Skocz do zawartości

Polecane posty

Dzień dobry!

Mam na imię Maciej, za 11 dni obchodzę swoje 17 urodziny. Pochodzę ze wsi, która leży około 30km od Lublina. Kształcę się w technikum, na profilu technik informatyk. Metin jest grą na której się wychowałem, zacząłem grać gdy miałem 6 lat i gram do  teraz (i będę grał aż padnie ostatni serwer! :D) Wielokrotnie pełniłem funkcję moderatora oraz administratora forum. Podczas mojej kadencji chciałbym wprowadzić trochę nowości do działu "Metin2", żeby większością postów nie były powtarzające się pytania o wspomagacze do gry 🙂 - na przykład chciałbym założyć tematy do dyskusji, nie takie o serwerach tylko ogólnie o grze / metinowy offtopic.

Z natury jestem osobą którą ciężko wyprowadzić z równowagi, jestem cierpliwy oraz sumiennie wykonuje swoją pracę.

W ciągu 17 lat swojego życia opanowałem skill który zwie się "praca w zespole", gdy coś zrobię źle i zostanę o tym uświadomiony staram się naprawić swój błąd i na przyszłość uważam żeby go nie popełnić.

Dzięki mojej długoletniej styczności z tworzeniem filmów na serwis YouTube nauczyłem się z pokorą przyjmować krytykę, jeśli jest uzasadniona biorę to do siebie.

W ciągu ostatnich 7 lat opiekowałem się serwerami TeamSpeak, CS:GO oraz forami.

Serdeczne pozdrowienia, Maciej.

apBVFJp.png

Pani Kasia

Niestety, ale moje zdanie nie zmieniło się za bardzo przez ten miesiąc. Dużo postów o niskiej lub nawet bardzo niskiej wartości merytorycznej, brak większego zaangażowania (w postach typu "lalaker." ciężko jest je znaleźć 😉), do tego niestety jesteś kolejnym kandydatem, który pisze czego to by nie zrobił w dziale, ale do tej pory nie uczynił nic poważnego w tym kierunku. Podanie odrzucam.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...