Siema! chciałbym otworzyc serwer na ktorym bedzie grać około 200 graczy jednak potrzebuje osoby ktora by umiala mi pomoc najbardziej chodzi mi o takie cos jak stworzenie strony (sklepu) i podpiecie serwera pod domene stawki rowniez możemy ustalic, serwer to bedzie takie no mediumhc bardziej, nie jestem jakims dzieckiem 14letnim ktory chce zrobic serwer za 50zl i wszystko rozkazywac, czerpie z gry 4fun i z tego co slysze za to ludzie mnie szanuja bo nie robie jak inni ze masz byc 24/7 albo wypad: