Skocz do zawartości

Polecane posty

Oferuję
Tworzenie pluginów do najbardziej popularnych silników: Bukkit, BungeeCord, Velocity, Sponge.
Jestem też w stanie stworzyć prostą aplikacje restową.
Pełną konfigurację i kod przystosowany pod dalszą rozbudowę.

Umiejętności
Od 3 lat programuje w javie (głownie w oparciu o bukkit api), jednak coraz częściej używam kotlina.
Przez swoją przygodę z programowaniem poznałem wiele bibliotek, frameworków i baz danych.
z frameworków głównie używam: spring'a i ktor'a.
bazy danych, z którymi mam doświadczenie:
Redis, MySQL, MongoDB.
Oprócz pluginów coraz częściej tworzę aplikacje webowe.

Moje publiczne projekty można znaleźć tutaj

Koszt i czas realizacji

Koszt i czas realizacji głównie zależy od poziomu zaawansowania projektu.
Czasami jestem już zajęty innymi projektami, co znacząco wpływa na czas realizacji.
Większe projekty przez dość ograniczony czas muszę niestety odrzucać,
jednak jeśli czas nie gra głównej roli, nie ma problemu z długoterminowym zleceniem. 

Każda cena jest dostosowywana indywidualnie.
Przyjmuje płatności poprzez:
przelew, blik, paypal

Jak pracować ze mną sprawnie

Przechodź od razu do konkretów.
Oczekuję dokładnego opisu, zdjęć, filmików, żebym mógł wykonać twój pomysł wedle twojego zamysłu. "Tak jak na xxx.pl" dużo mi nie mówi.

Nie interesują mnie różnego rodzaju współprace.

Kontakt
Discord: crejk#0001

E-mail: [email protected]

Edytowano przez bart0000

• 2 tygodni później...
  • 3 tygodni później...
  • bart0000 locked this temat
  • 1 miesiąc później...
  • bart0000 unlocked this temat
  • 2 tygodni później...
  • 2 miesięcy później...
10 godzin temu, nycaffjs napisał:

Widzę że jesteś początkującym, aczkolwiek powodzenia i nie bierz pieniędzy za nic.

Po czym stwierdzasz, że jestem początkującym?

18 godzin temu, bart0000 napisał:

Po czym stwierdzasz, że jestem początkującym?

Github jest "pusty", nie znajduje się na nim nic ciekawego i aktywnego, same projekty są dosyć na poziomie bliskim podstaw lub powyżej. No i jeszcze przyjmowanie zleceń gdy jest się początkującym :) skąd ja to znam. Powodzenia, i tak dalej z nauką myślę że coś z ciebie wyrośnie ;)

PS: Nie chciałem cię obrazić ale tak to wygląda jakbyś był początkującym, i myślę że tak jest więc nie ma co się sprzeczać.

Edytowano przez nycaffjs
Postscriptum

Jestem programistą, zaufaj mi :)

22 minuty temu, nycaffjs napisał:

Github jest "pusty", nie znajduje się na nim nic ciekawego i aktywnego, same projekty są dosyć na poziomie bliskim podstaw lub powyżej. No i jeszcze przyjmowanie zleceń gdy jest się początkującym 🙂 skąd ja to znam. Powodzenia, i tak dalej z nauką myślę że coś z ciebie wyrośnie 😉

PS: Nie chciałem cię obrazić ale tak to wygląda jakbyś był początkującym, i myślę że tak jest więc nie ma co się sprzeczać.

Na githubie mam małe projekty, ale pokazują, że wiem co robie.
Nie rozumiem, co masz na myśli, pisząc, że: "projekty są dosyć na poziomie bliskim podstaw lub powyżej".
Jeśli coś ci się nie podoba w moim kodzie, to podaj przykłady.
Jest o co się sprzeczać, bo wychodzi na to, że nie masz żadnej wiedzy i tylko przyszedłeś zaśmiecać mi temat.

13 godzin temu, bart0000 napisał:

Jeśli coś ci się nie podoba w moim kodzie, to podaj przykłady.

Ja z chęcią podam, być może kolega nie umie dobrze uargumentować.
OPP, SOLID, LoD... mógłbym wymieniać tego dziesiątki, słyszałeś o tym w ogóle? Zerknąłem w pierwsze warpy, i wyszedłem - bo stosowania zgodnego z zasadami nie widać.

Edytowano przez Zamar

7 godzin temu, Zamar napisał:

Ja z chęcią podam, być może kolega nie umie dobrze uargumentować.
OPP, SOLID, LoD... mógłbym wymieniać tego dziesiątki, słyszałeś o tym w ogóle? Zerknąłem w pierwsze warpy, i wyszedłem - bo stosowania zgodnego z zasadami nie widać.

Znowu żadnych konkretów, rzuciłeś tylko zbiorami zasad, nie pokazując nawet, gdzie konkretnie złamałem daną regułę.
Nie widze też sensu rygorystycznie przestrzegać każdej zasady w tak małym projekcie.
Uważam też, że nie ma sensu stosować się na ślepo do wszystkich reguł. Zdarzają się sytuacje, gdzie złamanie wytycznych np. SOLID ma sens, więc wypisanie przez ciebie zbiorów praktyk nie jest żadnym argumentem. 

Masz małe projekty, nie masz niczego dużego do przedstawienia i jeszcze oczekujesz żeby ci zapłacić :P
Rozumiem robić takie pluginy za darmo by zdobyć doświadczenie, w innym warunku to jest bez sensu.

Twoja strona przedstawia cię również jako "Backend Developer'a", nie jestem pewny czy jesteś zatrudniony gdziekolwiek, wtedy można mówić o kimś z zawodu lub profesjonalistą, ty zajmujesz się tym amatorsko w dodatku się uczysz więc nie porównuj się do największych Linusów. Na przyszłość jako zatrudnienie czy zawód w którym już pracujesz podaje się stopień (tak o gdybyś miał pracować na 2 razy lub przedstawiać swój stopień). 

Zauważyłem też błąd w poście 

Cytat

Każda cena jest dostosowywana inwidualnie.

Chodziło o "indywidualnie"..

Edytowano przez nycaffjs
lol, błąd

Jestem programistą, zaufaj mi :)

16 minut temu, nycaffjs napisał:

Masz małe projekty, nie masz niczego dużego do przedstawienia i jeszcze oczekujesz żeby ci zapłacić 😛
Rozumiem robić takie pluginy za darmo by zdobyć doświadczenie, w innym warunku to jest bez sensu.

Twoja strona przedstawia cię również jako "Backend Developer'a", nie jestem pewny czy jesteś zatrudniony gdziekolwiek, wtedy można mówić o kimś z zawodu lub profesjonalistą, ty zajmujesz się tym amatorsko w dodatku się uczysz więc nie porównuj się do największych Linusów. Na przyszłość jako zatrudnienie czy zawód w którym już pracujesz podaje się stopień (tak o gdybyś miał pracować na 2 razy lub przedstawiać swój stopień). 

Nie po prostu za duże projekty oczekuje wynagrodzenia.
Serio ktoś oferuje swój czas i jeszcze chce za to pieniądze? Skandaliczne.
Doświadczenie zdobywam cały czas. Uczę się jak każdy w tym świecie, technologia ciągle się rozwija, więc ciężko byłoby stać w miejscu.

Nie wiem czemu, to was tak boli, że ktoś sobie zarabia. Nic sobą nie reprezentujecie, nie macie żadnych projektów, nawet nie udzielacie się w tej społeczności, ale najwięcej macie do gadania. Uszanowałbym jeśli to byłaby sensowna krytyka, ale nie potrafisz się do niczego odwołać.
Poprosiłem cię o przykłady kodu, które ci nie pasują, zignorowałeś moją wiadomość i znowu napisałeś jakieś głupoty.

@nycaffjs, @bart0000,

Wyjaśnijcie sobie tą sprawę na PW, ponieważ ten temat do tego nie służy. Możecie wyrażać swoje opinie, ale w przypadku, gdy rozmowa dotyczy tylko Was dwóch, to oszczędźcie innym czytania tego. O ile @bart0000 pisze normalne wypowiedzi, to Ty @nycaffjs, naskakujesz na niego bez podawania jakichkolwiek powodów. Jeżeli ta dyskusja się nie zakończy po moim poście (oczywiście w tym temacie), to będę zmuszony nadać Wam ostrzeżenia.  

• 1 miesiąc później...
  • 4 tygodni później...
  • bart0000 locked this temat
  • 3 miesięcy później...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...