Skocz do zawartości

Początek wakacji na MPCforum — konkurs 🌞

Polecane posty

Pani Kasia

Nie podoba mi się ten zamysł, dużo fajniej było jak każdy wrzucał zdjęcia w temat a nie na pw

do tego takie pytanko: na jakiej zasadzie będą oceniane zdjęcia? w sensie nie doczytałem się zamysłu konkursu, nie chcę krytykować, ale to jest losowanie tych zdjęć przesłanych, czy po prostu jury wybiera które się najbardziej podoba?

@Aive

w takim wypadku spoko, po prostu nie mogłem tego nigdzie znaleźć napisanego 😉

Edytowano przez Małpa
odp na komentarz na dole

0MNgCLb.gif

2 godziny temu, Małpa napisał:

Nie podoba mi się ten zamysł, dużo fajniej było jak każdy wrzucał zdjęcia w temat a nie na pw

do tego takie pytanko: na jakiej zasadzie będą oceniane zdjęcia? w sensie nie doczytałem się zamysłu konkursu, nie chcę krytykować, ale to jest losowanie tych zdjęć przesłanych, czy po prostu jury wybiera które się najbardziej podoba?

Losowanie zdjęć byłoby głupotą — w takim przypadku każdy mógłby wysłać cokolwiek, a i tak liczyłoby się szczęście. Od tego mamy losowania komentujących ;) Zdjęcia zostaną wybrane, a patrzeć będziemy na całokształt — zarówno na estetykę, jak i kreatywność. Nie oczekujemy samych zdjęć z wakacji all inclusive, liczy się pomysł.

Pani Kasia

Powodzenia.

Pani Kasia

Wydłużamy czas trwania konkursu — swoje zgłoszenia możecie wysyłać jeszcze przez tydzień, czyli do 20 lipca. Wyniki pojawią się w niedzielę 21.07. Zachęcamy do brania udziału!

Pani Kasia

Nie spodziewałem się zajęcia podium, gratuluję pozostałym zwycięzcom! 😄

Chcesz się dowiedzieć nieco o mnie? Zapraszam na mój profil 😉

Gratki 👍😎.

closed.png

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...