Skocz do zawartości

Polecane posty

Bry, albo inaczej - witam. Jak widać nie świecę frekwencją, ale postanowiłem zostać KidModeratorem działu przeznaczonego tak wspaniałej grze, jaką to jest Minecraft.

Bo sam Notch nie uczył nas, by spełniać marzenia? Ja właśnie spełniam jedno z moich malusieńkich.

Otóż, gra ta jest w moim życiu już od paru dobrych, bardzo dobrych lat. Wiadomo, jak to było, raz się od gry odchodziło, to zaraz się na święta wracało, i tak w kółko.

Ja oczywiście jestem graczem, który poświęcił co najmniej pół swego żywota na zasiadanie przed monitorem, a przed monitorem się nie tylko grało, różne się rzeczy robiło, oj, różne.. Moderowałem też kiedyś pewne forum nieistniejącego już serwera Minecraft, który w sumie był pozytywnym elementem etapu mojego rozwoju. Tam doświadczyłem różnych wzlotów i upadków w karierze moderatora forum. Nie dość, że pełniłem ważną funkcję na forum, jako członek administracji, to jeszcze miałem bardzo ważną rangę na serwerze. Administracji chyba nie obchodzi to, co wczoraj zjadłem, więc przejdę do konkretów.

Mam 16 lat, jestem uczniem pierwszej klasy technikum na profilu informatycznym, interesuję się głównie programowaniem. Lubię siedzieć po pachy w kupie kodu i rozwiązywać problemy zaistniałe w niej. Zajmuje się Bukkitem od nieco krótszego czasu, niż grą w Minecraft, ale wiele już potrafię. Jestem chętny i zwarty do pomocy. Nawet tym niemiłym też pomagam, choć czasem sam jestem niemiły, to jest w sumie jedna z moich wad. No i też moje zachowanie wobec innych może być czasem aroganckie, ale pracuję nad sobą.

Na forum czasu mam dosłownie dużo, nawet po parę godzin dziennie, co raczej dobrze świadczy.

Dodatkowo mogę oświadczyć, że miałem w podstawówce piątki z dyktand, więc pisać tam potrafię. Byłem prawie najlepszym uczniem, jeśli chodzi o interpunkcję i ortografię.  W sumie na forum autokorekta robi swoje, ale cóż.

Więcej nie dodam, no chyba, że informację o tym, że mieszkam na podlasiu.

Dziękuję i pozdrawiam szanownych Członków Administracji tego forum!

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...