Skocz do zawartości

Polecane posty

Dnia 2.08.2019 o 17:42, kurzel131 napisał:

nie pomogło, any else?

wylaczenie antywira pomoglo.

Pani Kasia

Pani Kasia

Serwer bardzo fajny. Dużo graczy online, funkcjonuje market. Dla mnie ustawienia optymalne tzn. exp low ale leci w sam raz i lvle się wbija bez nudy. Drop przyzwoicie niski, nie lecą kamienie jak oszalałe. Z dropu złapałem 2 kamyki w ciągu 3 dni. Resztę z CC i kilka z box of heaven. Jacyś polscy gracze są, ale rozproszeni, więc kwestia złapania się w jednej gildii i można grać.  Czegoś takiego szukałem i bardzo mi pasuje. Polecam i zapraszam.

Zapraszam do polskiej gildi Zakon, pisać do mnie w grze Necrosi, jesli nie odpisuje to prosze zostawic PW w grze. 

Pani Kasia

W piątek start imperial.mu na sezonie 6.
Zapraszamy wszystkich do rownego startu !

Serwer jest ciapaków i trzeba jak najwięcej polaków.
Na tamtej edycji było 2k ONLINE

Edytowano przez Bidonik

Mam probllem. Bardzo podoba mi sięten serwer, chce zagrać. Ściągam, instaluje. Odpalam launchera, updatuje się.  "Total " 1%  "Update "100%" i nic się nie dzieje, nie da się odpalić gry mimo, że pisze "Game Updated enjoy to game" próbowałem X razy. Wyłączyłem antywirusa, próbowałem uruchomić jako administrator. Mam windows 10. Jakieś pomysły?

6 minut temu, sysu11 napisał:

Mam probllem. Bardzo podoba mi sięten serwer, chce zagrać. Ściągam, instaluje. Odpalam launchera, updatuje się.  "Total " 1%  "Update "100%" i nic się nie dzieje, nie da się odpalić gry mimo, że pisze "Game Updated enjoy to game" próbowałem X razy. Wyłączyłem antywirusa, próbowałem uruchomić jako administrator. Mam windows 10. Jakieś pomysły?

proszę napisać do nas w ten sposób, aby udzielić wsparcia https://www.facebook.com/muthrones.net

Pani Kasia

54 minuty temu, sysu11 napisał:

Escribí. Sin embargo, si alguien tiene una idea, por favor escriba porque se ve pobre

Rozwiązaniem jest wyłączenie programu antywirusowego, ponieważ blokuje on pobieranie launchera i jego ponowną instalację. 

Pomogło. WYglądda to spoko jednaakk kmama kilkaa pytań. Na którym serwerze grać? mam 30 lvl z tego co patrze to nigdzie niemaa ludzi a jak już kogos spotykaam naa jakimś spocie do bot/afk, jest jakaś aktywność?

Edytowano przez sysu11

Dnia 28.09.2019 o 11:28, sysu11 napisał:

Pomogło. WYglądda to spoko jednaakk kmama kilkaa pytań. Na którym serwerze grać? mam 30 lvl z tego co patrze to nigdzie niemaa ludzi a jak już kogos spotykaam naa jakimś spocie do bot/afk, jest jakaś aktywność?

dołączyć do tej grupy i poszukać sojuszu lub klanu.

https://www.facebook.com/groups/muthrones.net

Zapraszam chętnych na serwer, nie ma za dużo Polaków, ale jest polska gildia 'POLONIA' gm Kukusia, można też pisać do Aarthas. 

Offattack działa, zbiera kamienie. Według licznika jest aktualnie zalogowanych ponad 9k osób, zazwyczaj liczba oscyluje około 10k.

Jest co prawda dużo farm, ale na pewno nie jest to serwer widmo. 

Duzo aktywnych graczy i co najważniejsze, rynek kwitnie. Tanie WC, pomimo to nie trzeba kupować za realne pieniądze. Można łatwo zarobić na seale i itemy w grze. Brak overpower xshopu, seale nie zwiększają kolosalnie expa jak na nie których serwerach. Serwer stosunkowo hard i na pewno long term. Administracja zaangażowana, usuwa usterki na bieżąco. 

Polecam I jeszcze raz zapraszam, 

Cuks

Edytowano przez Damiano Italiano
Dodatkowe info

Autor tematu Napisano (edytowany)

Ten hack już nie działa, grasz na serwerze, który trwa miesiąc  🙂
Nigdy nie mogą kupić wygranej na naszym serwerze, patrzeć na nasze oblężenie zamku i płakać. 

Edytowano przez MUTHRONES

10 godzin temu, AlBandiMu napisał:

Funciona
Haré una nueva película pronto.
Ven a mupiratas.com que no funciona aquí.

Nie, dziękuję, nie chcę grać w "mupiraty", bo zamykają się za miesiąc, nie wiem, dlaczego ze mną zadzierasz, skoro nigdy nie robię tego z innymi serwerami.
Zamiast szukać absurdalnych dyskusji martwić się o unikanie tego zamknięcia, ponieważ zawsze trwa ono 1 miesiąc.
Jeśli chodzi o oszustwa, działają one nawet na oficjalnym serwerze, użytkownicy nie stają się dla tego dramatyzmem, użytkownicy szukają serwera, który przetrwa lata, a nie taki, który trwa 1 miesiąc jak ten, którego bronisz. 

Nie polecam serwera lagi chrashe i problemy z clientem na zasadzie anti hacka oraz po wejsciu do gry widzimy ekran startowy i muzyka w tle !

Edytowano przez Crime89

Dnia 30/11/2019 o 13:05, Crime89 napisał:

¡No recomiendo el retraso del servidor y los problemas del cliente en una base anti-pirateo y después de ingresar al juego vemos la pantalla de inicio y la música de fondo!

Błąd, który przedstawia musi być tylko ty, ponieważ ogromna ilość użytkowników, którzy grają na serwerze nie ma tego błędu, możesz zobaczyć filmy z naszych wydarzeń.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...