Skocz do zawartości

[Dziennikarz] nycaffjs

Polecane posty

Szanowni Państwo, ubiegam się o powołanie jako Dziennikarz na oficjalnej forumowej stronie na Facebooku pod nazwą "MPCforum.pl".
Rekrutuje, gdyż bardzo wielbię to forum, istnieje na nim już kilkanaście lat więc wiem jak się rozwijało w tak szybkim tempie z powodu tego wiem czego oczekują użytkownicy oraz czytelnicy. Nie jeden powód a dwa mnie skłoniły do złożenia rekrutacji, nie mam dość dobrego doświadczenia jako publicysta, a to jedna z wielu moich umiejętności, które chce rozwijać. Nie oznacza to, jednak że nie jestem objęty wiedzą wymaganą do bycia dziennikarzem, wręcz przeciwnie, moja osoba jest obeznana w tematyce gier oraz samej informatyki co podpiera mój charakter, wiedzę i to co posiadam do zaprezentowania. Mogę od razu asygnować, iż każdy czytelnik, który przeczyta moją pracę nie zrazi się do jakości waszego fanpage'a, a wręcz przeciwnie, bo zostanie na nim dłużej. A dowolnie wybrany czytelnik, który zostanie usatysfakcjonowany, z pewnością polubi stronę co przyczyni się do rozrostu waszej społeczności :)

Z wyrazami szacunku

~ nycaffjs

Jestem programistą, zaufaj mi :)

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...