Skocz do zawartości

Polecane posty

Pani Kasia

W sumie, jeśli mogę się przyczepić, to 1.12.2 to niska wersja, jeśli tak spojrzeć oczywiście na update'y.

Dodatkowo jest to serwer z modami, więc podczas rozgrywki będzie mało, bardzo mało osób.

Komu by się chciało instalować mody? W sumie, to jest i tak serwer dla tych z wydajnymi sprzętami, bo u mnie 5 modów i 15 fpsów gwarantowanych.

Moja opinia, ale powodzenia.

@edit Jeśli już, to nie oczekuję, że to serwer z dostępem dla wszystkich, czy coś, ale i tak mało graczy Was odwiedzi z powodu modów.

Ogólnie na serwerach z modami nie grywałem i się nie przyznam co do frekwencji innych na takich serwerach, ale tak mi się wydaję i to jest moja opinia.

@edit2 Tak przy okazji, w temacie macie nazwę "TechnicWorld", a w zakładce "media" w prezentacji macie stronę "technicword", bez "rl", ale to nic takiego.

@edit3 Strona ani nie działa, ani no, poprawcie.

Edytowano przez Ekrahb

====================================

Lubię.

Bo tak.

Autor tematu Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Ekrahb napisał:

W sumie, jeśli mogę się przyczepić, to 1.12.2 to niska wersja, jeśli tak spojrzeć oczywiście na update'y.

Dodatkowo jest to serwer z modami, więc podczas rozgrywki będzie mało, bardzo mało osób.

Komu by się chciało instalować mody? W sumie, to jest i tak serwer dla tych z wydajnymi sprzętami, bo u mnie 5 modów i 15 fpsów gwarantowanych.

Moja opinia, ale powodzenia.

@edit Jeśli już, to nie oczekuję, że to serwer z dostępem dla wszystkich, czy coś, ale i tak mało graczy Was odwiedzi z powodu modów.

Ogólnie na serwerach z modami nie grywałem i się nie przyznam co do frekwencji innych na takich serwerach, ale tak mi się wydaję i to jest moja opinia.

@edit2 Tak przy okazji, w temacie macie nazwę "TechnicWorld", a w zakładce "media" w prezentacji macie stronę "technicword", bez "rl", ale to nic takiego.

@edit3 Strona ani nie działa, ani no, poprawcie.

Jeśli chodzi o mody to wersja jest najnowsza, ponieważ na 1.13 nie wspominając już o 1.14 nie ma zbytnio dużo modów tym bardziej pluginów więc twoje stwierdzenie, że wersja jest niska jest błędne. Co do liczby osób wiemy, że będzie pewnie ich mało na wcześniejszych naszych serwerach na modach grało około 30 osób w tym samym czasie, a zarejestrowana liczba kont wynosiła ponad 3000 z 3/4 edycji. Instalować modów nie musisz, ponieważ posiadamy własny autorski launcher, który samodzielnie pobiera i instaluje mody jedynie co musisz zrobić to włączyć i poczekać. Co do małej liczby fps my staramy się zrobić tako paczkę by nie była za bardzo wymagająca i jeśli przy 5 modyfikacjach masz 15 fps to naprawdę musisz mieć słaby komputer/laptop. Strona, wyraźnie jest napisane "Strona i paczka jest w trakcie przygotowań" więc oczywiste jest, że strona na razie nie działa, ponieważ maszyna nie jest jeszcze wykupiona stronę robi technic na swoim pc.

Jeśli ma ktoś jeszcze jakieś pytania odnośnie serwera chętnie odpowiem :)

Edytowano przez klosowskipl

banner-3.png

Pani Kasia

5 minut temu, klosowskipl napisał:

Jeśli chodzi o mody to wersja jest najnowsza, ponieważ na 1.13 nie wspominając już o 1.14 nie ma zbytnio dużo modów tym bardziej pluginów więc twoje stwierdzenie, że wersja jest niska jest błędne. Co do liczby osób wiemy, że będzie pewnie ich mało na wcześniejszych naszych serwerach na modach grało około 30 osób w tym samym czasie, a zarejestrowana liczba kąt wynosiła ponad 3000 z 3/4 edycji. Instalować modów nie musisz, ponieważ posiadamy własny autorski launcher, który samodzielnie pobiera i instaluje mody jedynie co musisz zrobić to włączyć i poczekać. Co do małej liczby fps my staramy się zrobić tako paczkę by nie była za bardzo wymagająca i jeśli przy 5 modyfikacjach masz 15 fps to naprawdę musisz mieć słaby komputer/laptop. Strona, wyraźnie jest napisane "Strona i paczka jest w trakcie przygotowań" więc oczywiste jest, że strona na razie nie działa, ponieważ maszyna nie jest jeszcze wykupiona stronę robi technic na swoim pc.

Jeśli ma ktoś jeszcze jakieś pytania odnośnie serwera chętnie odpowiem :)

Co do strony, wybacz - nie zauważyłem, minąłem to oczyma. Co do wersji to już mi przypomniałeś, że modów zanadto nie ma na 1.13+..

Może kupie sobie lepszy sprzęt i gdy serwer wystartuje, sam zagram. A czemu nie? Już myślałem nad kupnem czegoś nowego. 

@edit Nie jest tak, że Ci nagle dupę liże, ale wyjaśniłeś mnie.

Edytowano przez Ekrahb

Lubię.

Bo tak.

@szogun952 była informacja już na Discord odnośnie serwera
"Przewidywana data wystartowania serwera to 1 Lipca godzina to pewnie będzie 19:00 ale może ulec zmianie"

banner-3.png

Pani Kasia

👍🏻 Wystarczyło napisać datę, nie każdy ma czas na przekopywanie discorda 😉

@BalDeknasz serwer nigdy nie lagował i to nie wina modów jak już tylko słabej maszyny serwera

banner-3.png

Pani Kasia

TechnicWorld.pl a listę modów byś musiał pobrać launcher i sam zobaczyć bo dużo tego jest

banner-3.png

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...