Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano

Siema kończy mi się abonament i mam do wyboru takie oto smartfony

Huawei Mate 20 lite

Samsung Galaxy A7

Samsung Galaxy A50

i moje pytanie brzmi następująco, który z tym telefonów będzie robił ładniejsze zdj w dzień jak i w nocy.

Wiem ze to budżetówki ale lepszych w ofercie nie było.

Pani Kasia

Idź np. Do Komputronika i sprawdź każdy z tych telefonów, zobacz który według ciebie robi ładniejsze.

PS. Nie sugeruj się ilością megapixeli, w niektórych przypadkach aparat z ilością 6MP zrobi lepsze zdjęcie niż aparat 12MP

a nie lepiej przedłużyć umowę bez telefonu i telefon kupić w sklepie typu sferis na raty 0% ?? Według mnie bardziej Ci się będzie opłacała taka opcja. 

Dnia 4/15/2019 o 13:59, lukasz7689 napisał:

Idź np. Do Komputronika i sprawdź każdy z tych telefonów, zobacz który według ciebie robi ładniejsze.

PS. Nie sugeruj się ilością megapixeli, w niektórych przypadkach aparat z ilością 6MP zrobi lepsze zdjęcie niż aparat 12MP

4 godziny temu, fm_master napisał:

a nie lepiej przedłużyć umowę bez telefonu i telefon kupić w sklepie typu sferis na raty 0% ?? Według mnie bardziej Ci się będzie opłacała taka opcja. 

To nie są odpowiedzi na pytanie autora.

Jedynym sensownym wyborem spośród wymienionych jest Samsung A50. Dlaczego? Po pierwsze jest on najnowszy i jako jedyny ma androida 9, który jest jednak sporo lepszy od poprzednika, do tego większy ekran i co najważniejsze bateria 4000mha. Zdjęcia wychodzą dość dobre, aczkolwiek wiadomo, że nie jest uzyskasz tego samego co we flagowcach pokroju S10, Mate 20 Pro czy P30. 

Wizualnie atrakcyjniejszy (wg mnie) Mate 20 Lite, ale mi się po prostu nowe wzornictwo Huaweia podoba :)

Technicznie z kolei popieram @carbonx, A50 jest świeższy, z lepszą baterią i w tym budżecie jeśli też Ci się w miarę podoba, wybrałbym jego.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...