Skocz do zawartości

Ile płacicie za internet i TV?

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Cześć. Ile płacicie za internet i telewizję ? 
Moi rodzice mają internet 120Mbit i telewizje SuperBox z multimedii ...
2 lata temu płaciliśmy 92zł brutto. 
Teraz mamy ten sam pakiet telewizyjny oraz internet, też na 2 lata,i płacimy 102 zł brutto.
Własnie się kończy umowa i będziemy zawierać nową.
Zmiana providera nie wchodzi w grę, bo rodzice "nie chcą się bawić". Nie moje słowa.

(
Denerwuje mnie to, że na umowie widnieje, że to za usługi zwiazane z telewizją  płacimy 88zł netto i 6zł netto za internet.
Specjalnie tak zrobili, bo za telewizje podatek wynosi 8% a za internet 23%..
Ale to nie ważne ...
)

Na umowie mam coś takiego:

internet - abonament   6zł brutto
bezprzewodowa sieć - 1zł brutto
dekoder 10zł brutto
dodatkowy dekoder 15zł brutto
dodatkowy pakiet filmbox 7zł brutto
pakiet cyfrowy hd 5zł
abonament dtv 58zł

Wychodzi 102zł

Wkurza mnie dodatkowo to, że na ich stronie masz napisane:
Internet 300Mbit za 49zł, aktywacja 19zł.
A potem okazuje sie, ze to cena bez jakichs opłat i ostatecznie wychodzi 70zł xD miesiecznie.
I w dodatku mówią jeszcze

"Uuuu nie może Pan wziąć tego internetu bo musi Pan wziąć większy  pakiet telewizyjny" 
What the fuck ? Jak ? Czemu ? 
Jak będę chciał wziąć sam internet to też mi powiedzą, że nie mogę, bo muszę wziąć TV.

Ostateczne pytanie do was:
Jakie wy macie umowy ? Ile płacicie ? Jak z nimi rozmawiać?
To niesprawiedliwe, że stary wierny klient ma płacić krocie, a nowy ma promocje żeby zachęcić go ....
Starego też powinno się zachęcać żeby został ...

// 

Moja ciocia ma w upc i płaci 79zł za:

pakiet horizon 46zł
internet 150Mbit 24zł
pakiet bezpieczeństwa 9zł

Edytowano przez ShastaMan

ie068n.jpg

Pani Kasia

Oferta Orange Love ze stałą miesięczną opłatą 110 zł. W pakiecie internet światłowodowy o prędkości 300 Mb/s, telewizja, dwa dekodery, telefon stacjonarny (nie korzystam) i dwa abonamenty. W moim przypadku to pierwsza sieć, która podając na umowie miesięczną opłatę za usługi, faktycznie się tego trzyma i co miesiąc przychodzi równe 110 zł. Na Twoim miejscu przekonałbym rodziców do zmiany usługodawcy. Nie dość, że mają fatalną ofertę, to z tego co z twojej wypowiedzi udało mi się wywnioskować, lecą sobie w kulki i używają tanich sztuczek sprzed 5 lat, kiedy ludzie się jeszcze na to nabierali.

Pani Kasia

75zł w UPC za pakiet standard z horizonem + 300 Mb/s

Ogólnie miałem za 69,99 u nich pakiet stanard z horizonem + 150 Mb/s, ale zadzwonił typo, żeby wcisnąć mi jakiś pakiet lepszy, co się okazało, że jak mu powiedziałem, że chce za 5zł szybszy net to wezmę, po naradzie z kierownikiem dali mi więcej. 

k4L2ZMS.png

Ogólnie to polecam Twoim rodzicom i Tobie uciekać od Multimedii jak najdalej xD Nie ma nic gorszego niż MM, no chyba, że wspomnimy starą Neostradę. Rodzice płacą jakieś 50/60 zł za internet 150 Mb/s, za telewizję nie wiem bo mnie to w sumie nie interesuje.

76561198169311417.png

Pani Kasia

60 zł 900mb/s TMobile...

Blaszka jesteś frajer bo w UPC można mieć tą ofertę za 59,99 zł :)...

Nie mówiąc już o beznadziejnej ofercie autora tematu... masz w Polsacie prawda?...

Jeśli ktoś chce dobrą ofertę na telewizję:

Canal+ postaraj się o rozmowę z Panią Renatą :)...

Zapytaj o:

- 100 zł na dowolne wydatki ( nawet jak będą wmawiać że nie ma to jest )

- Dopalenie HBO lub Ligi Mistrzów za 0 zł na 12 miesięcy ( potem tylko 10 zł )

- Darmowy montaż 

- Darmową antenę

lub o oferty przejęciowe jak już masz Polsat to nie będziesz musiał kłamać

masz możliwość otrzymania telewizji za 0 zł na 12 miesięcy ( tylko lepiej abyś miał już antenę :P )

w ofercie mogą próbować cie oszukać to upewnij się że jest HBO i 6 kanałów Canal+

Najwięcej co możesz mieć:

170 kanałów + Liga Mistrzów + 4K + HBO + Filmbox + Cinemax + 100 zł w kieszeni za 100 zł miesięcznie :)...

Cóż pracuję jako Handlowiec to i rozmawiać z lamusami telemarketerami potrafię :)...

Jakby ktoś szukał ubezpieczenia albo mieszkania to coś znajdę :)...

Jeśli chcesz mieć internet to jest na to prosta metoda

Dzwoń do konsultantów telefonicznych i szukaj takiego który ci na pytanie "jaka jest szybkość neta" odpowie "X MegaBAJTÓW"

- Jeśli powie ci Megabajtów a nie Megabitów to masz zrobiona nowa promocja

Składasz reklamacje na odpowiedź mają 30 dni, tylko nie poddawaj się na początku bo możesz mieć ich internet za nawet 20 zł 300mb/s

Tylko wszystko musisz rozegrać sprytnie :)...

Sytuacja o której mówię wydarzyła się naprawdę, i reklamacja klienta została uznana :)... mam znajomości w wielu CC ^_^

Jeśli ktoś szuka nowego auta albo chce ekspres do kawy lub telewizję / internet to mogę umówić wam rozmowę i poprosić aby byli

dla was "mili" i zaoferowali coś uczciwie ^_^ tylko pamiętajcie że niektórzy mają swoje karty jakości do zrobienia więc musicie tez im pomóc.

Kiedyś słyszałem o starszej osobie która miała pakiet Comfort+ w NC+

Jak NC+ dba o klientów?... facet płacił za pakiet 90 zł kiedy normalni klienci płacą tylko 40 zł... po 14 latach współpracy...

Polsat zresztą wcale nie lepszy... Ja to ufam tylko Michaelowi z TMobile i korzystam z usług Play

ale z Play to tylko dlatego że mam u nich ofertę już od 10 lat i umawialiśmy się że przechodzi na czas nieokreślony na tych samych warunkach :)

Play ma zajebista siedziba w Warszawie ale na recepcji to pracują małe dziewczynki xD

Mimo wszystko szacun aż 7 pięter jednego biura tylko dla Play...

Chociaż PLUS to jest przy tej samej ulicy i chyba ma własne biuro... no... ale nie tak ładne jak Playowe :P

Infrastruktura w mojej okolicy to porażka, mimo, że kilka domów dalej są światłowody z możliwością 600Mb/s za 60 zł, ja płacę 140 zł za 80/8 z czego mam 45/8 (Orange i linie telefoniczne)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...