Skocz do zawartości

[Zapowiedź][Hard] Gantia.pl

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

GANTIA_1-Edit.pngGANTIA_2-Edit.pngGANTIA_3-Edit.pngGANTIA_4-Edit.pngGANTIA_5-Edit.pngGANTIA_6-Edit.pngGANTIA_7-Edit.pngGANTIA_8-Edit.pngGANTIA_9-Edit.pngGANTIA_10-Edit.pngGANTIA_11-Edit.png

GANTIA_12-Edit.pngGANTIA_13-Edit.pngGANTIA_mpc_14_2-Edit.pngGANTIA_15_mpc-Edit.png

Edytowano przez kombajnik

Metin2List.pl ~> Polecam, pierwszy polski spis prywatnych serwerów Metni2 (jest też kilka zagranicznych). Lista się sama aktualizuje, sprawdza statusy serwerów itp!

Jeśli masz swój prywatny serwer Metin2 i chcesz go za darmo rozreklamować zapraszam na Metin2List.pl, dodanie serwera jest DARMOWE!!

Jeśli jesteś graczem prywatnych serwerów Metin2 i szukasz serwera dla siebie zajrzyj na Metin2List.pl i znajdź go!!

Pani Kasia

Chyba kogos pojebalo grzecznie mowiac, ze jest jakies smieszne chunjo a nie ma jinno XDDDDD

Rzadko jaki serwer posiada właśnie królestwo chunjo, stad nasza decyzja ze zostawimy chunjo a usuniemy jinno które jest praktycznie wszędzie.

Pani Kasia

System łowienia wygląda okropnie, wędka dropiąca z żółwia i działająca tylko tydzień? 500 i 2000 drobnych ryb? Reszta wygląda dobrze, ale te łowienie jest naprawdę przekombinowane

32 minuty temu, TheNoobiest napisał:

System łowienia wygląda okropnie, wędka dropiąca z żółwia i działająca tylko tydzień? 500 i 2000 drobnych ryb? Reszta wygląda dobrze, ale te łowienie jest naprawdę przekombinowane

Serwer był robiony tak długo, że dotknęliśmy i analizowaliśmy każdy aspekt gry. W podstawowej wersji wędkę kupujemy za grosze u rybaka, tak samo przynęty, chcieliśmy to jakoś urozmaicić i dać ją do dropu. Dzięki czemu jest to dodatkowy przedmiot na rynku, dzięki któremu można zarobić. Żółw będzie mocniejszy a drop wędki nie będzie taki prosty. Nasze posunięcie usprawiedliwia też to, że z łowienia mamy po prostu kosmiczny drop, smocze monety oraz praktycznie 3/4 przedmiotów z itemshopu. Nie było miejsca w prezentacji na wstawki takich tesktów bo byłaby ona za długa i monotonna. Na serwerze dzieje się dużo dużo więcej czego do prezentacji nie dodaliśmy. Pozdrawiam

Cytat

5. Zapowiedź obowiązkowo musi zawierać screen weryfikacyjny, na którym widnieje data, nazwa serwera oraz napis „Nazwa serwera dla MPCforum.pl”.

Doba na uzupełnienie.

Pani Kasia

Juz mamy ugadane 4 serie jeśli chodzi o reklamę serwera. Dziś ruszają banery po stronach metinowych.

Nie chce mi się powtarzać w kółko tego samego (podsumowałem was na waszym włąsnym ,,fanpejdżu'', z którego zostałem usunięty, ponieważ prawda jak zwykle boli), więc tutaj tylko wspomnę o tym i dodam, że kurwa ten serwer jest taki żałosny i śmieszny. Tragiczny wygląd prezentacji (brak przejrzystości), ,,administracja XD'', forum na 3.4 i zerowe zainteresowanie waszym serwerem i fanpage to tylko część tego, co dolega waszemu ,,projektowi'', który był robiony (jak mawia porzekadło) 8 lat. Niechaj to zdechnie w zarodku, żebyśmy nie mieli drugiego Antarisa.

Edytowano przez Revayerq

Polish IPS King

Pani Kasia

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Widzę jednak, że czepiasz się wszystkiego więc nie jest to obiektywna opinia tylko zwyczajny hejt. Zlewamy takie komentarze. 

Dziś wieczorem odpaliły betę serwera, zapraszamy po więcej informacji na nasze forum.

Bardzo obszerna prezentacja fajnie to wygląda. Nie lubię Hardow ale wbije zobaczyć może nawet na dłużej

BvB////Ac Milan 

11 godzin temu, PakersTv napisał:

Widzę jednak, że czepiasz się wszystkiego więc nie jest to obiektywna opinia tylko zwyczajny hejt. Zlewamy takie komentarze.

Czy ty jesteś normalny? Swoim prostackim i (swego rodzaju) apodyktyczno-dyktatorskim zachowaniem pokazujesz, iż nie można się wypowiedzieć źle o waszym serwerze, nie docierają do was informacje o brakach i ubytkach, błędach oraz brakach. Jest to dość szeroko znana informacja, aczkolwiek mogę się przedstawić - jeżeli chodzi o serwery jestem BARDZO krytyczny i ciężko mi przypasować. Oj bardzo ciężko. Wypunktowałem Wam wszystkie braki i mnie ocenzurowaliście. Nie nazywajcie się więc ludźmi, nazywajcie się cenzorami, którzy próbują sprzedać ,,Rotten Flesh'' jako ,,Raw beef''. Bo tak, to się fachowo nazywa cenzura. Jeżeli poprawicie swe śmieszne zachowanie, może w przyszłości zmienię zdanie co do tego serwera. Ale najpierw musicie zauważyć swój błąd, przyznać się i naprawić wszystkie braki.

Bez pozdrowień.

Polish IPS King

@up

W tym momencie tylko Ty reprezentujesz prostackie zachowanie, dla Ciebie są braki, dla innych serwer jest wporządku. Zastanów się co Ty sobą pokazujesz bo my nie jesteśmy tutaj aby Cie zadowolić.

Rzucanie w nas wulgaryzmami oraz obrażanie serwera nic Ci nie da, bo to nie jest opinia tylko zwykły HEJT.

Ochłoń.

34 minuty temu, PakersTv napisał:

Rzucanie w nas wulgaryzmami oraz obrażanie serwera nic Ci nie da, bo to nie jest opinia tylko zwykły HEJT.

Zwykły hejt, wydanie normalnej opinii, na którą się składają własne obserwacje. No cóż, całe życie w błędzie. To ciekawe, codziennie człowiek dowiaduje się czegoś nowego. Dzięki za oświecenie mnie, parasolkowiczu. 🙂

Polish IPS King

K...rwa.. jak to się ciężko czyta tą prezentacje o.O    Mogła by być bardziej czytelna. A co do serwera, sam nie wiem.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

1 minutę temu, haras199413 napisał:

K...rwa.. jak to się ciężko czyta tą prezentacje o.O    Mogła by być bardziej czytelna. A co do serwera, sam nie wiem.

Co Ci w tej czcionce nie odpowiada? Dobra jest.. Dla mnie czytelna.

====================================

Lubię.

Bo tak.

====================================

Dnia 26.05.2019 o 22:07, Revayerq napisał:

Czy ty jesteś normalny? Swoim prostackim i (swego rodzaju) apodyktyczno-dyktatorskim zachowaniem pokazujesz, iż nie można się wypowiedzieć źle o waszym serwerze, nie docierają do was informacje o brakach i ubytkach, błędach oraz brakach. Jest to dość szeroko znana informacja, aczkolwiek mogę się przedstawić - jeżeli chodzi o serwery jestem BARDZO krytyczny i ciężko mi przypasować. Oj bardzo ciężko. Wypunktowałem Wam wszystkie braki i mnie ocenzurowaliście. Nie nazywajcie się więc ludźmi, nazywajcie się cenzorami, którzy próbują sprzedać ,,Rotten Flesh'' jako ,,Raw beef''. Bo tak, to się fachowo nazywa cenzura. Jeżeli poprawicie swe śmieszne zachowanie, może w przyszłości zmienię zdanie co do tego serwera. Ale najpierw musicie zauważyć swój błąd, przyznać się i naprawić wszystkie braki.

Bez pozdrowień.

Nie no, ale teraz to rzucasz jakieś oskarżenia bez pokrycia, żadnych konkretów tylko lanie wody jacy oni nie są beznadziejni, więc w tej dyskusji pokazujesz brak kultury i znajomości sztuki rozmowy 

3 godziny temu, #Filip napisał:

Nie no, ale teraz to rzucasz jakieś oskarżenia bez pokrycia, żadnych konkretów tylko lanie wody jacy oni nie są beznadziejni, więc w tej dyskusji pokazujesz brak kultury i znajomości sztuki rozmowy 

Nie, to się nazywa smutna prawda. I jeżeli planujesz tam zagrać to nawet ci nie współczuję.

Polish IPS King

4 godziny temu, Revayerq napisał:

Nie, to się nazywa smutna prawda. I jeżeli planujesz tam zagrać to nawet ci nie współczuję.

Nie wiem czy rozumiesz co napisałem. Nikt nie zna tej "prawdy", dlatego to co Ty piszesz to tylko jakieś pomówienia i nikt się z nimi nie liczy, bo nie ma konkretów. 

O mnie się nie martw, polski rynek metina jest nastawiony tylko na zarobek, dlatego nie gram na polskich serwerach jeśli w ogóle w to gram 

20 minut temu, #Filip napisał:

Nie wiem czy rozumiesz co napisałem. Nikt nie zna tej "prawdy", dlatego to co Ty piszesz to tylko jakieś pomówienia i nikt się z nimi nie liczy, bo nie ma konkretów. 

O mnie się nie martw, polski rynek metina jest nastawiony tylko na zarobek, dlatego nie gram na polskich serwerach jeśli w ogóle w to gram 

Żeby poznać tę prawdę wystarczy poświęcić około 5 minut na ,,risercz''. Ten serwer był robiony przez osobnika, który go porzucił, projekt został odkupiony i dokończony przez mało kompetentne osoby. Widać to po sposobie wypowiedzi i bycia (co piszą, kiedy i w jaki sposób, jak się zachowują, ogół ,,behawioru''), widać to w prezentacji serwera i albo braku pieniędzy, albo ,,chorobie Sknerusa McKwacza'' - zobacz na ,,lajki'' pod fanpejdżem. WIDZĘ RZESZĘ (chociaż w Polsce to złe słowo) zainteresowanych. UHU, serwer, który kiedyś miał aspiracje do bycia ,,privchangerem'' został takim niskoligowcem, czymś co przez złe traktowanie jest uszkodzonym serwerem klasy ,,S''. Uszkodzonym tak bardzo, że nawet w klasie ,,A'' się nie mieści. Może w ,,B'', chociaż to też nie jest w stu procentach pewne.

Polish IPS King

Zagram, zobaczę czy jest wart moich oczekiwań. Fajnie ze max lvl 99 i nowe mapy z misjami. Nie podoba mi się jedynie ze dużo ulepów i różnych nowinek, ogólnie wole OLD metin. Życzę powodzenia i do zobaczenia w grze pozdro Saki (Lothia.pl)

Serwer wygląda bardzo ciekawie, bez zbędnych dupereli a moim zdaniem tylko przydatne urozmaicenia ustawiające rozgrywkę na stałym, trudnym poziomie 🙂 Dzięki temu trochę przynajmniej czasu będzie potrzeba aby coś osiągnąć na serwerze a nie będzie to robione w tydzień 🙂 

Nie mogę się doczekać 

1363095337-U286162.png

normalnie wbijamy na serwer, zapowiada się kozacko a będzie pewnie jeszcze lepiej :D pozdro widzimy się na starcie

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...