Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano

Samia S2

Hej, cześć, siemano wam wszystkim. Chcę dziś wam zaprezentować moje filmy z prywatnego serwera samia s2.  Filmy pokazują jak wygląda obecna sytuacja na serwerze.

Chcę was poprosić o pomoc, mianowicie co można w filmach poprawić, zmienić aby lepiej się to oglądało.

Trzymajcie się i miłego dzionka ;)

Linki do obecnych filmów z Sami s2

1.

Pani Kasia

Jak to jest możliwe że grasz na SAMII S2 jak S2 został już połączony z S1? xD

image.png

16 godzin temu, Molirol napisał:

Jak to jest możliwe że grasz na SAMII S2 jak S2 został już połączony z S1? xD

Słuszna uwaga, wezmę to pod uwagę, dzięki

Pani Kasia

Szczerze nie są to za ciekawe filmy. W pierwszym odcinku pokazujesz nawet jak expisz w dolinie orków XD Nie odbieraj tego jako jakiś hejt ( nie chce ci pocisnąć nic z tych rzeczy ). Chodzi mi po prostu o to że każdy na samii doskonale zna te pierwsze misje. Zawsze gdy ktoś nowy zaczyna seryjke na samii i pokazuje jak zabija 5 dzikich psów w m1 to ch*j mnie strzela. To jest po prostu nudne i oklepane. Podbij sobie lvl do jakiegoś 200, zrób te śmieszne łatwe misje i wepchaj to wszystko do jednego odcinka. Potem pokaż jak kujesz sobie eq hexa albo jakies misje z figurki. Wtedy będzie się git oglądało

759081466790725720585.png

54 minuty temu, ʌǝуz napisał:

Szczerze nie są to za ciekawe filmy. W pierwszym odcinku pokazujesz nawet jak expisz w dolinie orków XD Nie odbieraj tego jako jakiś hejt ( nie chce ci pocisnąć nic z tych rzeczy ). Chodzi mi po prostu o to że każdy na samii doskonale zna te pierwsze misje. Zawsze gdy ktoś nowy zaczyna seryjke na samii i pokazuje jak zabija 5 dzikich psów w m1 to ch*j mnie strzela. To jest po prostu nudne i oklepane. Podbij sobie lvl do jakiegoś 200, zrób te śmieszne łatwe misje i wepchaj to wszystko do jednego odcinka. Potem pokaż jak kujesz sobie eq hexa albo jakies misje z figurki. Wtedy będzie się git oglądało

Okej, dzięki za radę, zastosuję, myślałem właśnie aby zrobić misje i tylko pokazać jak je oddaje do 200lvl i wtedy coś z pvp pocisnąć.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...