Skocz do zawartości

Poszukuje developera oraz grafika

Polecane posty

Witam planuje otworzyć dosyć dużą serwerownie (prawdopodobnie nie tylko do minecrafta) na którą przeznaczę 30.000zł a więc poszukuje kilku osób do pomocy z serwerem.

Osoby które poszukuje:

1x Developer JAVA z doświadczeniem (github wymagany) który będzie współpracował z innym developerem (Wruczek https://github.com/Wruczek) i dobrze by było gdyby też znał dosyć dobrze obsługę linuxa aby mógł utrzymać maszynę kiedy Wruczek nie będzie mógł tego zrobić.

1x Grafik najlepiej z portfolio

1x Administrator forum - Znajomość obsługi forum co jak i gdzie oraz wolny czas na kontrolowanie tego co jest dodawane na forum.

To co oferujemy my: 

Grafik - info na stronie z danymi kontaktowymi do Ciebie oraz ewentualne wynagrodzenie (zależy czy będziemy Cie potrzebować na stałe czy tylko jednorazowo)

Developer - info na stronie z danymi kontaktowymi do Ciebie oraz stały % zarobków z serwerów którymi będziesz się opiekować co będzie ewentualnie dogadane z drugim dev

Forum - Dla Ciebie niestety nie zaoferuje wynagrodzenia kwotowego przynajmniej na start ale zawsze możesz zdobyć trochę doświadczenia co może przydać Ci się w przyszłości

Dane kontaktowe:

Dla developera: TS: wruczek.tech (pisz do Demon lub Wruczek) lub discord: Demon43222#3329

Dla reszty: Discord: Demon43222#3329

Osoby które nie znają się na tych rzeczach zachęcam do zapoznania się z tym tematem: 

Pani Kasia

Dnia 1.08.2019 o 08:42, Demonxdpl napisał:

na którą przeznaczę 30.000zł a 

Z takim budżetem, to nie wiem, czy warto wychodzić na rynek Minecraft, czy też wyjechać w Bieszczady 😄 Trochę wątpię w taką gotówkę przeznaczoną na Minecraft, już nie wspominając tu o innych grach. Fajna maszyna.

Co do tego wruczka, to jak widać na githubie, za bardzo bogatej biblioteki projektów upublicznionych nie ma. Bawi się on raczej w webie, i to i tak w otwartym kodzie już wykreowanym przez kogoś innego.

====================================

Lubię.

Bo tak.

Pani Kasia

Dnia 5.08.2019 o 09:03, Ekrahb napisał:

Z takim budżetem, to nie wiem, czy warto wychodzić na rynek Minecraft, czy też wyjechać w Bieszczady 😄 Trochę wątpię w taką gotówkę przeznaczoną na Minecraft, już nie wspominając tu o innych grach. Fajna maszyna.

Co do tego wruczka, to jak widać na githubie, za bardzo bogatej biblioteki projektów upublicznionych nie ma. Bawi się on raczej w webie, i to i tak w otwartym kodzie już wykreowanym przez kogoś innego.

Budżet jak budżet, nie wiem czy wypali bo dostaliśmy odmowę od blazingpacka więc wiesz.. Kwota wcale nie jest za wysoka biorąc pod uwagę że większość jej idzie na reklamy, do tego programista około 5k więc kwota się stopniowo zmniejsza.

Co do samego Wruczka, faktycznie nie ma dużej ilości projektów udostępnionych z uwagi na to że on sprzedaje swoje usługi a nie udostępnia ich za free i wychodzi z tego samego założenia co ja, jeśli jest coś dobre to czemu tego nie wykorzystać? Po co tworzyć własne toolsy skoro jest dobry essentials? Akurat w sytuacji serwera Wojny Gildii niestety wszystko trzeba napisać od zera z uwagi na sektory ale zawsze jest możliwość przycięcia kosztów. 🙂 

2 minuty temu, Demonxdpl napisał:

Budżet jak budżet, nie wiem czy wypali bo dostaliśmy odmowę od blazingpacka więc wiesz.. Kwota wcale nie jest za wysoka biorąc pod uwagę że większość jej idzie na reklamy, do tego programista około 5k więc kwota się stopniowo zmniejsza.

Co do samego Wruczka, faktycznie nie ma dużej ilości projektów udostępnionych z uwagi na to że on sprzedaje swoje usługi a nie udostępnia ich za free i wychodzi z tego samego założenia co ja, jeśli jest coś dobre to czemu tego nie wykorzystać? Po co tworzyć własne toolsy skoro jest dobry essentials? Akurat w sytuacji serwera Wojny Gildii niestety wszystko trzeba napisać od zera z uwagi na sektory ale zawsze jest możliwość przycięcia kosztów. 🙂 

XDDDD

5k na programistę? Za całą robotę, jeden plugin, czy może jeden miesiąc pisanka? xDDD Daj spokój. Pierw trzeba się znać na samej grze i zarządzaniu, żeby zatrudniać kogokolwiek.

Dodatkowo, na wojnach gildii, bo tak to nazwałeś, chociaż dla mnie to izihace, nikt nie gra. Dzisiaj trzeba być kreatywniejszym, niż parę lat temu, jak nie było nawet koni. czy dywanów w samej grze.

Mnie rozśmiesza Twój "budżet", bo nikt normalny nie wydaje na serwerki Minecrafta tyle hajsu w dzisiejszych czasach. Nawet, jak ktoś ma tyle hajsu, to się tym nie chwali, bo wie, że może zostać wyśmiany i uznany za kłamcę.

Lubię.

Bo tak.

Chyba nic nie wiesz, o przychodach wydatkach i dochodach, pewnie tworzyłeś kiedyś serwer na maszynie za 12zł z 4 GB RAM na 20 osób.

Żeby coś zyskać, trzeba zainwestować, pomysł jest, jak najbardziej dobry, a nie trzeba być kreatywnym, tylko trzeba zrobić coś dobrze. Na MPC jest kilkaset udostępnionych serwerów, które mimo super kreatywnych pomysłów padały, bo wykonanie było słabe.

Do dzisiaj są serwery z 250 graczami online, które są tak proste, że nawet byś tego nie pojął, ich zaletą jest to, że są stabilne i istnieją już od kilku lat, a nie padają po miesiącu.

Poza tym, jeśli jesteś na tyle ogarniętym użytkownikiem MPC to wiesz, że ten post nie służy do opinii na temat pomysłu, a poszukiwane są tutaj osoby do jego projektu.

Zaszczyć mnie swoją inteligencją i nie odpisuj na ten post, a całe żale wypisz mu na priv.

Pozdrawiam, Anooxy!

Edytowano przez Anooxy

Pani Kasia

12 minut temu, Anooxy napisał:

Chyba nic nie wiesz, o przychodach wydatkach i dochodach, pewnie tworzyłeś kiedyś serwer na maszynie za 12zł z 4 GB RAM na 20 osób.

Żeby coś zyskać, trzeba zainwestować, pomysł jest, jak najbardziej dobry, a nie trzeba być kreatywnym, tylko trzeba zrobić coś dobrze. Na MPC jest kilkaset udostępnionych serwerów, które mimo super kreatywnych pomysłów padały, bo wykonanie było słabe.

Do dzisiaj są serwery z 250 graczami online, które są tak proste, że nawet byś tego nie pojął, ich zaletą jest to, że są stabilne i istnieją już od kilku lat, a nie padają po miesiącu.

Poza tym, jeśli jesteś na tyle ogarniętym użytkownikiem MPC to wiesz, że ten post nie służy do opinii na temat pomysłu, a poszukiwane są tutaj osoby do jego projektu.

Zaszczyć mnie swoją inteligencją i nie odpisuj na ten post, a całe żale wypisz mu na priv.

Pozdrawiam, Anooxy!

XDDDD Ty chyba nie wiesz, ile przeciętna serwerownia może przynieść zysku, i ile trzeba na nią wydać, co najmniej na jakieś 3 miesiące. :)

Jak pisałeś, jest wiele kreatywnych serwerów publicznych, które padały, no i genialnie. Bo te serwery ograniczają się do izihace, survivalu, lub skyblocka.

Na 1.14 jest od cholery bloków, czy mobów, a to zaś trzeba wykorzystać. Dzisiejsi gracze Minecraft, a raczej znaczna większość tej grupy nie wie nawet, do czego służą poszczególne bloki w grze (tak, jak ja, ale co ja tam będę się wypowiadał o sobie, przecież ja wolę komentować innych).

Wyobraź sobie, że mniej więcej znam się na tworzeniu serwerów tej cudownej gry, także wypraszam sobie.

Forum to internetowa forma dyskusji, dlatego miałem prawo napisać tutaj to, co już napisałem w poprzednim poście i to, co teraz piszę.

Lubię.

Bo tak.

1 godzinę temu, Ekrahb napisał:

XDDDD

5k na programistę? Za całą robotę, jeden plugin, czy może jeden miesiąc pisanka? xDDD Daj spokój. Pierw trzeba się znać na samej grze i zarządzaniu, żeby zatrudniać kogokolwiek.

Dodatkowo, na wojnach gildii, bo tak to nazwałeś, chociaż dla mnie to izihace, nikt nie gra. Dzisiaj trzeba być kreatywniejszym, niż parę lat temu, jak nie było nawet koni. czy dywanów w samej grze.

Mnie rozśmiesza Twój "budżet", bo nikt normalny nie wydaje na serwerki Minecrafta tyle hajsu w dzisiejszych czasach. Nawet, jak ktoś ma tyle hajsu, to się tym nie chwali, bo wie, że może zostać wyśmiany i uznany za kłamcę.

A więc tak, 5k na programistę... Myślę że tak i to jeszcze po negocjacjach z uwagi na zatrudnienie 2 osób które marnują swój czas aby napisać coś dla mnie. Na wojnach gildii nikt nie gra? Hmm, craftcore mówi co innego. Budżet też jest normalny, wynajem serwerów, opłacenie osób, reklamy... Co do tego że podaje kwotę, nie jest to chwalenie czy coś w tym stylu zresztą, nie proszę Cie o opinie czy jestem kłamcą czy kimkolwiek innym, zaczniesz pracować to uświadomisz sobie że budżet nie jest tak wysoki jak dla osoby która mieszka sama i nie utrzymuje nikogo 🙂

7 minut temu, Demonxdpl napisał:

A więc tak, 5k na programistę... Myślę że tak i to jeszcze po negocjacjach z uwagi na zatrudnienie 2 osób które marnują swój czas aby napisać coś dla mnie. Na wojnach gildii nikt nie gra? Hmm, craftcore mówi co innego. Budżet też jest normalny, wynajem serwerów, opłacenie osób, reklamy... Co do tego że podaje kwotę, nie jest to chwalenie czy coś w tym stylu zresztą, nie proszę Cie o opinie czy jestem kłamcą czy kimkolwiek innym, zaczniesz pracować to uświadomisz sobie że budżet nie jest tak wysoki jak dla osoby która mieszka sama i nie utrzymuje nikogo 🙂

Jak słyszałem, i nawet dobrze widziałem, to parę tygodni i craftcore mówi "żegnamy", chociaż przyznam, że ostatnia edycja była jedna z dłuższych, może najdłuższa, gdyż poprzednie to jebany bejt. Otwierają parę serwerów hc na raz, w sumie to konkurencja, ale jak ktoś dednie na jednym, przechodzi na drugi wraz z całą gildią. Jak chcesz robić takie serwery, proszę bardzo, ale będą tylko i wyłącznie dla hajsu, bo przecież nie dla ludzi :) To Ci na pocżątek opinie podrywa :P Powodzenia Ci życzę w poszukiwaniach kogokolwiek. Tylko upewnij się pierw, czy dany programista, który zgłosił się do Ciebie ma wystarczająco wiedzy i jest wydajny :)

Lubię.

Bo tak.

Autor tematu Napisano (edytowany)
23 minuty temu, Ekrahb napisał:

Jak słyszałem, i nawet dobrze widziałem, to parę tygodni i craftcore mówi "żegnamy", chociaż przyznam, że ostatnia edycja była jedna z dłuższych, może najdłuższa, gdyż poprzednie to jebany bejt. Otwierają parę serwerów hc na raz, w sumie to konkurencja, ale jak ktoś dednie na jednym, przechodzi na drugi wraz z całą gildią. Jak chcesz robić takie serwery, proszę bardzo, ale będą tylko i wyłącznie dla hajsu, bo przecież nie dla ludzi 🙂 To Ci na pocżątek opinie podrywa 😛Powodzenia Ci życzę w poszukiwaniach kogokolwiek. Tylko upewnij się pierw, czy dany programista, który zgłosił się do Ciebie ma wystarczająco wiedzy i jest wydajny 🙂

To powiedz mi po co mam robić serwer jeśli nie chce na nim zarobić? Mam otworzyć kolejny serwer na miesiąc na którym będzie 5 graczy z czego 4 to admini? Oczywiste jest to że chce na tym zarobić, im więcej tym lepiej a serwery typu craftcore nie są czymś w stylu megadrop czy coś takiego... Nie jest to serwer robiony w 5 minut

Edytowano przez Demonxdpl

Pani Kasia

12 minut temu, Demonxdpl napisał:

To powiedz mi po co mam robić serwer jeśli nie chce na nim zarobić? Mam otworzyć kolejny serwer na miesiąc na którym będzie 5 graczy z czego 4 to admini? Oczywiste jest to że chce na tym zarobić, im więcej tym lepiej a serwery typu craftcore nie są czymś w stylu megadrop czy coś takiego... Nie jest to serwer robiony w 5 minut

Źle mnie zrozumiałeś. Pisząc o serwerze dla hajsu, miałem na myśli taki, który jest tylko i wyłącznie do tego. Bo w końcu gracze się ockną i sprawdzą IS, żeby coś kupić, nie? Chyba nie wystawisz przykładowego VIPa z kolorowym nickiem za 30 zł. Gracze to społeczność, która może Cię opuścić, jak serwer będzie dla do kitu i dla hajsu.

Fajna gra > serwer dla hajsu

Sobie zarabiaj na serwerze, ale stawiając jedynie farmę, dużo graczy nie zyskasz.

Lubię.

Bo tak.

@Ekrahb, @Demonxdpl, @Anooxy,

Proszę skończyć tą bezsensowną dyskusję. Ten temat na pewno do tego nie służy. Jeżeli mój post nic nie da, to administracja będzie zmuszona wykonać niemiłe dla Was kroki w kierunku ukarania uczestników dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...