Skocz do zawartości

Challenger i jego skutki uboczne

Polecane posty

Czesc chcialbym wymienic swoje doswiadczenie. W s8 wbilem challengera na eune , na wescie d1 , wiem ze to nie jakis mega wyczyn w zycie ogolnie. Ja uwazam to za moj osobisty sukces. Jestem wsrod top 800 graczy na swiecie. Jednak chcialbym pozostac anonimowy bo za szybko sie to roznioslo i ludzie zaczeli na mnie reagowac  dziwnie. Postaram sie odpowiedziec na wasze pytania.  Aktualnie jestem boosterem i spokojnie moge sie utrzymywac z tego w zyciu. Zarobek okolo 6000 euro m-c.  Ryzyko jest bo nikt nie zna jutra. Ale nigdy nie pomyslalem ze moje zycie sie tak potoczy.  Wiec jesli ktos interesuje sie esportem , postaram sie pomoc w jak najlepszy sposob. Pozdrawiam.

Pani Kasia

Praktycznie 24h praca, kontrakt mam do konca 2019 roku. Takze bardzo wymagajaco.

Pani Kasia

Weird flex, but ok. Jedyne co pamiętam ze skutków z challengera u siebie to, że nie dało się normalnie pograć nierankingowych gier, bo zaraz ktoś coś pisał na czacie xdd Jako, że miło zawsze posłuchać jakiegoś gracza z wysokich dywizji to który champ według Ciebie jest najlepszy dla początkujących i dlaczego jest to Annie? 😏

Edytowano przez Mushrooms!

Zazdroszcze i pracy i kasy :D (ja sam pracuje po 300-350 godzin miesięcznie, nie jest to związane z lolem i nie mam czasu na nic)

ja mam D4-D2 tak sobie skacze w tych dywizjach

Ludzie ktorzy Cie zakontraktowali nie potrzebują i jakiegoś diamenta ? chętnie rzuciłbym te swoje 2 prace w pizdu i zajął się lolem :D

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...