Skocz do zawartości

Teamfight Tactics - Nadchodzi nowy tryb do League of Legends

Polecane posty

Cytat

Potyczki Taktyczne to całkowicie nowy tryb gry w League, który trafi na serwer testowy pod koniec miesiąca.

Potyczki Taktyczne to oparta na rundach gra strategiczna, w której wraz z siódemką przeciwników startujesz w otwartym wyścigu, polegającym na stworzeniu jak najmocniejszej drużyny, która będzie za ciebie walczyć. Cel: nie odpaść i utrzymać się do końca na placu boju.

Więcej informacji: https://eune.leagueoflegends.com/pl/news/game-updates/gameplay/teamfight-tactics

Co sądzicie o nowym trybie, przyjmie się? Ostatnimi czasy Dota 2 trochę odżyła ze względu na ich tryb Auto Chess i jak widać Riot teraz zapożyczył od nich pomysł i zrobił to samo. 

6HmAtU0.png

Pani Kasia

Jak na podpierdolkę z doty "nowy" to śmiałe określenie, czekam aż riot wymyśli coś oryginalnego kappa. Tak szczerze to jestem ciekaw, nadal zdarza mi się w ligę zagrać a to może być ciekawym urozmaiceniem, o ile to nie one time shot i się nie znudzi jak dominion.

giphy.gif

Średnio, że jednak jest to odwzorowanie z innej gry, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. W każdym razie jestem ciekawa i wypróbuję na pewno, a ten mały legendarny futrzak z rogami będzie mój! 

Pani Kasia

Mi się podoba. Powiew świeżości, będzie mi się łatwo przyzwyczaić do tego trybu, bo dużego stażu w lidze nie mam, na pewno zagram nie raz.

Udało mi się dostać na PBE i muszę przyznać gra się bardzo przyjemnie. Na pewno o wiele lepiej niż w zwykłego lola gdzie musisz się męczyć z tym popsutym community.

Niektóre rzeczy nie są jeszcze dopracowane, brak balansu postaci, itemów i co najważniejsze pasywek, które są przesadzone w niektórych sytuacjach, ale to wersja i tak na PBE zobaczymy jaka wejdzie na serwery bodajże w tą środę ? 

2 godziny temu, PanFredzio napisał:

Udało mi się dostać na PBE i muszę przyznać gra się bardzo przyjemnie. Na pewno o wiele lepiej niż w zwykłego lola gdzie musisz się męczyć z tym popsutym community.

Niektóre rzeczy nie są jeszcze dopracowane, brak balansu postaci, itemów i co najważniejsze pasywek, które są przesadzone w niektórych sytuacjach, ale to wersja i tak na PBE zobaczymy jaka wejdzie na serwery bodajże w tą środę ? 

Niee, w środę raczej na pewno nie wyjdzie. Pewnie przez jakiś okres będą testować i udoskonalać ten tryb na PBE żeby dopiero potem wypuścić dopracowane(chociaż i tak takie nie będzie) na normalne serwery :P 

6HmAtU0.png

Pani Kasia

1 godzinę temu, Sneakysu napisał:

Niee, w środę raczej na pewno nie wyjdzie. Pewnie przez jakiś okres będą testować i udoskonalać ten tryb na PBE żeby dopiero potem wypuścić dopracowane(chociaż i tak takie nie będzie) na normalne serwery :P 

Nie wiem, to informacja od Nervariena, który w swoim pierwszym filmiku o TFT (19 czerwca) powiedział, że wyjdą w przyszłą środę razem z patchem 9.13

TFT ma wyjść w patchu 9.13, przynajmniej tak zamierzano.

Natomiast jeśli nie ogarną bugów (a jest ich cała masa) i balansu na TFT to niestety zmienią termin.

Dzisiaj w nocy (3:00) wszedł duży patch. Teraz tylko czekać!

rAJOAHT.png

13 godzin temu, xOstateczny napisał:

TFT ma wyjść w patchu 9.13, przynajmniej tak zamierzano.

Natomiast jeśli nie ogarną bugów (a jest ich cała masa) i balansu na TFT to niestety zmienią termin.

Dzisiaj w nocy (3:00) wszedł duży patch. Teraz tylko czekać!

Bez względu na bugi (nie ma ich teraz aż tak wiele, głównie są to problemy z balansem). TFT wychodzi zarówno na EUNE jak i EUW w tym samym momencie, godzina 18:00 (lekko po) polskiego czasu, oczywiście mowa o środzie (czyli dniu dzisiejszym). A oprócz tego wychodzi w Rosji i w Turcji.

Źródło wiedzy: https://polscygracze.pl/teamfight-tactics-harmonogram-wydania/

Polish IPS King

Mi się wydaje, że szybko się znudzi, rozgrywka jest monotonna i nie ma żadnych osiągnięć/misji do tego trybu, myślę, że gdyby coś wprowadzili, to byłby dużo ciekawszy, bo tak to mi się wydaję, że po miesiącu będzie się czekać po kilka minut na rozgrywkę 🙂 

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

Pani Kasia

3 godziny temu, dawidex335 napisał:

Mi się wydaje, że szybko się znudzi, rozgrywka jest monotonna i nie ma żadnych osiągnięć/misji do tego trybu, myślę, że gdyby coś wprowadzili, to byłby dużo ciekawszy, bo tak to mi się wydaję, że po miesiącu będzie się czekać po kilka minut na rozgrywkę 🙂 

Za około 3 tygodnie wprowadzą mecze rankingowe

Wstępnie potyczki rankingowe mają być dodane w patch 9.14, wtedy też będzie pierwszy sezon. Ranking będzie wyglądał identycznie jak ten z 5v5, tyle że nie będzie serii do następnej rangi, czyli gdy masz 99lp na srebrze i dostaniesz 11lp - awansujesz i masz 10pkt na goldzie. 

giphy.gif

Dnia 7.07.2019 o 14:03, Sav napisał:

Wstępnie potyczki rankingowe mają być dodane w patch 9.14, wtedy też będzie pierwszy sezon. Ranking będzie wyglądał identycznie jak ten z 5v5, tyle że nie będzie serii do następnej rangi, czyli gdy masz 99lp na srebrze i dostaniesz 11lp - awansujesz i masz 10pkt na goldzie. 

Wciąż myślę, że rozwiązanie drabinkowe byłoby o wiele lepsze (np. SILVER I to 449lp, a GOLD IV to 450+).

Byłoby to przyjemniejsze i mielibyśmy podgląd którzy w rankingu globalnie jesteśmy.

Poza tym wydaje mi się, że TFT jak na ten czas jest za słabo zbalansowane. Granie pod Elementali jest 100% wr. Potem to znerfią i zaraz jakaś inna klasa będzie 100%wr.

rAJOAHT.png

3 godziny temu, xOstateczny napisał:

Wciąż myślę, że rozwiązanie drabinkowe byłoby o wiele lepsze (np. SILVER I to 449lp, a GOLD IV to 450+).

Byłoby to przyjemniejsze i mielibyśmy podgląd którzy w rankingu globalnie jesteśmy.

Poza tym wydaje mi się, że TFT jak na ten czas jest za słabo zbalansowane. Granie pod Elementali jest 100% wr. Potem to znerfią i zaraz jakaś inna klasa będzie 100%wr.

Według mnie to będzie tak na początku 🙂

Da2Ezxc.png

Myślałem, że TFT szybko się znudzi, ale od czasu, kiedy dodali system rankingowy do tego trybu, to nawet zaobserwowałem wzrost zainteresowaniem tą mini-gierką (bo chyba tak możemy to nazwać). Ciekawe, ile się to utrzyma, ale mam wrażenie, że będzie to popularny tryb przez dłuższy czas.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...