Skocz do zawartości

[Zapowiedź][Hard/Medium] zx

Polecane posty

Najpierw politycy wprowadzili 500+, teraz w Metinie oferują nawet 500+. 

Mam bardzo ważne pytanie.

Spiszecie ze mną umowę na papierze, że jeżeli wbije ten 115 jako pierwszy to FAKTYCZNIE wypłacicie mi 500+? 

Bez umowy nawet nie wchodzę, bo szkoda zachodu :) 

Pani Kasia

Przed chwilą, Sztalixon napisał:

Najpierw politycy wprowadzili 500+, teraz w Metinie oferują nawet 500+. 

Mam bardzo ważne pytanie.

Spiszecie ze mną umowę na papierze, że jeżeli wbije ten 115 jako pierwszy to FAKTYCZNIE wypłacicie mi 500+? 

Bez umowy nawet nie wchodzę, bo szkoda zachodu :) 

Nie ma najmniejszego problemu :) 

4IifJpp.gif

Przed chwilą, xApple napisał:

Nie ma najmniejszego problemu :) 

Zatem przed startem się odezwę w sprawie umowy :) 

Pani Kasia

3 godziny temu, xApple napisał:

Tak, na stronie w sklepie będzie wygląd jeżeli będzie potrzeba dodamy również do prezentacji

na facebooku jest konkurs z którego wyniki będą dzisiaj

Tak więc kiedy będzie uwidoczniony? Jestem ciekaw jego zawartości oraz cen 🙂

Edytowano przez Uga07

Macie bardzo dziwnie zrobione forum(gwiazdy przemo bugują mi grafikę 😐 ) , jak i bardzo niedokładną podstawkę pod prezentację(jakość BG).

rdTV3Mz.gif

-Dużo niepotrzebnych/dziwnych zwrotów:

+"Osoby prowadzące eventy będą różne i losowe"

+"Wszystkie wydarzenia które są wypisane będą organizowane cały czas w danym dniu"
-W jednym miejscu przecinek za dużo, w drugim o dwa za mało. (dużo, dużo, dużo....)

-Polskie znaki wpisywane wyrywkowo. (jeszcze więcej braków...)

-Rozdzielczość prezentacji niedostosowana do IPS 4.X

Takie dwa rażące błędy (jeden gdzieś przeoczyłem 😞 ) :
"Regenracja PŻ" (PE również tak napisana)
"Sklepy ofline" - zamiast offline

Do serwera nie mam co się doczepić. Normalny Medium, szczerze nazwałbym go bardziej Medium/Easy.
Jeśli nie pokiełbasicie reklamy to może Wam to wyjść.

Powodzenia ❤️ 
Mam nadzieję, że coś fajnego rozkręcicie!

Pssst....

EXJHRD8.png

Edytowano przez Eladrin

sygna.png.7f53327fa1ac545c98f2042007446d

Burgerek pozdrawia.

@Eladrin

Błędy zostaną poprawione, sprawdzałem kilka razy prezentacje jednak na taką ilość tekstu zawsze coś sie przytrafi. Dzięki za

pomoc!

Linki prezentacji zostana dzisiaj zaktualizowane.

Edytowano przez xApple

4IifJpp.gif

Pani Kasia

Na pewnym forum przeczytałem, że właścicielem tego projektu jest Timo aka Dans aka SirDanUK, więc no życzę powodzenia, jak ktoś chce grać u złodzieja na serwerze. Grafika ładna tego ukryć się nie da, ale jeżeli to prawda, że ten serwer jest timo to pierdolnie szybciej niż wystartuje xDD

MadeupSatisfiedEgret-size_restricted.gif

next serwer bez przemyślenia, chyba źle wrzuciliście prezentacje bo się powtarza 

nic ciekawego, zwykła tygodniowka co bedzie 200 osob w porywach i po tygodniu dedek

nie polecam 

2 godziny temu, Nykse napisał:

Na pewnym forum przeczytałem, że właścicielem tego projektu jest Timo aka Dans aka SirDanUK, więc no życzę powodzenia, jak ktoś chce grać u złodzieja na serwerze. Grafika ładna tego ukryć się nie da, ale jeżeli to prawda, że ten serwer jest timo to pierdolnie szybciej niż wystartuje xDD

Daj dowód to się wypierdoli prezkę, on tu chyba ma zakaz wjazdu.

nieregulaminowa sygnatura

eryk

Nie polecam Kamila P. aka KamilIT - oszukał mnie na 3500zł.

image.png

12 godzin temu, ReIz napisał:

next serwer bez przemyślenia, chyba źle wrzuciliście prezentacje bo się powtarza 

nic ciekawego, zwykła tygodniowka co bedzie 200 osob w porywach i po tygodniu dedek

nie polecam 

Niestety muszę Ciebie wyprowadzić z błędu. Znam Apple osobiście i nie ma styczności z tymi osobnikami których wymieniłeś. 

A co do tych pogłosek to tak widziałem tez je ale to tylko i wyłącznie napisane przez użytkownika „Poly” który dostał banicję na forum za obrazę administracji i szkodę serwera a czemu? Ponieważ jego podanie zostało odrzucone. 

Pani Kasia

Nie wiem kto to jest Timo, nie znam tej osoby, ale zapewniam was tu wszystkich, że Apple to nie jest żaden ten typ. Gadalam z nim i znam go trochę i wiem kto to jest. Prezke wrzuciłam co prawdę ja, bo mnie o to poprosili, więc mnie nie mieszajcie w to. Nie mam zamiaru tutaj już odpowiadać, więc nie cytować mojej wypowiedzi. Pytac @xApple

szczerbatek.gif

4 godziny temu, PolinoR napisał:

Niestety muszę Ciebie wyprowadzić z błędu. Znam Apple osobiście i nie ma styczności z tymi osobnikami których wymieniłeś. 

A co do tych pogłosek to tak widziałem tez je ale to tylko i wyłącznie napisane przez użytkownika „Poly” który dostał banicję na forum za obrazę administracji i szkodę serwera a czemu? Ponieważ jego podanie zostało odrzucone. 

Miałem już tego gówna nie tykać, ale widzę, że dalej brniesz w to kłamstwo.

Z momentem wejścia na TS3 i rozpoznania Timo jako Apple, już miałem wyjebane w to podanie.
O tym kto stoi za tym projektem zacząłem pisać długo przed tym, zanim moje śmieszne podanie zostało odrzucone.
Siedziałem z nim na kanale i się z niego śmiałem, że musi się ukrywać, a on w tym samym czasie propsował mi podanie i galerie z grafiką XD

Dostałem banicje za to, że napisałem do Setopsa kim jest właściciel serwera, przedstawiłem dowody i to się nie spodobało Timo, który przejrzał sobie naszą rozmowę i zaczął zapraszać na TS3 - nie było mnie w domu, więc nie wbiłem, a gdy wróciłem to byłem już wszędzie pobanowany.

Daliście pokaz swoich umiejętności publikując SS'y z moim IP na pewnym forum, a to jak zareagowałeś Timo na moje słowa jest ich potwierdzeniem.

Odnośnie prezentacji - serwer klasyczny, z fajną grafiką. Administracja pociągnie go niestety na dno.

Edytowano przez ovze

53 minuty temu, ovze napisał:

Dostałem banicje za to, że napisałem do Setopsa kim jest właściciel serwera, przedstawiłem dowody i to się nie spodobało Timo, który przejrzał sobie naszą rozmowę i zaczął zapraszać na TS3 - nie było mnie w domu, więc nie wbiłem, a gdy wróciłem to byłem już wszędzie pobanowany.

specjalnie zacytowalam, żeby nie było, że edit zrobisz i dupa. Pokaż nam te dowody, chcemy wiedzieć z kim mamy doczynienia. :)

1 godzinę temu, Mrysia napisał:

specjalnie zacytowalam, żeby nie było, że edit zrobisz i dupa. Pokaż nam te dowody, chcemy wiedzieć z kim mamy doczynienia. 🙂

Linki do zapisów live z jego kanału były w wiadomości do Setopsa.
Niestety zniknęły one już z YT, ale nie ma problemu, udowodnię to w inny sposób.

Oferta współpracy Timo z dnia 22 listopada 2017.
W komentarzach masz dowody na to, że to on, raczej nie trzeba nic więcej dodawać.
Data urodzenia na profilu na MPC Forum:
1.
ftQMyga.png
2.
oHMNKyl.png

Data urodzenia na jego forum:

5yzrfqB.jpg

Opis na jego koncie GG, zapewne było aktywne do momentu rozpoczęcia prac nad Athenosem (nr. gg został wzięty z jego oferty).

ppgD6J1.png

Z tego co pamiętam i na co zwrócił uwagę @Revayerq, Timo miał zakaz publikacji na MPC.

Edytowano przez ovze

15 minut temu, ovze napisał:

Z tego co pamiętam i na co zwrócił uwagę @Revayerq, Timo miał zakaz publikacji na MPC.

Bo miał, ma i będzie mieć, ten chłop jest niereformowalny. Czej, już załatwiam. Dzwonię do Makina (bo Aive śpi jeszcze).

C'mon, Wake the f*** Up @Lord Makin, you have a metin2priv to delete.

Edytowano przez Revayerq

eryk

image.png

4 godziny temu, ovze napisał:

No właśnie on tak, ale ILui nie ma zakazu, więc nic z tym nie możecie robić. 

3 minuty temu, Mrysia napisał:

Jesteś pewna? Jeszcze z parasolką, a już chodząca wikipedia. Dla twej (celowo, wiesz) wiedzy uzupełnienia: Zakaz publikacji nakładany jest na osobę, a nie na ,,autorstwo wstawianej publikacji''. Jeżeli Timo ma bana to wywalana bedzie KAŻDA prezentacja, na którym to serwerze pełnić on będzie rolę sponsora, technika, administratora, ba, nawet i być może tutora. Żebyś na pewno zrozumiała (z wami bywa różnie): Zakaz publikacji na osobnika XYZ oznacza, że każdy serwer, w zespole którego jest XYZ, serwer ten nie jest mile widziany na MPC i będzie usuwany.

eryk

image.png

2 minuty temu, Revayerq napisał:

Jesteś pewna? Jeszcze z parasolką, a już chodząca wikipedia. Dla twej (celowo, wiesz) wiedzy uzupełnienia: Zakaz publikacji nakładany jest na osobę, a nie na ,,autorstwo wstawianej publikacji''. Jeżeli Timo ma bana to wywalana bedzie KAŻDA prezentacja, na którym to serwerze pełnić on będzie rolę sponsora, technika, administratora, ba, nawet i być może tutora. Żebyś na pewno zrozumiała (z wami bywa różnie): Zakaz publikacji na osobnika XYZ oznacza, że każdy serwer, w zespole którego jest XYZ, serwer ten nie jest mile widziany na MPC i będzie usuwany.

w takim bądź razie użyj opcji zgłoś i zobaczymy czy usuną :)

W to wszyscy prawie jesteście wielka chodzaca wikipedia, a druga sprawa to nie staż decyduje wiedzy. Jak jest komunikatywna, to może sie dowiedzieć przecież. 😒

szczerbatek.gif

16 minut temu, ILui napisał:

W to wszyscy prawie jesteście wielka chodzaca wikipedia, a druga sprawa to nie staż decyduje wiedzy. Jak jest komunikatywna, to może sie dowiedzieć przecież. 😒

Nie wydaje mi się, żeby się dowiedziała, bo ani ja, ani Makin nie otrzymaliśmy o to pytania, a nikt inny odpowiedzi nie posiada, więc nie wiem, skąd ta "wiedza".

35 minut temu, Mrysia napisał:

Za chwilę może mieć - za udostępnianie publikacji serwera osoby zbanowanej w tym dziale, także skończyłabym tę zabawę w cwaniaczki, bo jak widać jednak mogę coś z tym zrobić i bardzo się pomyliłaś. :-)

Na tym forum jest zakaz wstawiania publikacji serwerów, na których znajduje się Timo i pełni jakąkolwiek rolę. Prezentację żegnam i uprzejmie informuję, że dalsze jej wstawianie nie ma sensu.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...