Skocz do zawartości

Żegnam wszystkich BOSMAN -KONIEC-

Polecane posty

Witam  jako iż ostatnio pisałem ( 3 miesiące temu) że serwer który odpaliłem będzie ostatni tak też się stanie nie mam już chęci robić serwery metina2 

pliki które pisałem że udostępnie ( zbierałem bazy pliki klienty itd od 2015 roku wczoraj wszystko usunąłem 

Nie posiadam już żadnych plików wszystko co było związane z metinem usunąłem aby nie wracać już więcej do tej gry

dlaczego skończyłem? za duzo osób hejtowało mnie że postawiam gówniane serwery // niszczyło serwery// nic dobrego dzięki temu nie miałem nawet nie cieszyłem się z tego widząc jak serwer pada po jednym czy dwóch dniach od startu --> ostatni serwer Royal i Tradica działały 3 miesiące i padły raz na zawsze nie wrócę już do metina bo nikt tutaj mnie nie chcę --> dodam tylko tyle od siebie że z metina nie miałem żadnej korzyści finansowej serwery typu 4 fun pvp bez item shopa na maszynie typu vps nie miały racji bytu nigdy nie grało na nich wiecęj niż 130 osób 

Próbowałem cieszyć się metinem ale grupa osób potrafiła tak przerobić prawde aby wyszło ze to ja jestem ten złodziej ten oszust ten najgorszy spam ciągły na fb typu jebać bosmana spam tutaj pod prezentacjami na forum typu gówno itd rozumiem macie prawo do tego ale tak naprawdę co ja takiego złego zrobiłem? Nie chce juz otrzymywać wiadomości typu idź się zabij nie rób więcej metina itd

gdzie nie wbiłem na serwery prywatne pod nickiem bosman odrazu każdy mnie wyzywa... nikt nie pamięta tego Bosmana co gralem na Metin2.pl s17 Elares gdzie z ziomkami fajnie się bawiliśmy..

bo to mnie po prostu wkurwia kiedy od 3 miesięcy nie miałem żadnego serwera a ludzie dalej mnie hejtują gdzie się da jeśli ktoś coś chce wyjaśnić powiedzieć mi mam fb Szymon Kaminski

GG:6406408

poprostu raz na zawsze odpierdolcie się ode mnie od moich znajomych niech żyją spokojnie nie szukałem nigdy żadnych spin nie wyzywałem nikogo to dlaczego ciągle wy mnie tak cisniecie?

Skończyłem z metinem bo nie jestem w stanie wejść na komputer i odpalać pliki już mnie to nie bawi jak kiedyś możliwe że dopiero teraz tak naprawdę dorosłem to tego by tworzyć czy grać w metina

Dziękuję prawilnym mordom

LUJEK

HAYSOO

PERSERGA 

LAJK

PASZKA

za pomoc z plikami, miłą rozmowę, za to że w całym tym syfie mogłem napisać do was zapytać o coś, 

nie mam już jak każdy dalej uważa 15 lat tylko 19 teraz mamy 2019 rok i mam inne sprawy na głowie niż odpisywanie wam na hejty KONIEC PRZYGODY Z METINEM 2009-2019

Pani Kasia

Powiem tak, robiąc serwer metin2, oznaczało to, że byłeś pełen świadom, że będą hejty. Bo nie oszukujmy sie, na jaki serwer nie ma? Na każdy, dosłownie każdy jest hejt. Ty jako właściciel powinieneś o tym wiedzieć. Kończąc z metinem dajesz im satysfakcję, że mieli rację. Twoje serwery nie były, aż tak złe bo grałam na jednym, jedyną wadą serwera jaka była to brak reklamy, aby przyciągnęło osoby. Przemyśl to co ci napisałam i dobrze się zastanów. Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam! :)

szczerbatek.gif

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...