Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Ale po co mam odnosić się do Twojego pytania, nie mam zamiaru nawet opowiadać osobie która nie zapoznała się z publikacją, serwerem. Wnioskuję, że nawet nie zalogowałeś aby sprawdzić ustawienia, chociażby tego VIPA. W poprzednim poście odpowiedziałem Ci jak to ująłeś "pół żartem", że vipa możesz kupić za Wcoiny, które zdobywasz w grze chociażby robiąc Grandresy, wygrywając eventy, co więcej miałem Ci odpowiedzieć skoro masz to napisane juz w głównym poście. Chcesz sprawdzić nowinki, treści to zaloguj tak po ludzku na serwer lub napisz na discordzie, facebooku, shoutboxie a nie robisz mi hejt/płacz w publikacji wynikającą z Twojej niewiedzy. Vip na praniu przy +15 ma 20% większe szanse na wypranie niż zwykły gracz, zwykły gracz ma 70% a vip 90% jeśli item jest z luckiem oczywiście, różnice procentowe między vipem a normalnym graczem przy mniejszych levelach prania są jeszcze mniejsze. Nie wiem jak Ci to mam rozpisać jeszcze tabelke, wykres, diagram co byś chciał ? Tak VIP jest faworyzowany bo jak sama nazwa wskauje jest to VIP i jedyne co daje to +30% więcej expa oraz szanse na pranie.

Edytowano przez Gazowany majster

Pani Kasia

można się rozwinąć ? można lecz wciąż szukam sensu w tym vipie. Przeskoki % są ogromne i sprawiają gigantyczną różnicę, bonusowy exp dla vipa jest przesadzony. server będzie zmuszał gracza do zakupu vipa, nie da mu szansy na kolekcjonowanie coinsów pod zakup czegoś bardziej pożądanego gdyż Vip jest ewidentnie jak na dłoni wymogiem koniecznym do normalnej gry by ustać w topce lub mieć szansę się w niej utrzymać.

nie uważasz swoim zdaniem że te % w pralce są w zbyt dużej rozbieżności oraz że 30% expa więcej to zbyt wiele biorąc pod uwagę że nie jest to serwer x20 a x600 i 30% robi tutaj ogromną różnicę ?

Autor tematu Napisano (edytowany)

Nikt Cie przecież nie zmusza do zakupienia. Pokaż mi inny serwer gdzie możesz zakupić vipa za czas poświęcony w grzę, będziesz mógł go również kupić za plny bo wiadomo serwer nie stoi na darmowych plikach, darmowym serwerze itd z czegoś musimy się utrzymać, nie robimy tego charytatywnie. Xshop masz ograniczony, nie masz webshopa. Nazywasz Nas serwerem pay2win pokaż mi inny który jest bardziej przyjazny dla graczy albo idź tam po prostu grać. Idąc Twoim tokiem rozumowania powinniśmy usunąć również boosty z xshopa ponieważ będziesz ciągle zmuszony do ich zakupienia chcąc być w topce, ta dyskusja nie ma sensu  serio XD

Edytowano przez Gazowany majster

Pani Kasia

Takimi odpowiedziami okazujesz jedynie brak szacunku do człowieka który może być Twoim potencjalnym graczem, nie umiesz prowadzić dialogu, wszystko co jest Tobie wytykane aby poznać więcej informacji wyśmiewasz i rozganiasz po kątach aby pokazać się z Dobrej strony i że masz rację.

Na własne życzenie robisz sobie Autoreklamę nie szanując mnie i mojego poświęconego czasu w to by wdać się w otwartą dyskusję z Tobą jako Administratorem i Opiekunem serwera.

Pytając Cię o te kwestie liczyłem na to że spojrzysz na to ze strony potencjalnego gracza, powiesz coś mądrego, przemyślisz cokolwiek.

Aktualnie pokazujesz tylko tyle że nie zależy Ci na opiniach potencjalnego gracza, nie zależy Ci na ich zdaniu, Twój serwer jest idealny i jego ustawienia są perfekcyjne i nie krzywdzące nikogo w żaden sposób.

Nie tak to działa 🙂

Jeśli w tym miejscu, 9 dni przed startem nie umiesz rozmawiać z ludźmi, unosisz się Dumą Administratora, tym że to Twoje i że dla Ciebie to wygląda dobrze to nie widzę świetlanej przyszłości dla Ciebie i tego serwera.

tak jak napisałeś, nie ma sensu dalej dyskutować w tym temacie bo jak widać nie umiesz toczyć dialogów, wszystko dla Ciebie jest śmiesznym żartem i Atakiem na Ciebie i Twój projekt. 

To że Ty wiesz jak wygląda serwer w 100% bo wiesz w jaki sposób go ustawiłeś nie znaczy że my interesanci wiemy jak on jest ustawiony w 100%.

Prezentacja serwera jest bardzo skromna, z prezentacji jak i ze strony serwera można wyczytać niewiele informacji, pokazałeś bardzo mało informacji na temat serwera, nie napisałeś praktycznie nic odnośnie systemu vip poza tym że można na niego nazbierać, że dostanie się expa i % w praniu, nie wiadomo jak wygląda xshop.

Unosisz się Dumą a niestety nie pokazałeś w prezentacji połowy jak nie większej połowy istotnych dla gracza informacji które mogłyby lub nie zachęcić go do współpracy z Tobą i budowy Twojego projektu na kierunku gracz - administrator.

Moim zdaniem to tyle. jeśli nauczysz się toczyć dialogi, odstawisz Ego na bok i zaczniesz myśleć jak człowiek a nie 20 latek po blanciku dla którego wszystko jest haha hihi śmieszniutkie no beczunia to się odezwij w odpowiedzi 🙂 może następnym razem porozmawiamy w sposób treściwy, dorosły, budujący i dający chociaż cień nadzieji dla Ciebie jako Admina oraz serwera jako zbliżającego się punktu zgromadzeń ludu.

Nie muszę tworzyć relacji z ludźmi którzy nawet nie pobrali klienta aby zobaczyć jak wygląda serwer czy chociażby poprawnie nie potrafią zapoznać się z publikacją. Nie unoszę się dumą, boli mnie to, że przychodzisz i robisz antyreklame chociaż wszystko masz podane.  Zawartość xshopa również jest zawarta w publikacji. W sposób dorosły, treściwy określasz mnie mianem ćpuna/małolata, powiedz mi raz jeszcze jak mamy wiązać relacje z tego typu ludźmi jak Ty. Nie będę się rozpisywał bo szkoda mojego i Twojego czasu ale lepiej nie loguj na nasz serwer masz do wyboru wiele innych tam Administracja na pewno będzie odpowiadała na wszystkie Twoje intrygujące pytania, zagadanienia.

1 godzinę temu, Gazowany majster napisał:

Nikt Cie przecież nie zmusza do zakupienia. Pokaż mi inny serwer gdzie możesz zakupić vipa za czas poświęcony w grzę, będziesz mógł go również kupić za plny bo wiadomo serwer nie stoi na darmowych plikach, darmowym serwerze itd z czegoś musimy się utrzymać, nie robimy tego charytatywnie. Xshop masz ograniczony, nie masz webshopa. Nazywasz Nas serwerem pay2win pokaż mi inny który jest bardziej przyjazny dla graczy albo idź tam po prostu grać. Idąc Twoim tokiem rozumowania powinniśmy usunąć również boosty z xshopa ponieważ będziesz ciągle zmuszony do ich zakupienia chcąc być w topce, ta dyskusja nie ma sensu  serio XD

Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy zdania 😛
"XSHOP: TAK (Nowe kamienie, Boosty, Wingi do 3 lvla)" Dajesz możliwość graczom zrobienia seta FO kamieniami + możliwość kupna wingów 3lvl twierdząc że nie jest to pay2win? Oczywiście to Wasza sprawa co umieszczacie w xShopie ale w związku z tym wypadało by się troszkę gryźć w język.
Ciekawy jest fakt że serwer tworzy gildia - AbsoluT. Ciekawe na ile obiektywna będzie administracja.
Mnie osobiscie to naprawdę cieszy że gracze sami próbują tworzyć serwery, przynajmniej w jakimś stopniu zrozumieją jak wygląda to od strony gracza a jak od strony administracji.
Jeszcze taka mała rada - Radzę uważać na  "Mecanik".

Powodzenia😉

Bez nazwy-5.png

Pani Kasia

3 minuty temu, GreatMu napisał:

"XSHOP: TAK (Nowe kamienie, Boosty, Wingi do 3 lvla)" Dajesz możliwość graczom zrobienia seta FO kamieniami + możliwość kupna wingów 3lvl twierdząc że nie jest to pay2win? Oczywiście to Wasza sprawa co umieszczacie w xShopie ale w związku z tym wypadało by się troszkę gryźć w język.
Ciekawy jest fakt że serwer tworzy gildia - AbsoluT. Ciekawe na ile obiektywna będzie administracja.
Mnie osobiscie to naprawdę cieszy że gracze sami próbują tworzyć serwery, przynajmniej w jakimś stopniu zrozumieją jak wygląda to od strony gracza a jak od strony administracji.

Powodzenia😉

Great jak wasz martwy server słyszałem że grube DYMY u was się dzieją aż całe 10 online , a co do Absolutów UltiDzbana to nawet nie mieli dostępu do Configu jedynie co testowali do PVP z całą administracją w tym mną gdyż jestem praktycznie przy wszystkim co testują moi drodzy koledzy !! Także wasze głupie teksty o treśći ''Ciekawy jest fakt że serwer tworzy gildia - AbsoluT'' To nie jest prawda dlatego życzę wam powodzenia w waszym serwerze i  proszę jak wam nie wychodzi to nie prujcię się gdzie indziej i do kogo innego , POZDRAWIAM !!!!!!!!!!! / Kuba

3 minuty temu, WorldOfKuba napisał:

Great jak wasz martwy server słyszałem że grube DYMY u was się dzieją aż całe 10 online , a co do Absolutów UltiDzbana to nawet nie mieli dostępu do Configu jedynie co testowali do PVP z całą administracją w tym mną gdyż jestem praktycznie przy wszystkim co testują moi drodzy koledzy !! Także wasze głupie teksty o treśći ''Ciekawy jest fakt że serwer tworzy gildia - AbsoluT'' To nie jest prawda dlatego życzę wam powodzenia w waszym serwerze i  proszę jak wam nie wychodzi to nie prujcię się gdzie indziej i do kogo innego , POZDRAWIAM !!!!!!!!!!! / Kuba

Do prawdy... ciekawa reakcja 😉 Sądząc po wypowiedziach wychodzi na to że @Uela ma swoją rację...
"Grube dymy" ? Problemy są wszędzie My zawsze staramy się je rozwiązywać najsprawniej jak potrafimy. Zresztą po co w tym temacie rozpoczynasz dyskusje dot. greatmuonline? Od tego jest inny temat.
Co do online zobaczymy jakim rekordem popisze się "Wasz" serwer :-) 
Na forum i discordzie widać tylko graczy reprezentujących właśnie gildię absolut. Stąd też o tym wspomniałem..

Bez nazwy-5.png

8 minut temu, GreatMu napisał:

Powodzenia😉

Hej GreatMu ! Bardzo miło, że udzielacie się w naszym poście i podbijacie temat, lecz gdy nie macie potwierdzonych/prawdziwych infromacji to po prostu wstrzymajcie się, my nie komentujemy postu z Waszym serwerem i nie powielamy fakeowych info. Zapewne wnioskujecie ze ustawia to @ AbsoluT ponieważ głównie na ich grupie toczy się dyskusja o serwerze ale źle zrobiliście rozgląd bo pomagali jeszcze ludzie z Vendetty, GoToHell czy Cannabis, powtórzę pomagali bo config tylko i wyłącznie ustawiałem ja (Gazowany) i Albi, nikt inny nie ustawia, nie ma wglądu do naszego serwera, robimy to tylko i wyłącznie we dwóch i sami decydujemy jakie będą finalne ustawienia. 

2 minuty temu, Gazowany majster napisał:

Hej GreatMu ! Bardzo miło, że udzielacie się w naszym poście i podbijacie temat, lecz gdy nie macie potwierdzonych/prawdziwych infromacji to po prostu wstrzymajcie się, my nie komentujemy postu z Waszym serwerem i nie powielamy fakeowych info. Zapewne wnioskujecie ze ustawia to @ AbsoluT ponieważ głównie na ich grupie toczy się dyskusja o serwerze ale źle zrobiliście rozgląd bo pomagali jeszcze ludzie z Vendetty, GoToHell czy Cannabis, powtórzę pomagali bo config tylko i wyłącznie ustawiałem ja (Gazowany) i Albi, nikt inny nie ustawia, nie ma wglądu do naszego serwera, robimy to tylko i wyłącznie we dwóch i sami decydujemy jakie będą finalne ustawienia. 

Polecam się na przyszłość 😉 Forum to otwarta społeczność i każdy ma możliwość wypowiadania się w każdym temacie, ja Was tutaj nie atakuje a podsumowuję, jeżeli myślicie że robię to po to by reklamować greata to naprawdę upadliście na głowę. Społeczność muonline na mpc umiera i jest naprawdę znikoma zresztą można to zaobserwować w każdej publikacji. Gdyby nie konta Waszych znajomych to podejrzewam że nie było by tu żadnego posta.. A nawiasem mówiąc to porywacie się z motyką na wiart.. Znikoma wiedza, znikome umiejętności, za wszystko musicie płacić bo nie macie wystarczającej wiedzy/umiejętności (To wyjaśnia dlaczego stawiacie na tak bogato wyposażony xShop), wiadomo że nikt nie ogarnie wszystkiego ale pewne podstawy wymaga się od administracji. Wracając do tematu potwierdzonych i niepotwierdzonych info radzę nieco zadbać o hermetyczność w szeregach bo Wasi "gracze" sami na Was donoszą. Jeżeli chcesz dalej ciągnąć ten temat mogę wrzucić nieco "potwierdzonych" informacji 😉 Tylko po co? Nie można żyć w zgodzie? Polska scena muonline jest naprawdę szczupła i nie widzę sensu abyśmy się tutaj nawzajem atakowali. Twórzcie, próbujcie ale pamiętajcie że serwer ma być dla graczy a nie dla gildi. Jeszcze raz powodzenia :-) 

Bez nazwy-5.png

Pani Kasia

5 godzin temu, Uela napisał:

mam jedno pytanie. Dlaczego serwer wygląda jak typowy serwer Pay2Win ? 

Nie jest do końca tak jak piszesz. W xshopie nie ma wszystkiego co można zdobyć na serverze(samym xshopem nie złożysz eq). Publikacja zostanie uzupełniona, więc nie będę się tu za bardzo rozpisywał.

5 godzin temu, Uela napisał:

w jaki sposób te ustawienia mają zachęcać gracza skoro % na pranie są tak absurdalne ?

CHAOS MACHINE:

+10: 60 % (25 % +Luck)  VIP 90%
+11: 60 % (25 % +Luck) VIP 90%
+12: 55 % (25 % +Luck) VIP 90%
+13: 55 % (25 % +Luck) VIP 90%
+14: 50 % (25 % +Luck) VIP 90%
+15: 45 % (25 % +Luck) VIP 90%

ewidentnie widać kierunek faworyzowania graczy którzy będą płacić by być w topce oraz za to by mieć wszystko co najlepsze. co z graczami którzy przyjdą grać free2play ? 

w aktualnym stanie obstawiam że gracz który nie wyda ani złotówki zostanie w tyle za tymi co wydadzą kasę o kilometry we wszystkim co będzie związane z serwerem czy to walka o topke, zdobywanie przedmiotów, walenie goldów lub walka o bossy czy spoty ?

Nikt tu nie faworyzuje graczy którzy płaca. Wszystko jest do zdobycia za darmo w grze.
Zauważ też proszę, że nie wszyscy mają czas expic. Jeśli chodzi o pralkę oraz exp vipa - ustaliliśmy to razem z graczami, którzy byli obecni na testach. Wiadomo nie wszystkim to pasuje, ale nie będziemy zmieniać ustawień dlatego, że kilku osobą się to nie podoba.

1 godzinę temu, GreatMu napisał:

Powodzenia😉

1.Nie ma możliwości zrobienia seta fo samym xshopem(Jak pisałem wyżej - publikacja zostanie uzupełniona).

2.Server tworzą tylko 2 osoby Gazowany i ja (Albi).

1 godzinę temu, GreatMu napisał:

Polecam się na przyszłość 😉 Forum to otwarta społeczność i każdy ma możliwość wypowiadania się w każdym temacie, ja Was tutaj nie atakuje a podsumowuję, jeżeli myślicie że robię to po to by reklamować greata to naprawdę upadliście na głowę. Społeczność muonline na mpc umiera i jest naprawdę znikoma zresztą można to zaobserwować w każdej publikacji. Gdyby nie konta Waszych znajomych to podejrzewam że nie było by tu żadnego posta.. A nawiasem mówiąc to porywacie się z motyką na wiart.. Znikoma wiedza, znikome umiejętności, za wszystko musicie płacić bo nie macie wystarczającej wiedzy/umiejętności (To wyjaśnia dlaczego stawiacie na tak bogato wyposażony xShop), wiadomo że nikt nie ogarnie wszystkiego ale pewne podstawy wymaga się od administracji. Wracając do tematu potwierdzonych i niepotwierdzonych info radzę nieco zadbać o hermetyczność w szeregach bo Wasi "gracze" sami na Was donoszą. Jeżeli chcesz dalej ciągnąć ten temat mogę wrzucić nieco "potwierdzonych" informacji 😉 Tylko po co? Nie można żyć w zgodzie? Polska scena muonline jest naprawdę szczupła i nie widzę sensu abyśmy się tutaj nawzajem atakowali. Twórzcie, próbujcie ale pamiętajcie że serwer ma być dla graczy a nie dla gildi. Jeszcze raz powodzenia 🙂

Nie wiem na jakiej podstawie wyciągnąłeś wnioski o braku wiedzy/umiejętności. Owszem moglibyśmy postawić server na komputerze gdzieś w "piwnicy" i jakiś darmowych plikach, ale chcemy żeby wszystko było na wysokim poziomie. Co do tych Twoich "potwierdzonych" informacji, proszę o podzielenie się nimi z nami :). Jeśli chodzi o Gazowanego owszem nie potrzebnie się "uniósł" i nie popieram jego zachowania, ale postarajcie się zrozumieć- Codziennie dostajemy wiadomości od przynajmniej kilku ludzi, którym coś nie pasuje(często nawet z wyzwiskami w nasza stronę), więc chyba ma prawo się zdenerwować.

Pozdrawiam Albi

Trochę przeżyłem w tej branży i wiem po przeczytaniu publikacji i komentarzy, a głównie ostatniej dyskusji o Pay2Win, wiem jedno...

Ten serwer nie ma prawa przeżyć 😉 Oby moja opinia była dla Was motywacją i oby tak nie było.

A może nawet wpadnę zobaczyć i zobaczyć czy się mylę czy nie, pozdro.

Edytowano przez szewa12

sygnatura.png

12 godzin temu, GreatMu napisał:

Powodzenia😉

Dziekuje GreatMu za reklame Gildi :D a od kiedy to nie moze pare osob z jakiejs ekipy/gildi wbic na testy i potestowac ustawienia pvp/pvm? I tak jak pisali przedmowcy na testach sa czlonkowie innych Gildi miedzy innymi Vendetty wiec nie rozumiem troszke twojej wypowiedzi o niby faworyzowaniu jakiejs grupki osob.

A co do serwera to zapraszam tych co jeszcze nie byli na testach zeby sobie sprawdzili np pvp bo moim zdaniem jest ustawione swietnie w porownaniu do innych serwerow.

Serwer absolutow juz sie panoszą po discordach jak to latwo i dobrze sie beda miec.. tylko idiota rozpocznie tu grę.. ten kto przewija sie przez rozne grupy fb bedzie wiedzial o co biega. Dno dno a pod nim dno... 

Czesc xSivvy czy posiadasz jakies dowody, screenshoty potwierdzajace Twoje pomowienia? Podziel sie z nami bo od wczoraj nawet GreatMu nie jest w stanie Nam nic pokazac, udowodnic, skoro nie pasuje Ci to cale „dno” po co wchodzisz i komentujesz? Obstawiam, ze konkurencja zaczela miec obawy o Nasz serwer i wlasnie rozpoczelo sie typowe plucie jadem w nasza strone, lecz pamietajcie jesli zarzucacie cos innym najpierw to udowodnijcie chociaz.    

po co mam cokolwiek udowadniac? ktos ma sie was obawiac? toz tworzycie gowno nie serwer juz taki dr.gon soul czy gr.at jest 100x lepszy od waszego gowno wartego serwera ktory jak bedzie mial 50online to bedzie dobrze krzyz na droge niemoge sie doczekac startu i pompy z was ^^ 

Dobrze ze nie ogarniacie na start zawitam z hackami :)))))) uprzedze wasze pytanie  TAK DZIAŁAJĄ SPRAWDZIŁEM 

Po co taka gownoburza na temat serwera, na ktorym zagra 20 ludzi i ktory padnie po tygodniu? Jak dla mnie to od razu mozna do kosza wywalic i elo

Gowno warte to jest Twoje trolowanie i oczernianie bez jakichkolwiek przelozen na rzeczywistosc serwera, brednie wyssane z palce, proste skoro nie potrafisz nic udowodnic swoich mongolskich teorii czyli jednoznacznie sa nieprawdziwe

23 minuty temu, xSivvy napisał:

po co mam cokolwiek udowadniac? ktos ma sie was obawiac? toz tworzycie gowno nie serwer juz taki dragon soul czy great jest 100x lepszy od waszego gowno wartego serwera ktory jak bedzie mial 50online to bedzie dobrze krzyz na droge niemoge sie doczekac startu i pompy z was ^^ 

Dobrze ze nie ogarniacie na start zawitam z hackami :)))))) uprzedze wasze pytanie  TAK DZIAŁAJĄ SPRAWDZIŁEM 

Widze ze kogos boli dupa i probuje oczerniac serwer no tak great jest lepszy ciekawe pod jakim wzgledem ? na ktorym tez jest paytowin wiem bo tam gralem ? Dragon i soul w czym jest lepszy ? ze bk vs bk nie moga sie zabic? czy te zajebiste cs-y na soulu na ktorych nikogo sie nie da zabic / wypchnac ? Nie musze ci sie tlumaczyc ale moja Gildia nie byla nigdy faworyzowana przez zadna administracje serwera i nie bedzie. Ale dziekuje ci bardzo za Reklame Gildi AbsoluT pozdrawiam :) 

21 minut temu, Gazowany majster napisał:

Gowno warte to jest Twoje trolowanie i oczernianie bez jakichkolwiek przelozen na rzeczywistosc serwera, brednie wyssane z palce, proste skoro nie potrafisz nic udowodnic swoich mongolskich teorii czyli jednoznacznie sa nieprawdziwe

A co to jest ta rzeczywistosc serwera?

@xSivvy @PanKazek

Sądząc po tym co można znaleźć na waszych profilach, jesteście tylko marnymi trollami/hejterami z którymi nawet nie warto dyskutować. Prawie wszystkie wasze wiadomości napisane na tym forum to tylko hejt, więc sorry ale wasze zdanie jest dla mnie gówno warte :). Nie pozdrawiam.

Edytowano przez Albi1088

No i Huragan Dorian nawet na MPC:)

Moim zdaniem trzeba dać szanse bo postawić serwer  i go ustawić to trochę czasu trzeba poświecić .

a następna sytuacja  jest taka ze jestem graczem Mu online który gra prawie na każdym nowo otwartym serwerze ,dlatego ze starty są najlepsze:) no i tez dlatego ze na dłuższa zabawę nie mam czasu.  Dlatego chciałem swoja skromna osoba się wypowiedzieć ze są serwery totalnie pod PAY2WIN  , ale tez takie które w jakiej części no i to się już nie zmieni Utrzymanie serwera nie jest darmowe . Ale czy to jest ważne jak serwer jest dobrze ustawiony i pozwala rowniez zdobyc FO itemy oraz VIP po przez wbijanie GrandResow i Eventów i do tego   administracja aktywna :) oraz Gracze Aktywni to jest świetna zabawa  i dobry Relax w weekend od roboty przy gierce jaka jest MuOnline :).  No i trzeba pamiętać ze nie można dogodzić każdemu :)  Wiec przestańcie Pier...... tylko wbijać na serwer!!!!

Pograjcie trochę  i wtedy oceniajcie a najlepiej piszcie propozycje albo co byście zmienili na serwerze na FORUM  ! Zawsze Administracja może przemyśleć sprawę :)

Zapraszam na GazoMU [email protected]@@@@@!!

Pozdrawiam Starych NOLIFOW:)

WkretakBM

Czepiacie się że ktoś dostanie credyty/wcoiny za pomoc w ustawieniach servera a u Glorego za gówno siedzenie na ts jak inni tesotwali dostawało się po 5-10k credytów to nikt nie płakał xD

Publikacja zaktualizowana, xshop zrobiony, ceny ustalone, możecie je zobaczyć w grze, zapraszam do zapoznania się ! Na bieżąco będziemy pisać dla Was wszystko co jeszcze zmienimy/dodamy przed startem. Jeśli jesteście czegoś bardzo ciekawi, coś Wam nie pasuje, wejdźcie na naszego TeamSpeaka, wysłuchamy Was, nie gryziemy, jesteśmy tam praktycznie codziennie od 14-15 czy to ja czy Albert.  Dobranoc panowie, wyluzujcie troche i nie siejcie tyle hejtu, nie warto.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...