Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano

Witam.Poleci ktoś dobrego smartfona od 1000-1500zł?? interesuje mnie,wydajność(szybkość działania),duży wyświetlacz,dobra bateria do długiej pracy ogólnej,przyzwoity aparat? czy poleci ktoś coś dobrego??od prawie trzech lat posiadam xiaomi redmi note 4 32.3 i chciałbym już coś znacznie lpeszego,także podawajcie swoje typy,proozycje.Pozdrawiam.

Pani Kasia

https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/honor-smartfon-honor-20-6-128-blue.bhtml?gclid=EAIaIQobChMI5ZOf89Oe6QIVk44YCh3VtQe1EAQYBCABEgIsP_D_BwE&gclsrc=aw.ds

Wyświetlacz   6,26 ", 2340 x 1080 pikseli, 16 mln kolorów IPS

Procesor   8-rdzeniowy HiSilicon Kirin 980 AI 2 x 2,6 GHz 2 x 1,92 GHz 4 x 1,8 GHz

System operacyjny   Android 9 Pie

Pamięć RAM   6 GB

Pamięć wbudowana   128 GB

Aparat   Tylny 48 Mpix + 16 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix, Przedni 32 Mpix

Komunikacja   Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0

Pojemność baterii   3750 mAh

Polecam.

Jeśli dobrze Ci się korzystało z Xiaomi, a potrzebujesz tylko większej mocy obliczeniowej to MI 9T jest byłby okej wyborem. Jeśli natomiast zależy Ci na bardzo dobrym aparacie (jak na tę klasę cenową) i dużej baterii (4000 mah) to A51 od Samsunga jest bardzo dobrym wyborem.

Pani Kasia

Zależy od twoich priorytetów, jednak pod większością względów 9T jest lepszym wyborem (ekran AMOLED, czytnik linii papilarnych pod ekranem, wydajniejszy procesor), tak naprawdę Note 8 Pro wygrywa tylko jeśli chodzi o baterię (4,500 mAh), a no i ma standardową kamerkę do selfie, natomiast 9T wysuwaną, ale to już kwestia preferencji. 

Pani Kasia

Autor tematu Napisano

no właśnie ten ten note 8 pro ma to że ma lepszą baterie, i chyba wiekszy wyświetlacz,ale za to z tego też mi wiadomo zdecydowanie lepszy procesor hm.Także co do tych dwóch smartfonów to cieżka decyzja jaki by wybrać 

Wiesz ma delikatnie większy ekran, ale z drugiej strony ma wycięcie na kamerę do selfie gdzie w 9T ekran to w zasadzie cały przód, co do procesora to nie ma dużych różnic pomiędzy tymi modelami, na papierze to właśnie 9T ma ciut lepszy, a 4 000 mAh to moim zdaniem i tak dość dużo. 

Autor tematu Napisano

tylko jest też to że w tym 8note pro można dokupić kartę pamięci a w tym 9t nie,a różnie to bywa w tych czasach.Wiec ciężko sie zdecydować 😜 

To prawda, mi osobiście w telefonach pamięci nigdy nie brakuje, no ale nie jestem fanem robienia zdjęć, więc jeśli podejrzewasz że może to być w Twoim przypadku problemem to faktycznie note 8 pro jest jedynym wyborem z tych dwóch. 

Pani Kasia

w sumie też nie jestem zwolennikiem robienia zdjęć,i rzadko jak już robie zdjęcia.Są po prostu dylematy wiec cieżko wybrać,no chyba ze sa jeszcze jakieś dobre opcje 🙂

w tej cenie to nie ma żadnych dobry samsungów,a szkoda,a co starszych modeli to raczej nie .Bede myślał miedzy tym note8pro a 9t 🙂

59 minut temu, Damianos92 napisał:

w tej cenie to nie ma żadnych dobry samsungów🙂

Tzn czy ja wiem A51 to dość dobry smartfon, a jeśli jesteś w stanie dołożyć te 100 PLN to i na A70 wystarczy, a on pod wieloma aspektami jest lepszy od omawianych tu Xiaomi. 

Od A50 trochę, od A70 zdecydowanie nie, zwłaszcza że łączy zalety obu omawianych xioami (4500 mah + fast charging 25W, możliwość dołożenia karty SD, lepszy wyświetlacz) na papierze w benchmarkach radzi sobie trochę gorzej, ale nie ma to odniesienia przy codziennym użytkowaniu. 

co do xiaomi,to raczej każda opcja będzie dobra co nie?? miedzy tym note8pro a 9t.

wiem,tylko dlaczego mówią ,że procesory o modelach mediatek są zdecydowanie gorsze niz snapdragony itp..

Po pierwsze zależy o jakich modelach madiateków i snapdragonów mówisz, ale tak jak wspominałem wcześniej: 9T ma trochę lepszy procesor, który jest wykonany w nowszym procesie technologicznym, ale w codziennym użytkowaniu nie zauważysz różnicy pomiędzy nim a note 8 pro.  

to własnie chciałem wiedzieć,bo chodzi np o take fony jak 8note pro,8t,9t 9note pro.Tez jestem ciekawe tego 9s

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...