Skocz do zawartości

Big Bang Empire bot

Polecane posty

Pani Kasia

8 godzin temu, _sectasy napisał:

Zaopatrz się w takie coś https://github.com/TypeStrong/ts-node oraz w środowisko "NodeJS" wtedy będziesz mógł uruchomić tego bota poleceniem "npx ts-node src/index.ts"

Dziękuje bardzooo! Jak to będzie działało toono to będzie mega mega. Słuchaj mam pytanko bo pobrałem juz to tsnode master itd i nie mam zielonego pojęcia jak mam uruchomić tego bota w sensie czy muszę do tego master cos tam wpakować do jakiegos folderu tego bota i uruchomić z jakiegos pliku poprostu w tym nodejs mam przepisać jakas nazwe czy jak? bo nie rozumiem

Okej coś tam sprobowałem odpalac tym nodejs ale jak wpisuję to co napisałeś to mam napisane że nie znalazło modułu typescript 

C:\Windows\System32>npx ts-node src/index.ts
npx: installed 8 in 5.868s
Cannot find module 'typescript'
Require stack:
- C:\Users\***\AppData\Roaming\npm-cache\_npx\7140\node_modules\ts-node\dist\index.js
- C:\Users\***\AppData\Roaming\npm-cache\_npx\7140\node_modules\ts-node\dist\bin.js

Pani Kasia

Prawdopodobnie nie masz zainstalowanego typescripta, o tym nie wspomniałem żebyś zainstalował - zapomniałem

wywołaj komende "npm install -g typescript"

Dopiero gdy już się to zainstaluje możesz bez problemu użyć w.w komendy do odpalenia tego bota.

5 godzin temu, _sectasy napisał:

Prawdopodobnie nie masz zainstalowanego typescripta, o tym nie wspomniałem żebyś zainstalował - zapomniałem

wywołaj komende "npm install -g typescript"

Dopiero gdy już się to zainstaluje możesz bez problemu użyć w.w komendy do odpalenia tego bota.

Okej okej znów jakiś błąd tak jak myślałem nie wiem czy poprostu ten bot jest źle napsiany i nie da się go odpalić czy jak ale patrz cos takiego mi teraz się pokazało

⨯ Unable to compile TypeScript:
src/bbe/index.ts:10:18 - error TS2705: An async function or method in ES5/ES3 requires the 'Promise' constructor.  Make sure you have a declaration for the 'Promise' constructor or include 'ES2015' in your `--lib` option.

10   async start(): Promise<void> {
                    ~~~~~~~~~~~~~
src/bbe/index.ts:18:17 - error TS2705: An async function or method in ES5/ES3 requires the 'Promise' constructor.  Make sure you have a declaration for the 'Promise' constructor or include 'ES2015' in your `--lib` option.

18   async play(): Promise<void> {

W jaki sposób wywołujesz te komende? jesteś w src, czy w głównym katalogu projektu.

Wszystko w bocie jest okej, jednak nie widzi tego pliku 'tsconfig.json' możesz otworzyć issue na repo autora, nie znam zbytnio typescript'a i jak tam go się kompiluje w node.

Pani Kasia

6 godzin temu, _sectasy napisał:

W jaki sposób wywołujesz te komende? jesteś w src, czy w głównym katalogu projektu.

Wszystko w bocie jest okej, jednak nie widzi tego pliku 'tsconfig.json' możesz otworzyć issue na repo autora, nie znam zbytnio typescript'a i jak tam go się kompiluje w node.

Plik wywołuję tą komendą co mi napisałeś w tym całym nodejs(tylko mi w zwykłym node nie działa bo wyświetla cos takiego unexpected identifier, więc próbowałem odpalać w command prompt. A tak trochę dla jasności to obojętne gdzie bedzie wypakowany ten bot? czy musi być w jakims podfolderze czy coś? Bo też nie rozumiem do konca jak to działa a wiesz xD

Dzięki za pomoc, neistety nie dzaila albo jestem za głupi na to wszystko albo coś xD ostro pokręcanie odpalenie jakiegos bota ;v no cóż dzięki wielkie za chęci ;]

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...