Skocz do zawartości

[Zapowiedź][Medium/Hard] zx

Polecane posty

Pani Kasia

Jest i on, mentosfresh wbija na rejony xDDDD

Co do twojej osoby to nie będę się wypowiadał, bo każdy chyba wiem kim jesteś, a mi szkoda słów i punktów na mpc xDDD

Co do serwera to padnie tak samo jak reszta jego serwerów na tydzień.

MadeupSatisfiedEgret-size_restricted.gif

Pani Kasia

Okej, podsumujmy fakty:

• Strona: Kolejny raz ten sam silnik/skrypt, zmienia się tylko opakowanie strony w CSS (mowa o tym ,,public/main/news''), na serio tak kurwa ciężko wstawić nawet proste i ubogie Rewrite Engine? Ale nawet ładne, takie mocne 6/10.
  • Forum: Najebane tych kolorów jak dla zjebów/dzieci (wersję pozostawiam każdemu czytającemu do wybrania indywidualnie, aczkolwiek ja obobiście uważam, że nie powinno tam być ,,/''). Najprawdopodbniej stawiał je goryl po wylewie, aplikacja Sites (która nie jest używana) stoi jak świeżo po zainstalowaniu, nawet blok powitalny nie jest wywalony. Co do rang jeszcze to pytanie retoryczne - na chuuwdu (RKS) są te fafafki, które w dodatku nie pasują? Rzekłbym, że artysta koder akrobata random pierdolnął losową fafafkę do losowej rangi, powtórzyć X razy, aby każda ranga miała swoją ikonkę. Menu nawigacji nie ruszone, ponieważ najprawdopodobniej nikt nie potrafi ustawić. Trzy czwarte wpisów na czacie są od bota, nw po diabła..., a belki tytułowe (h3) nie mieszczą się w ramach, ogół logo jest za wielki (odstęp między zdjęciem, a innymi elementami), w dodatku odstep ten został zakodowany tak tragicznie (pierwszy odstęp jest w logo, drugi w menu nawigacji). Szukajka z błędem organizacyjnym CSS (XD jak można zjebać szukajkę). Panowie, troszkę szacunku do graczy, mi by było wstyd zapraszać ludzi do takiego chlewu. 1/10.
  • Prezentacja: Szczerze, nie chce mi się jej czytać (ponoć to Diumar, więc hello, kto będzie czytał prezentację klona globala XD). Darmówka z neta, taką samą prezentację miał na przykład XenoxMT2 od gejtosafresza. W sumie to zaczynam się zastanawiać i bedę musiał się popytać, może ten serwer robi właśnie ten pryncypał. Jak tak przeleciałem z góry do dołu to treść w miarę ok ułożona, więc... 4/10
  • Serwer: Nie wiem... kto w waszej ,,administracji'' wpadł na zajebisty pomysł, żeby brać nazwę serwera globalnego, Z POLSKI, KTÓRY W DODATKU DALEJ STOI, A STOI JUŻ ŁO HO HO I JESZCZE TROSZKĘ. Panowie, ja rozumiem, że oko za oko, ponieważ GF zamknął Rubinum, ale no listości. A ponieważ nie czytałem prezentacji (całej), bo za leniwy jestem, to ocenię TYLKO PRZEZ PRYZMAT TEGO, CO OPISAŁEM W TYM PUNKCIE: 0/10. Nie lubię złodziejstwa, a kradzież nazwy to już totalny SCAM i żart (nieśmieszny).

PODSUMOWANIE OGÓLNEGO PODSUMOWANIA: Uważnie czytając powyższą treść, bez trudu można zauważyć, iż to coś zostało stworzone jak najmniejszym kosztem, przy użyciu darmówek (ewentualnie z lekką edycją), byleby zarobić, a wydać jak najmniej. Pluję na takich totalnie.

nieregulaminowa sygnatura

eryk

Nie polecam Kamila P. aka KamilIT - oszukał mnie na 3500zł.

image.png

3 godziny temu, Resso. napisał:

OCZYWISCIE NIE POLECAM JEBAC KURWE SZMATE ILUII

Po co ty o mnie wspominasz, jak mnie tam nawet w teamie nie ma...

Serwera nie polecam, syf od mentosa jak cała jego reszta serwerów.

szczerbatek.gif

1 minutę temu, ILui napisał:

Czyli nie tylko mi to śmierdzi? Potwierdzony fakt, czy tylko domysły? MentosCwelsh ma tutaj zakaz wjazdu, więc można zgasić ten temat w zarodku.

nieregulaminowa sygnatura

eryk

Nie polecam Kamila P. aka KamilIT - oszukał mnie na 3500zł.

image.png

Pani Kasia

5 minut temu, Revayerq napisał:

Czyli nie tylko mi to śmierdzi? Potwierdzony fakt, czy tylko domysły? MentosCwelsh ma tutaj zakaz wjazdu, więc można zgasić ten temat w zarodku.

Potwierdzony, chwalił sie nawet na jednej grupie gdzie maja valestie i caly ten swój team.

szczerbatek.gif

3 godziny temu, ILui napisał:

Na chuj ty o mnie wspominasz przyglupie, jak mnie tam nawet w teamie nie ma...

Bo jest idiota.

@Resso. wypierdalaj lizac dupe na xc

2 godziny temu, ILui napisał:

Po co ty o mnie wspominasz, jak mnie tam nawet w teamie nie ma...

Dałmianek taki jest, nie ma co się przejmować. A serwer sklejka, nie polecam serdecznie, ale powodzenia! 

sygna.png.7f53327fa1ac545c98f2042007446d

Burgerek pozdrawia.

Dnia 25.02.2019 o 19:55, Aive napisał:

Uprzejmie proszę, aby więcej prezentacji tego serwera nie pojawiało się na forum, a będąc bardziej precyzyjną - nie chcemy tu widzieć żadnego serwera, na którym w administracji pojawia się mentosfresh. Zakaz publikacji obowiązuje od dziś do odwołania.

Konto oczywiście żegnamy za multikonto.

Pozwolę sobie zacytować, bo nie ma sensu się powtarzać. Przy okazji dwie osoby odpoczną sobie tydzień od forum za flamewar w tym temacie. 

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...