Witam mam pewien problem od dłuższego czasu.Problem polega na tym,że gdy jest atak botów na serwer (bungeecord) atak szybki boty wbijają z 10 na sekunde to na serwer nie można wchodzić wyskakuje wtedy could not connect to a default or fallback server ta jak by lobby było wyłączone i nie dało się połączyć nim lecz tak nie jest ci gracze co są na serwerze to grają,lecz gracze którzy wyjdą i wejdą lub chcą nowi wejść poprostu sie nie da podczas ataku.