Skocz do zawartości

Jaki zrobić serwer

Polecane posty

Witam, wróciłem po paru latach do minecrafta i naszła mnie ochota na zrobienie serwera, więc robię. Zamysł serwer survival, jak najprostszy survival bez różnych modów i dodatków jak zza dawnych lat, bez żadnych pluginów na losowe tp itd.. Ale też weszła propozycja dodania gildii, pamiętam kilka lat temu serwer, w którym wychodziło się poza spawn i odrazu klepało się kilka gildii. 😄 Moje pytanie jaką wersje minecraft zrobić, solo survival czy właśnie może z dodatkiem gildii. Nie grałem dawno, więc różne podpowiedzi się przydadzą.

Jeszczce jedno pytanie, jaki teraz jest hosting polecany.

Drugie pytanie, czy funnyguilds ma claimy jak factions dawniej? I czy nadal aktualizują factions.

Jeśli ktoś by chciał wejść wcześniej na serwer i doradzić, sprawdzić podaję gg: 34701518.

Edytowano przez reju10

Według mnie solo survival z niedużymi dodatkami

Tutaj masz wątek odnośnie mojego serwera: 

Jeśli chcesz moglibyśmy jakoś nawiązać współpracę. Przeczytaj tamten temat ( pełny ) i powiedz co sądzisz, jeśli chcesz to taki plugin jak rtp można usunąć w pare sekund więc jeśli według ciebie to co tam napisałem to za dużo napisz odnośnie współpracy i np. które pluginy usunąć 😉 

Posty: 10, 25, 50,100125, 150, 175, 200225250, 275, 300, 325, 350, 375, 400, 425, 450, 475, 500

Markiewicz, tak chce zrobić ,tylko dodatkowo wrzcucić gildie. Czy ktoś chciałby wejść na serwer jako sprawdzacz/gracz/tester?

Survival w dawnym stylu to ciekawa sprawa, nie wiem jak chcesz rozwiązać kwestię ochrony własności graczy. Full loot, brak zabezpieczeń czy może jednak coś, żeby gracz po zalogowaniu się rano nie miał pustych skrzyń. Dla solo survival warto rozważyć plugin na działki, które stawia się w dowolnym miejscu i mają z góry ustalone wielkości. Przy klanach/gildiach lepiej odpuścić solo działki i pozwolić aby to gildie miały swoje tereny chronione, mogły o nie walczyć itd. Uważaj ile pluginów wgrywasz i co, od niedawnych wersji zmienili troche w inteligencji mobów i one potrafią najbardziej lagować, zwłaszcza w expiarkach tworzonych przez graczy a już wieśniacy to w ogóle potrafią teraz przymulać serwer bo mają wspomnienia, szukają łóżek itd. VPS powinien ci wystarczyć do zabawy z takim serwerem, chyba że będą na nich setki graczy to wtedy serwer dedykowany jednak

• sk8erace1 locked i unlocked this temat
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...