Skocz do zawartości

Usunięcie zęba mądrości a lot

Polecane posty

Cześć,

Mam takie pytanie, ile muszę mniej więcej czekać na lot samolotem po wyrwaniu dwóch zębów mądrości? 

image.png

Pani Kasia

Tyle samo co  z zębem. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

6 godzin temu, Molirol napisał:

Cześć,

Mam takie pytanie, ile muszę mniej więcej czekać na lot samolotem po wyrwaniu dwóch zębów mądrości? 

Zaleca się kilka dni od zabiegu 

Pani Kasia

To co że zalecane ale każdy ma inny organizm, jego problem że leci a nie zębów.   Chyba że planuje lot zaraz po wstaniu z fotela... to już inna sprawa. 

np ja w samolocie sie zwijam z bólu, ciśnienie skacze, zęby i uszy rozpierdala dosłownie...  po prostu masakra  a moje dzieciaki ( 2 lata )  normalnie sobie śpią  albo nawet  sie nie skrzywią. 😕 

Zawsze pozostaje opcja dla słabeuszy by sobie brali  pudełko gazików i pakowali do pyska jak chrupki  + jakiś płyn na płukanie ryjka by się nie  wdała infekcja jak zacznie krwawić  jak baba w okresie.  

😉

Edytowano przez Ktosiu

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

1 godzinę temu, Ktosiu napisał:

To co że zalecane ale każdy ma inny organizm, jego problem że leci a nie zębów.   Chyba że planuje lot zaraz po wstaniu z fotela... to już inna sprawa. 

np ja w samolocie sie zwijam z bólu, ciśnienie skacze, zęby i uszy rozpierdala dosłownie...  po prostu masakra  a moje dzieciaki ( 2 lata )  normalnie sobie śpią  albo nawet  sie nie skrzywią. 😕 

Zawsze pozostaje opcja dla słabeuszy by sobie brali  pudełko gazików i pakowali do pyska jak chrupki  + jakiś płyn na płukanie ryjka by się nie  wdała infekcja jak zacznie krwawić  jak baba w okresie.  

😉

Ogólnie to ja chyba mam wyrzymały organizm gdyż 2 lata temu zapadło mi się płuco i nie mogłem latać przez pół roku, po tym czasie latam systematycznie co miesiąc i nic mnie nie boli czasami jedynie uszy mnie bolały ale to może z 2-3 razy.
Dzisiaj skontaktowałem się z moim dentystą i powiedział że 15-30dni od zabiegu 😄 a mi minie 21 dni więc mogę lecieć... "chyba"

image.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...