Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, chciałbym prosić o pomoc. Mam dwa pluginy (dla ciekawych) IslandWorld oraz ASkyBlock (działają ze sobą bez żadnych zarzutów). Pytaniem moim jest jak zrobić sklep w gui w którym na przykład za pomocą komendy /upgrade ( albo /ulepszenia, (chce mieć wybór co do komendy) ) otwiera mi się sklep w gui gdzie mam do wyboru głównie ulepszenie wielkości wyspy oraz ilości graczy maksymalnej do drużyny. Same tego typu ulepszenia wiem jak zrobić - do tego jest permisja (albo komenda /asadmin setrange <nick_gracza> <od_srodka_w_kazda_strone_ile_mozna_budowac> ) ale mam problem właśnie z tym sklepem... Chciałbym żeby w tym sklepie były takie informacje jak: jaki to upgrade, jeśli maksymalny to niech pisze, niech piszę jaka maksymalna ilość osób może być na działce oraz w drugim przypadku ile na ile wynosi aktualna wielkość wyspy. (i oczywiście jakieś informacje żeby można tam dać - np: Za 50 000$ możesz zakupić dodatkową wilekośc wyspy ( X: +10 Z: +10 )

Pani Kasia

Pani Kasia

Autor tematu Napisano (edytowany)

sk8erace1 nie, spróbuje ( w skrypcie nie potrafie, i nie wiem jak zrobić gui w skrypcie ) ale plugin zobaczę 😛 (jeśli ktoś wie jak to zrobić w skrypcie proszeee o napisanie tego skryptu ;/ )

edit: nie dam rady sam tego ogarnąć 😕 prosiłbym o napisanie jeśli ktoś ma wolny czas.

Edytowano przez vertek123

Temat do zamknięcia, nikt nie odpisuję niema sensu ciągnąć dalej - chyba ludzi przerasta taka pomoc a nie mam ochoty ciągnąć tego tematu parę miesięcy

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...