Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)
3 minuty temu, PolinoR napisał:

Czekam, ułatwię Ci Warszawa tam mnie szukaj, to zobaczymy kto kogo „uderzy” 😉

Nie martw się. Ja nie myślę Cię bić. Podaj mi po prostu swoje dane osobowe, wytoczę Ci jakiś fajny pozew i zarobię na Tobie troszkę sianka bo chyba nawet nie wiesz co możesz, a co nie możesz. 

Piszmy dalej, prezentacja fajnie się odświeża 😄 

Edytowano przez ŚlimaG

Pani Kasia

Przed chwilą, ŚlimaG napisał:

Nie martw się. Ja nie myślę Cię bić. Podaj mi po prostu swoje dane osobowe, wytoczę Ci jakiś fajny pozew i zarobię na Tobie troszkę sianka.

Piszmy dalej, prezentacja fajnie się odświeża 😄 

XDDDD

Ty mnie prawem chcesz straszyć! XDDD 

To trafiłeś kosą na kamień tyle Ci wystarczy XDDD

ZAPRASZAMY DO GRY W WEEKEND WIELE EVENTÓW!

Edytowano przez ŚlimaG

Pani Kasia

Cytat

Ułożyłem sobie życie jeśli o to pytasz, już nie ćpam, mam śliczną kobietę, autko za blisko 100 kafli, zainwestowane siano i pluje na takie biedne dzieci jak ty ❤️

Cytat

nawet najlepszy nie istnieje bez reklamy za 40.000 zł. Ja w aktualnej chwili tyle nie mam akurat

no no, zarobas

3 minuty temu, Endymion napisał:

no no, zarobas

Z sianem to Cie raczej nie złapie już ❤️

23 minuty temu, #Filip napisał:

Ale z tym "autorskim" systemem to pojechałeś xD

A pewnie nacpany pisałem xd

Edytowano przez ŚlimaG

Pani Kasia

1 godzinę temu, Endymion napisał:

🙃

Celowo to napisałem ;x 

Ostrzeżenia rozdane, znalazł się też jeden ban w gratisie, więc drogi autorze tematu — jeśli po powrocie z banicji zobaczę tutaj jeszcze jeden komentarz, który kogokolwiek obraża, temat trafi do kosza, a Ty zakończysz swoją przygodę z tym działem, trafiając na listę osób z zakazem publikacji, bo moja cierpliwość do takich zachowań już się kończy. Być może ciężko znieść krytykę, natomiast każdy ma prawo do wyrażenia negatywnej opinii na temat serwera — Ty za to nie masz prawa ubliżać innym użytkownikom, ich dziewczynom, czy też komukolwiek innemu.

Pani Kasia

Ile mniej więcej osób w godzinach szczytu?

BvB////Ac Milan 

Mam pytanie od jakiegoś czasu zauważyłem że wszystkie strony serwerów prywatnych na przeglądarce chrome nie chcą się mi ładować. Strony zawieszają się na panelu ochrony DDoS "

Sprawdzanie przeglądarki przed uzyskaniem dostępu do elenium.pl.

Ten proces jest automatyczny. Twoja przeglądarka wkrótce przekieruje do żądanej zawartości.

Poczekaj do 5 sekund…" i tak w nieskończoność. Wie ktoś co z tym zrobić? 

3 minuty temu, Lestat666 napisał:

Mam pytanie od jakiegoś czasu zauważyłem że wszystkie strony serwerów prywatnych na przeglądarce chrome nie chcą się mi ładować. Strony zawieszają się na panelu ochrony DDoS "

Sprawdzanie przeglądarki przed uzyskaniem dostępu do elenium.pl.

Ten proces jest automatyczny. Twoja przeglądarka wkrótce przekieruje do żądanej zawartości.

Poczekaj do 5 sekund…" i tak w nieskończoność. Wie ktoś co z tym zrobić? 

Wyłącz tłumacza google, to przez to tak blokuje.

szczerbatek.gif

5 minut temu, ILui napisał:

Wyłącz tłumacza google, to przez to tak blokuje.

Dzięki zadziałało 

Dnia 5.09.2019 o 20:24, tr0p3kpl napisał:

Polecam Serwerek, miła atmosfera, mili ludzie, dobrze stojąca gospodarka. Zapraszam każdego gracza 

Dnia 5.09.2019 o 20:30, kazauto napisał:

Polecam serwer, jak napisal koleżka wyzej gospodarka trzyma sie dobrze a atmosfera miła i przyjemna tak jak rozgrywka. 😉

Oba konta założone tego samego dnia, w dodatku po jednym, dwa posty?
Zastanawiam się, czy to nie jest jakiś multi-acc tylko po to, żeby podbić opinie.
Ale jak widzę jakie spiny w temacie, to chyba podziękuję, atmosfera na serwerze pewnie podobna.

1472584678_ieKxHrr.gif

Serwer fajny, ale Administracja słaba.
Imo, że coś robi jeden gość na serwerze za co szanuje mocno, ale powtarzać mu 1000 razy 1 rzecz i pokazywać po 10-20 bugów/błędów a on dalej nie bierze tego pod uwagę + dodaje nowe mapy a nie sprawdzi dropu przez co TOPKA trzaska tam najwiekszy pitos na tzw" Bugu" bo wykorzystywanie błędów mapy to chu****two najgorsze i nie zgloszenie tego ze np gość wydropil chyba z 700 pereł XD w 2h i zarobil hajs i cale m1 w perlach i kamolach duchowych. z  20kk na 2kk kamien? Serio? . 
Perly, Kamole spadły z ceny stalki itd. 
Alchemia zepsuta (dziwnie się robi "klase" alchemi/  skacze jak chore z matowego na wyborny nagle XD z wybornego na bez skazy xD...

Fajnie, że sa raty często, że sie na nim przyjemnie gra, ale brakuje tam Drugiego GM/Moderatora/Tuta kogokolwiek kto ogarnia gre/forum/fejsa. 

Serwer na + ,ale duzo niedociagniec... lepszy niz te V....my , Pan.....e itd. 

15 godzin temu, Bobirejro napisał:

Serwer fajny, ale Administracja słaba.
Imo, że coś robi jeden gość na serwerze za co szanuje mocno, ale powtarzać mu 1000 razy 1 rzecz i pokazywać po 10-20 bugów/błędów a on dalej nie bierze tego pod uwagę + dodaje nowe mapy a nie sprawdzi dropu przez co TOPKA trzaska tam najwiekszy pitos na tzw" Bugu" bo wykorzystywanie błędów mapy to chu****two najgorsze i nie zgloszenie tego ze np gość wydropil chyba z 700 pereł XD w 2h i zarobil hajs i cale m1 w perlach i kamolach duchowych. z  20kk na 2kk kamien? Serio? . 
Perly, Kamole spadły z ceny stalki itd. 
Alchemia zepsuta (dziwnie się robi "klase" alchemi/  skacze jak chore z matowego na wyborny nagle XD z wybornego na bez skazy xD...

Fajnie, że sa raty często, że sie na nim przyjemnie gra, ale brakuje tam Drugiego GM/Moderatora/Tuta kogokolwiek kto ogarnia gre/forum/fejsa. 

Serwer na + ,ale duzo niedociagniec... lepszy niz te V....my , Pan.....e itd. 

No nie wiem. Ciężko mi znaleźć Team ktory zaraz nie wejdzie na TS3, nie powie że Shaggy to kurwa i dyma ich na siano chociaż nigdy nikogo nie oszukałem.

Team zawsze chce tylko pieniążków, a jak nie płacisz to jesteś chytrus i złodziej. Ledwo co serwer póki co zwróciłem, od nowa inwestuje w reklamę.

Nie mam dobrego teamu i ciężko mi go znaleźć, naprawdę ale dzięki za opinie. Co do cen to norma, że spadają z czasem. Nikt nigdy nie miał 700 pereł, było 14% na drop (maks), teraz jest 7%. Nie wiem po co mówisz jakieś głupoty i robisz serwerowi złą opinię skoro nie masz potwierdzenia.

1 godzinę temu, ŚlimaG napisał:

No nie wiem. Ciężko mi znaleźć Team ktory zaraz nie wejdzie na TS3, nie powie że Shaggy to kurwa i dyma ich na siano chociaż nigdy nikogo nie oszukałem.

Team zawsze chce tylko pieniążków, a jak nie płacisz to jesteś chytrus i złodziej. Ledwo co serwer póki co zwróciłem, od nowa inwestuje w reklamę.

Nie mam dobrego teamu i ciężko mi go znaleźć, naprawdę ale dzięki za opinie. Co do cen to norma, że spadają z czasem. Nikt nigdy nie miał 700 pereł, było 14% na drop (maks), teraz jest 7%. Nie wiem po co mówisz jakieś głupoty i robisz serwerowi złą opinię skoro nie masz potwierdzenia.

1.bez potwierdzenia? Gość pokazywał na handlu ilość pereł w 2h.... i mial ich od groma.  Jakiś tam balas Yuishi czy jak on tam
2. No cóż skoro masz jakieś chamowania co do niektorych graczy którzy widze ze Ci pomagaja w bugach bo gram na tym serwerze od poczatku i sam rowniez wiele znalazlem ale po co Cie o tym informowac jak nic z tym nie robisz. Gracze sprzedaja Yangi to tez zero odzewu. Otworz się i poszukaj godnych ludzi do pomocy bo sam to chuj tu zdzialasz. Jedno naprawiasz 2 psujesz ...  1 krok do przodu 2 w tył i tak ciagle. Serwer ma potecjał ,ale jak nie ogarniesz tego no to pozdro. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Okienko zamknie się za 5 sekund...