Skocz do zawartości

[Minecraft] AlexsanderARG

Polecane posty

Witajcie,

Od poprzedniej aplikacji minęło trochę czasu, poprzednim razem nie udało mi się sprostać zadaniu przez problemy osobiste. Natomiast, tym razem jest u mnie wszystko dobrze, więc spróbuję.

Coś o mnie

Mam na imię Patryk, mieszkam i uczę się w Warszawie, mam 18 lat. Na co dzień uczę się w liceum w szkole wieczorowej. Interesuje się siatkówką, praktycznie wszystkimi sportami walki i ogólnie pojętą informatyką, a najbardziej programowaniem.

Moje zalety

Moje wady

• czasami bywam nerwowy (pracuje nad tym i coraz bardziej się powstrzymuje)
  • bogata historia ostrzeżeń
  • przerwy w aktywności

Mam nadzieję, że dostanę się na stanowisko KidModeratora działu Minecraft.

Pozdrawiam,

AlexsanderARG

SMW0zFq.png

Pani Kasia

Cześć o/

Aplikacja sama w sobie prezentuje się całkiem przyzwoicie, nie ma rzeczy, do której mógłbym się przyczepić. Jeśli chodzi zaś o Ciebie, przeanalizujmy sprawę od początku. Napisałeś do mnie kilkanaście dni temu z prośbą o weryfikację Twojej aktywności w dziale Minecraft. W przeciągu ostatnich miesięcy była ona bardzo dobra, ilość raportów nie osiągała może pozaziemskich liczb, jednak ich bilans w mojej opinii stale utrzymuje się w dopuszczalnych granicach, czym wnioskuję, że poza odpowiadaniem na pytania innych użytkowników czy rozwiązywaniem ich problemów, dajesz od siebie ciut więcej niż inni, bo dbasz o to, by w dziale był ład i porządek, a to pierwszy krok ku temu, by zostać KidModeratorem. Może faktycznie w ogólnym przeliczeniu tych raportów nie wyszłoby dużo, jednak w przeciągu ostatniego tygodnia lub dwóch zauważyłem ich znaczny wzrost – wziąłeś do siebie to co pisałem o 'aktywności raportowej' i się poprawiłeś, co mnie cieszy i jednocześnie pozytywnie wpływa na ocenę Twojej kandydatury. Wydajesz się być w porządku chłopakiem, który chce po prostu jeszcze jednej szansy na to, by udowodnić, że zasługuje na tę rangę, a ja biorąc pod uwagę całokształt, czyli wszystko o czym wspomniałem wyżej i moje ogólne spostrzeżenie jeśli chodzi o Twoją osobę, jestem za tym, by Ci ją dać. Jednak nie zależy to głównie ode mnie, więc duże znaczenie ma tu to czy przypadkiem Twój kredyt zaufania się nie wyczerpał u innych członków zespołu. Z tego co mi wiadomo, kilkukrotnie próbowałeś ugryźć ten kawałek chleba, jednak z jakichś powodów się nie udało. Mam nadzieję, że tym razem lepiej podejdziesz do tematu i pokażesz na co Cię stać. Jestem zdania, że ciężką pracą, świadomością oraz naprawą swoich błędów i pokazaniem, że człowiekowi na czymś mocno zależy, jest się w stanie odbudować zaufanie – tego Ci życzę.

Nie mam do Ciebie większych zastrzeżeń, jednak Twoja aktywność "raportowa" jest dopiero od około tygodnia. Oczywiście, nie mówię, że nie pomagałeś innym użytkownikom lub reprezentujesz swoją postawą niski poziom, tylko niestety nie tylko to decyduje o powodzeniu Twojej aplikacji. 

Jeżeli zobaczę więcej raportów, to jestem skłonny być na tak.

Pani Kasia

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...