na serwerze.

 

Spawnery -  Serwer posiada unikalny system spawnerów. Spawnery możemy ulepszać za walutę serwerową oraz zakupić buster spawnera (za bloki węgla). spawnery możemy zdublować. Możliwość zmiany spawnerów itp.

 

System portali - nasz serwer posiada zaawansowany system portali do Endu i Netheru. Aby dostać się endu bądź netheru trzeba posiadać bilet dostępowy, który można zakupić w markecie serwerowym. Dla odmiany portale są otwarte o różnych godzinach, aby rozgrywka nie była za prosta.

 

Kilka Screenów:

 

 

Spoiler

 

 

2020-05-23_20.08.40.png2020-05-23_20.07.53.png

2020-05-23_20.08.43.png

2020-05-23_20.07.21.png

2020-05-23_20.07.16.png

2020-05-23_20.06.53.png

2020-05-23_19.39.56.png

2020-05-23_19.39.46.png

2020-05-23_19.39.35.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy bardzo serdecznie.

Miłej gry życzy Administracja McZone.PL

Edytowano przez GwardekPL

MCZONE2_1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Pani Kasia

Dodano drop diamentu z netherrack
Został naprawiony system skinow, każdy gracz premium będzie posiadał już skina.

Zostal udoskonalony system spawnerow czyli teraz można spawner wykopać diamentowym kilofem z silk touchem innym kilofem nie można wydobyć spawnera, zostało także zablokowane wydobycie spawnerow w netherze.

 

Zapraszamy do gry ❤️


MCZONE2_1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Pani Kasia

@reff dodano kilka nowości 🙂

Zapraszamy bardzo serdecznie


MCZONE2_1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Pani Kasia

Dziękujemy za wczorajszy event oraz za 45 aktywnych graczy  zapraszamy bardzo serdecznie dzisiaj miedzy 18 a 19 na kolejne eventy oraz dodatki 🙂


MCZONE2_1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...