Skocz do zawartości

Patolka-Speak.eu | Jedyny taki serwer w Polsce!

Polecane posty

nowybaner.png

Pani Kasia

Szybko wpadłem zobaczyć:

- nijak nie można powiedzieć że "jedyny taki serwer w Polsce". To najnormalniejszy i typowy TS, czyli Strefa Adminstracyjna, Strefa VIP, Strefa prywatna + xbot. Gdzie jest ta Wasza "jedyność" bo nie zauważyłem.

- 128 slotów i 10 Adminów? Nie za dużo, skoro sami twierdzicie że macie automatyzację? 🙂

- 38 osób online ale z tego 17 botów muzycznych

- moim zdaniem edycja kanałów przez bota co 10 sekund to ciut za mało, bo spami niemiłosiernie

- wiadomo że xbot fajny jest, ale czy naprawdę trzeba ładować wszystkie funkcje? Kwestia gustu, ale czy dawanie na górze kanałów typu "Randomowe grupy ", "Server Query online" czy ile MB zajmuje instancja bota i ile ich jest - to aż takie istotne by wyróżniać?

Sumarycznie: fajny serwer, ale nic nowego.

ts.virtual-gaming.eu - nie polecam, 2/10 :-)

Również byłem na serwerze co tu powiedzieć szybka pomoc administracja nie spi przynajmniej te wyższe rangi 🙂 

Co do wyglądu nic szczególnego dołączam sie do komętarza kolegi troche za duzo spamu ten xbot robi 

tak poza tym wszystko jest ok. Polecam 🙂 

Pani Kasia

Nie za dużo tych botów? XD  29 osób online z czego 22 boty, ja rozumiem, że o wczesnej porze wbiłem ale wątpię, że wszystkie boty są wykorzystywane.
Aktualizacja kanałów co 10 sekund? Nie za często? Z tego powstaje wielki spam. 
Sporo zbędnych kanałów:
- data
- nowi użytkownicy
- Server Query Online (zresztą, nie wiem po co Ci ten kanał bo jeśli wywali Ci bota to i tak kanał się nie zaktualizuje, nie rozumiem tej funkcji w botach akurat)
- średni ping
Kolory czcionki w wiadomości powitalnej też są źle dobrane gdyż przy ciemnym stylu klienta wiadomość jest praktycznie nie czytelna.
Czy jedyny taki serwer w Polsce? Nie sądzę, nie wyróżniacie się niczym nadzwyczajnym. 
Bot Qery typowy dla większości serwerów, strona również pochodzi chyba z XBota. W samym panelu użytkownika nie macie jakichś nadzwyczajnych funkcji. 
Jak dla mnie serwer jak najbardziej na +, wygląd serwera jest spójny, ikony ładne, o administracji się nie wypowiem gdyż z nikim nie rozmawiałem. Fakt kilka rzeczy bym poprawił choćby ten spam od bota czy ilość botów muzycznych ale ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić.

11 godzin temu, Wonoace napisał:

Nie za dużo tych botów? XD  29 osób online z czego 22 boty, ja rozumiem, że o wczesnej porze wbiłem ale wątpię, że wszystkie boty są wykorzystywane.
Aktualizacja kanałów co 10 sekund? Nie za często? Z tego powstaje wielki spam. 
Sporo zbędnych kanałów:
- data
- nowi użytkownicy
- Server Query Online (zresztą, nie wiem po co Ci ten kanał bo jeśli wywali Ci bota to i tak kanał się nie zaktualizuje, nie rozumiem tej funkcji w botach akurat)
- średni ping
Kolory czcionki w wiadomości powitalnej też są źle dobrane gdyż przy ciemnym stylu klienta wiadomość jest praktycznie nie czytelna.
Czy jedyny taki serwer w Polsce? Nie sądzę, nie wyróżniacie się niczym nadzwyczajnym. 
Bot Qery typowy dla większości serwerów, strona również pochodzi chyba z XBota. W samym panelu użytkownika nie macie jakichś nadzwyczajnych funkcji. 
Jak dla mnie serwer jak najbardziej na +, wygląd serwera jest spójny, ikony ładne, o administracji się nie wypowiem gdyż z nikim nie rozmawiałem. Fakt kilka rzeczy bym poprawił choćby ten spam od bota czy ilość botów muzycznych ale ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić.

Dzięki co do spamu właśnie to ogarniam 😄 

Pani Kasia

Proponuje zmienić nazwę, bo nie ma nic nadzwyczajnego w Waszym serwerze prócz tego, że przesiaduje tam więcej botów niż ludzi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...