Skocz do zawartości

[1.14.4][Survival] SoloSerwer

Polecane posty

Witam, publikuję na czas testów IP do serwera: 176.9.62.66:21550.

Wersja: 1.14.4

Tryb: Survival ( możliwe, że dodatkowo będą gildie )

Sloty: 29 ( na czas testów )

Serwer będzie prosty, bez żadnych dodatków, modów czy innych dupereli. Prosty survival, bitwa, żadnego losowego TP i możliwe, że będą gildie. Zależy mi na serwerze zza dawnych lat, jak serwer będzie dopięty w 100% zmienię ilość slotów i wszystkie parametry. 

Edytowano przez reju10

• Biter. zmienił tytuł tematu [1.14.4][Survival] SoloSerwer
3 godziny temu, reju10 napisał:

Witam, publikuję na czas testów IP do serwera: s108.mineserv.eu:22000  .

Wersja: 1.14.4

Tryb: Survival ( możliwe, że dodatkowo będą gildie )

Sloty: 10 ( na czas testów )

Serwer będzie prosty, bez żadnych dodatków, modów czy innych dupereli. Prosty survival, bitwa, żadnego losowego TP i możliwe, że będą gildie. Zależy mi na serwerze zza dawnych lat, jak serwer będzie dopięty w 100% zmienię ilość slotów i wszystkie parametry. 

xDDD Taki serwer nie ma racji bytu przez wielką, ale to nawet gigantyczną konkurencję, a nawet wielu już zbrzydło takie powracanie do starych czasów.

Graczy nie znajdziesz, więc lepiej zmieniaj tryb już dziś. To tylko rada.

No widzisz, już jest 7 osób na serwerze, więc jesteś w błędzie. Są różne osoby, jedne wolą starą wersje minecrafta, a inni nową jak Ty. 🙂

Przed chwilą, reju10 napisał:

No widzisz, już jest 7 osób na serwerze, więc jesteś w błędzie. Są różne osoby, jedne wolą starą wersje minecrafta, a inni nową jak Ty. 🙂

Dlaczego twierdzisz, że wolę nową wersję Minecrafta? xDD

Ja jego nawet nie odpalałem od miesiąca, dwóch, gram sobie raz na dekadę.

To, że widzę, co się dzieje, mam spore doświadczenie w tworzeniu i promowaniu serwerów, świadczy chyba o tym, że mam pojęcie. A jak się nie mylę, to tydzień minie, może dwa i siedmiu graczy nie będzie.

10 minut temu, Ekrahb napisał:

To tylko rada.

Masz takie nastawienie do oldschoolu ,więc tak stwierdziłem. 😛 Mnie naszła ochota na grę po staremu, to tak robię, a kilkoma ludźmi gadałem i również mieli chęć na grę na takim serwerze. 🙂

1 minutę temu, reju10 napisał:

Masz takie nastawienie do oldschoolu ,więc tak stwierdziłem. 😛 Mnie naszła ochota na grę po staremu, to tak robię, a kilkoma ludźmi gadałem i również mieli chęć na grę na takim serwerze. 🙂

Jak zależy Ci na grze na ten moment, to się nie wcinam.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...