Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

1016437_556628467737028_1654618922_n.jpg

Szanowni Gracze !

Mam przyjemność zaprosić Was na najbardziej stabilny, cieszący się dużym zainteresowaniem od wielu lat - serwer

MU UNDERGROUND !! 

!! SEASON XIV !!

NOWA POSTAĆ - RuneWizard !

NOWE MAPY - Kubera Mine ! - Deep Dungeon (1~5) ! - Swamp of Darkness !

NOWE SETY - Blue Eye EXE ORAZ ACC ! - Awakening EXE ORAZ ACC

NOWE SKILLE

NOWY 4Q POSTACI

NOWE WINGI 4 LVL

NOWY BOSS -  "God of Darkness"

Od 21.06.2019 postać po resecie będzie cofać się do 220 lvl.

Co daje 2x więcej pkt za 1rr !!

Jest to zrobione z myślą o Nowych Graczach

Dodatkowo max staty na serwerze to 62k do każdej umiejętności

Castle Siege:

Niedziela 19:00.

Informacje:

Strona internetowa:  http://underground-mu.pl
Forum:  https://forum.underground-mu.pl

Facbook:  https://www.facebook.com/ugmuonline

Exp: x40 (większy exp w party)
Drop: 60%
RR: od 31rr co 47h
Pralka: od +10 do +15
Waluta: Jewel of Guardian +13 (JOG)
Max il. Graczy Online: 450
Godziny działania: 24/7

RESET:

Aby wykonać rr na naszym serwerze, należy nabić 400 lvl i posiadać 0 Jewel of Guardian (JOG) - jogi dostępne na każdym spocie i na każdej mapie.

Po wykonaniu resa lvl cofa się do 220, a statystyki zostają bez zmian.

SYSTEM RESOW POSTACI:

0-10 res Zero Jog - czas resa 7h

11-20 res - 10 Jog - czas resa 14h

21 - 30 res - 20 Jog - czas resa 21h

31 res - 30 Jog - czas oczekiwania na resa 47h

Punkty za Level: 
Blade Master: 6 
Grand Master: 6 
High Elf: 6
Dimension Master: 6
Duel Master: 7
Lord Emperor: 7 
Rage Fighter: 7
Mirage Lancer: 7 

RuneWizard: 6

KAMIENIE:
Jewel of Bless 100%
Jewel of Soul 50%
Jewel of Life 50%

PRALKA:

Ulepsz do +10 - 70% (90% szczęście)
Ulepsz do +11 - 65% (85% szczęście)
Ulepsz do +12 - 60% (80% szczęście)
Ulepsz do +13-  55% (75% szczęście)
Ulepsz do +14-  50% (70% szczęście)
Ulepsz do +15-  45% (65% szczęście)

X-shop:

Wcoin: można je zdobywać na eventach w grze (BC, Selupan, itp.)

Goblin Point: zdobywa się je za czas spędzony w grze 1h = 20 pkt

VIP:

VIP jest dostępny za darmo jako nagroda za punkty eventowe, jakie Game Masterzy będą rozdawać na eventach, a my będziemy je zapisywać na forum -> dokładnie tutaj:  https://forum.underground-mu.pl/viewtopic.php?f=177&t=31527 .

VIP'a można uzyskać również za rekrutowanie graczy.

Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie wybrać opcję "Rekrutuj przyjaciela" i przekazać link innym.

Każdy nowy gracz to 10 punktów, natomiast każde 100 punktów to możliwość odebrania VIP'a (warunkiem jest wbicie 5 rr przez rekrutowanego gracza).

GUILD:

Największą ilość graczy do Guildii może przyjąć DL (80), każda inna rasa (40).

AFK:

"Karę" za AFK wymierzać sobie będziecie sami w postaci kill'i i utraty dobrego spotu.

MuAutoClicker będzie pobierał niewielką ilość ZEN za AFK (było tak zawsze, że po włączeniu AC bot pobiera zen).

SPOTY:

Brak wymagań na spoty.

ITEMKI:

Ancient i Socket bez exe.

PUNKTY EVENTOWE:
Cennik nagród za punkty eventowe:  https://forum.underground-mu.pl/viewtopic.php?f=177&t=31524

DROP Z BOSSÓW/EVENTÓW:

KUNDUN: Wcoin, RUUD, itemy acc

DARK ELF: Wcoin, RUUD, Broken Horn

EROHIM: Wcoin, RUUD, wybrane itemy z socketami, wybrane itemy exe

HAND OF MAYA: Wcoin, RUUD, wybrane itemy exe

SELUPAN: Wcoin, RUUD, Wybrane bronie z socketami, które nie będą dropiły na żadnym spocie, wybrane itemy exe

ILLUSION TEMPLE: Wcoin, RUUD, itemy exe, paczki kamieni

MEDUSA: Wcoin, RUUD, wybrane itemy exe

BLOOD CASTLE: Wcoin, RUUD, Talismany

DEVIL SQUERE: Wcoin, RUUD, itemy z możliwością wbicia fioletowej opcji

DOPPELGANGER EVENT: Wcoin, RUUD, CHAOS CARD (z których będze można uprać różne itemy, np. pety, talismany, biżuterię exe i acc, itp.)

BOSS NIX: Wcoin, RUUD, Unikatowe bronie dostępny tylko z tego bossa oraz wybrane itemy exe

LORD SILVESTER: Wcoin, RUUD, Pentagramy oraz elementy do nich, itemy tetra, sphere

LORD OF FEREA: Wcoin, RUUD, errtele, wybrane pentagramy, sety bloodangel na każdą rasę

CORE MAGRIFFY: Wcoin, RUUD, Pentagramy oraz elementy do nich, PET MUUN

CRY WOLF: Wcoin, RUUD, większy exp na serwerze, jewel of extension i jewel of elevation

NIGHTMARE BOSS: Wcoin, RUUD, możliwość prania JOH'ów

MAZE OF DIMENSIONS: Wcoin, RUUD, adekwatna ilość kolejnych ruud w stosunku do zdobytego piętra

GOD OF DARKNESS: Wcoin, RUUD, Unikatowe kamienie, paczki kamieni

CHAOS CASTLE: Wcoin, RUUD, paczki kamieni

Sezon XIV niesie za sobą bardzo dużo korzyści. Gra .została urozmaicona o kolejne bardzo ciekawe eventy, bossy, itemy, itp., dzięki czemu gracz na przestrzeni 310-400 lvl oraz czekaniu na reset z pewnością będzie miał co robić.

Jeżeli szukasz pewnego serwera, który po starcie nie upadnie to właśnie Ci się udało!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NOWYCH GRACZY !!

Edytowano przez Letsis

Pani Kasia

To super publikacja, wygląda tak jakby pisał ją 14 latek. To ma być Start czy Koniec Edycji? Jak dla mnie to Koniec poza 14 osobami Online nie ma co zaczynać gry na tym serwie. 100 online to są View Boty, dziękuję i pozdrawiam okłamany licznik. Dodam, że gildia trzymająca zamek to Banda degeneratów durnych adminów którym za wyzwisko można polecieć z serwera, pozdrawiam członek gildii HUSARIA.

Witaj !!

Sezon 14 to nowość jaka zagościła na UG  🙂

Słowa krytyki są i będą zawsze 😉 przywykliśmy do tego od wielu lat 😉 mimo to gracze są i nie jest to liczba botów , tylko stabilnych i wiernych Graczy 🙂

Pani Kasia

Witam !

Nowi Gracze dostaną 🙂

SYSTEM RESOW POSTACI:

Po za tym Team Pracuje nad kilkoma nowościami dla Nowych 🙂

Witam byłem graczem tego serwera po rr acc,po tak długim doświadczeniu załogi spodziewałem się czegoś niesamowitego,rozczarowałem się jak i zapewne większość graczy,dam sobie rękę uciąć że system nagród którybył tak pięknie opisany w poprzedniej publikacji dalej nie dziala. Wspomnę też sytuację kiedy to MOS sam się pojawił i można było losować cudowne rzeczy,należąc wtedy do jednej z gildii słyszałem jak to się nachapali a inni DC... Serwer nalezacy do GMow a nie graczy. Odradzam

Pani Kasia

Magu44

Nawiązując do twojej wypowiedzi , system nagród za rr zostanie niedługo wprowadzony iż UG czeka na nową stronę www , którą zamówiliśmy . Tymczasowo jest wprowadzony system Jewel of Exxes 40rr = 1 jewel of exxes ( kamyk dający 4opcje )

Co do Mosa , problemy były na s13 owszem , lecz każdy problem który wpływał na złą grę dla graczy został usunięty .

Server jest dla Was Graczy Nie GM i Teamu .

S14 to wiele dobrych i ciekawych zmian , oraz nowy Team .

Pamiętajcie Drodzy Gracze to Wy Tworzycie Server ! MY jako Team tylko pomagamy go ulepszać BY wam się lepiej grało !

Dlatego z całym szacunkiem Magu44 , grałeś dawno temu , może trafiłeś na zły moment . Teraz Jest Inaczej !

Może i jest inaczej tylko komu chce się gonić ta topke,z początkiem mieliście ok 350 online.. i nie wiem czy to problem GMow którzy nasrali we własnym ogródku,ale z całym szacunkiem byłem świadkiem rozmów graczy na co to gm im nie pozwolił podczas błędów,tego nie cofniesz i itemow które dostali.. Tak jak wyżej wspomniałem mało kto będzie miał ochotę na tak mało wyrównana walkę... Źle to ogarneliscie na starcie,więc teraz zbieracie tego plony 

Dnia 22.06.2019 o 11:46, Letsis napisał:

Magu44

Nawiązując do twojej wypowiedzi , system nagród za rr zostanie niedługo wprowadzony iż UG czeka na nową stronę www , którą zamówiliśmy . Tymczasowo jest wprowadzony system Jewel of Exxes 40rr = 1 jewel of exxes ( kamyk dający 4opcje )

Co do Mosa , problemy były na s13 owszem , lecz każdy problem który wpływał na złą grę dla graczy został usunięty .

S14 to wiele dobrych i ciekawych zmian , oraz nowy Team .

Pamiętajcie Drodzy Gracze to Wy Tworzycie Server ! MY jako Team tylko pomagamy go ulepszać BY wam się lepiej grało !

Dlatego z całym szacunkiem Magu44 , grałeś dawno temu , może trafiłeś na zły moment . Teraz Jest Inaczej !

Tak, Tak, opowiadaj bajeczki, że teraz jest idealnie według Ciebie. Dla innych nie ma sensu nawet wbijać jakich kolwiek resetów tym bardziej dla nie ustawionego serwera który z tego co widziałem na Forum jak Admini się wypowiadali "Będzie zrobione jutro" - po czym 2 miesiące minęło i dalej nic nie zrobione. 

Cytat

Z tego co widziałem to było Odwrotnie i nadal tak jest więc nie wciskaj Kitu.

Cytat

To jest idealny problem dla was Ustawić Mossa. Zamiast go zrobić to go usuneliście, mieliście tyle czasu na testy, że tego nie zrobiliście, a tyle was w tej Administracji siedzi... Nieroby.

Cytat

Jak poleciały wyzwiska to ban ForeVer, nie bądź śmieszny.

Pani Kasia

Nowy Gracz dostanie pkt x2 tzn każdy rr będzie cofać postać do 220lvl , co daje więcej lvl expa i więcej pkt do rozdania za 1 rr .

SYSTEM RESOW POSTACI:

Ciągle krytykujecie s13 nad którym przyznam że nie zapanowaliśmy na początku , lecz to już przeszłość iż mamy sezon s14 i większa stabilność .

Co do wyzwisk ... hmm kultura jest najważniejsza i nie ważne gdzie gracie , wszędzie ban jest za wulgaryzmy 😉

Skoro nie byliście w stanie ogarnąć s13 to skąd mamy wierzyć że ogarneliscie s14. Mydlić oczy to możecie baranom,chcecie ludzi rr acc

Ja nikomu nie mydlę oczu , i nikogo nie zmuszam do zagrania na UG . Ja pisze tylko i wyłącznie to wiem , zapraszam tych którzy chcą spróbować bo nowi maja o wiele lepiej jak dawniej 😉

Wszyscy narzekacie na to ile resów ma topka, jakie to itemy mają. Gram tu z ekipą, mamy straty po 20rr do topki, gorsze sety. Ale od paru tygodni trzymamy zamek. Dla chcącego nic trudnego.

9 godzin temu, Asfaraf napisał:

Wszyscy narzekacie na to ile resów ma topka, jakie to itemy mają. Gram tu z ekipą, mamy straty po 20rr do topki, gorsze sety. Ale od paru tygodni trzymamy zamek. Dla chcącego nic trudnego.

Trzymacie zamek na wymarłym już serwerze, pozdro ^^

Wymarły server? Hmm słyszymy to od wielu lat i mimo to server ciągle funkcjonuje 😉 

To niech funkcjonuje,ale po 15 latach doświadczenia na rynku ludzie spodziewali się czegoś więcej.. A u Was start to była syf kiła i mogiła... Zostali ludzie którzy grają z Wami od lat i są zżyci.. A tak poza tym to GMowie mają swoje postacie.. Możecie zachwalać pod niebiosa ale ludzie i tak nie wrócą... Ciekawe czy w ogóle lagi na Waszym serwerze ustały,bo z tego co pamiętam to był delikatny MATRIX..Szczególnie na tej zimowej mapie z nowych sezonów.. I zanim ktokolwiek się wypowie w tej kwestii odpowiadając mi że czas zmienić sprzęt to od razu go uprzedze że grałem na innych S14 inie miałem takich problemów

Lagi na zimowej mapie? Czyli to problem z twoim PC, nie z serwerem. 

Serwer nie ściągnie nowych graczy? Wbiłem gdyż szukałem serwa na lata. Kiedyś grałem na x-wordzie i dobrze wspominam tego typu rozgrywkę.

To że gra według ciebie "niewielu" graczy nie robi mi problemu. Liczy się jakość, nie ilość. 

I znajdź mi inny Polski serwer gdzie masz tyle graczy parę miesięcy po starcie.

Nie mówię o mapie Devias,wspominałem o mapie z nowych sezonów,kto zaczynał na starcie ten wie o czym mówię.. W ogóle odradzam grę na polskich serwerach.. Swoją droga o wiele lepiej wygląda MU ORIGIN 2 niż wersja pecetowa

8 godzin temu, Mag44 napisał:

Nie mówię o mapie Devias,wspominałem o mapie z nowych sezonów,kto zaczynał na starcie ten wie o czym mówię.. W ogóle odradzam grę na polskich serwerach.. Swoją droga o wiele lepiej wygląda MU ORIGIN 2 niż wersja pecetowa

Najlepiej to dać spokój z MuO i zająć się swoimi sprawami, niż kisić się z ludźmi którzy po tej grze zapewne trafią do szpitala psychiatrycznego.

Pardos

Nikt Ciebie nie obraża i proszę również nie obrażać innych !!

Dnia 25.06.2019 o 17:02, Letsis napisał:

Pardos

Nikt Ciebie nie obraża i proszę również nie obrażać innych !!

Nie polecam Ciebie i twojej zamszałej administracji która wiele szkód zrobiła na początku serwera.

Nie będę się zniżać , do twojego poziomu ,iż tutaj potrafi każdy hejtować i obrażać , bo stuka w klawiaturę .

Gdybyśmy zrobili coś źle , nie istnieli byśmy tyle lat , gdzie żaden polski server już nie istnieje 😉

Ale prawdę mówiąc przez Wasze niechlujstwo gruba masa ludzi odeszła.. Możesz wspominać do woli ile to lat jesteście na scenie,z drugiej strony po takim stażu Wasz serwer na starcie powinien wyglądać całkiem inaczej aniżeli wyglądał.. Bo wyglądał fatalnie,po dość długich testach

Magu44

Nie mi się wypowiadać , za coś w czym nie uczestniczyłem , i nie miałem okazji pomóc , od kiedy jestem Jednym z Administratorów UG , mogę się wypowiadać.

Ponieśliśmy porażkę , lecz mimo tego podnieśliśmy się i obecnie S14 działa dobrze .

Gram w MU od 2011roku i wiem jedno , nigdy żaden server nie był idealny i nie będzie 🙂

W tych czasach 75% gier jest płatnych , co przekłada sie na lepsze funkcjonowanie gier . Nasz server jest bez płatny , każdy może zagrać , zhejtować , ale są też tacy którzy są u nas od niedawna i chwalą sobie 🙂 Bo jest stabilnie !

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...