Skocz do zawartości

Co zrobić, by ludzie mogli wejść na serwer?

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Cześć mam gotowa mape i silnik strone tak ACC MAKER tez jednak nie wiem co dalej mam zrobic by ludzie mogli wejsc na ten serwer oraz jak wypuscic tą strone 
no-ip.com mam zrobione host w routerze mam dns zrobiony oraz wirtualny serwer (na strone moge sie dostac za  stroną 192.168.8.100 oraz localhost)

Edytowano przez sasakii

Pani Kasia

Hejeczka, odblokuj port 7171  i 90  w ustawieniach routera, następnie wejdz na whatismyip.com i podaj komus to IP  i niech zobaczy czy sie może zalogować, dopiero potem mozna kombinowac z no-ip. 

Expie smurfy 30 lvl'e na LoL'u  - zainteresowany? pisz PW. 

niestety ciagle ładowanie postaci https://imgur.com/a/3ooOBmB tutaj jak to wyglada z routera otwieralem porty takze przez firewall i power shell

zmienilem kilka rzeczy na stronie jednak jak wpisuje localhost to jest bez zmiany jednak jak wpisze 192.168.8.100 lub localhost// to wtedy dopiero widac zmiany 

https://imgur.com/a/ox9BALl

jak wpisze 127.0.0.1 to tez widac zmiany tylko na localhost nie 

Pani Kasia

Teraz dostawcy internetu chyba blokują porty od swojej strony więc dowiedz się u nich czy są odblokowane (choć nie sądzę, że będą i pewnie nie będą chcieli ich odblokować)

too co powinnem zrobic 

Pani Kasia

a to IP to na pewno IP komputera z którego hostujesz a nie np inne urządzenie  jak np komórka czy laptop podlączony do internetu ? 

"ciągłe ładowanie postaci" - a ty jako Hoster możesz zalogować się na server poprzez localhost 7171 ? 

Edytowano przez Derenea

Expie smurfy 30 lvl'e na LoL'u  - zainteresowany? pisz PW. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...