Skocz do zawartości

Szukam modów do GTA V na PS3

Polecane posty

No tak jak w temacie moda do gta 5 ps3. Szukam zeby bez jailbreak chodził i za free najlepiej bo siana nie mam albo kogos kto ma moda i da mi hajsy w gta i lvl :) 

Pani Kasia

22 godziny temu, BigSmokePLLL napisał:

No tak jak w temacie moda do gta 5 ps3. Szukam zeby bez jailbreak chodził i za free najlepiej bo siana nie mam albo kogos kto ma moda i da mi hajsy w gta i lvl :) 

Za free ani bez jailbreak nie ogarniesz sobie moda do ps3, niestety. Na PC już inaczej, ale na konsolach jest ciężej, modderzy są wszędzie, wystarczy grać albo poszukać grupek na FB :]

> > > Jeżeli Ci pomogłem, daj lubię to! < < <

Dnia 24.05.2020 o 18:43, Maksasioros napisał:

Za free ani bez jailbreak nie ogarniesz sobie moda do ps3, niestety. Na PC już inaczej, ale na konsolach jest ciężej, modderzy są wszędzie, wystarczy grać albo poszukać grupek na FB :]

Ale pierdolisz głupoty juz mam darmowe jest wszystko działa. 

Pani Kasia

4 godziny temu, BigSmokePLLL napisał:

Ale pierdolisz głupoty juz mam darmowe jest wszystko działa. 

Niezłe odzywki xD
Powodzenia z banem na PSN i całą zlagowaną konsolką za "darmowe" mod menu - bez pozdrowień :]

Chyba sutki cie szczypią bana na ps3 juz sie nie dostaje typeczek jakis podobno 3 lata juz moduje i nie dostał bana 

PODOBNO nie dostał, ale to zależy w jaki sposób moduje i czy rzeczywiście coś takiego ma miejsce. Być może to zwyczajny troll, aby wyłapać takich idio... graczy jak ty. Ja podobno od 5 lat moderuje to forum, więc lepiej zacznij pisać normalnie. 😊

Skoro sam wiesz lepiej, to po co tworzysz temat na forum? Idź pograj i chętnie poczekam na temat ,,ZBANOWALI MNIE< JAK TO OMINAC!??SA?DAS? KONSOLA WYDAJE DZIWNE DŹWIĘKI, CZY OBCY JUŻ TU SĄ?''

Pani Kasia

6 godzin temu, Vosly napisał:

PODOBNO nie dostał, ale to zależy w jaki sposób moduje i czy rzeczywiście coś takiego ma miejsce. Być może to zwyczajny troll, aby wyłapać takich idio... graczy jak ty. Ja podobno od 5 lat moderuje to forum, więc lepiej zacznij pisać normalnie. 😊

Skoro sam wiesz lepiej, to po co tworzysz temat na forum? Idź pograj i chętnie poczekam na temat ,,ZBANOWALI MNIE< JAK TO OMINAC!??SA?DAS? KONSOLA WYDAJE DZIWNE DŹWIĘKI, CZY OBCY JUŻ TU SĄ?''

No juz konsola wybuchła wiesz napuchła i taki pierdolnik był i chałupa spłoneła ja tera z kota pisze 

11 godzin temu, BigSmokePLLL napisał:

sutki cie szczypią

1 godzinę temu, BigSmokePLLL napisał:

No juz konsola wybuchła wiesz napuchła i taki pierdolnik był i chałupa spłoneła ja tera z kota pisze 

Oj takie odpowiedzi skłaniają mnie bardziej do myślenia, że na mpc powinno być potwierdzenie wieku dowodem żeby można było pisać xD

A co do @topic to, że ktoś moduje i nie dostał bana - a ty pobrałeś za darmo i za pewne już na PC masz keyloggera, bo pewnie uruchamiasz mod menu przez USB, to jeszcze życzę Ci srogiego banika na PSN i tematu na MPC, "jak zrobić jailbreak konsoli ps3" 

Nie wiem, po co pytasz na forum, skoro wszystko wiesz lepiej, a do tego odzywasz się w sposób niekulturalny do osób, które chcą coś doradzić - w takim razie myślę, że dasz sobie radę sam. 🙂 

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...