Skocz do zawartości
WoM3

[International] WoM3: The Path of the Dragon • Start 19.04 - 18:00

Polecane posty

Pani Kasia

Wlatuję normalnie, nie ma gdzie grać  na typie Hard w Polsce.
Tamidia syf
Nerwia Syf 
Wom ma i będzie miał potencjał

Polecam serwer wart zagrania, wom2 ponad 6 lat działalności i sam serwer ma ciekawy gameplay

Również wbijam i polecam WoM dobra i solidna marka :) 

Widzę, że troszkę tych zmian weszło od czasu gdy ja grałem, ale mam nadzieje ze rozgrywka będzie na takim samym dobrym poziomie jak kiedyś, polecam i powodzonka ;P

WoM2 to był totalny szef. Pierwszy hard, na którym grałem dłużej niż do wyjścia z m2. Nic nie robią na odpierdol, sporo trzeba było czekać na s3, ale cieszę się, że podjęli taką decyzję. Czekam z niecierpliwością i wbijam na start 

Chętnie zagram, tak od 0. Będzie ciekawie - widać, że stabilna marka bo wciąż się trzyma i na WOM zawsze będzie popyt.

Wbijane z ekipa bedzie, jakieś wiecej informacji o serwerze? jak coś zdobywać dropy,dungi,czasy respó bossów mapy?

Nie polecam tego serwera nikomu kto aspiruje tam do topki. Otóż regulamin woma jasno głosił, że handlowanie przedmiotami w grze za realne pieniądze jest nagradzane ostrzeżeniem a później banem permanentnym. Z reguły był on przestrzegany, do czasu pojawienia się tureckiego gracza (BvS, znany również pod pseudonimami Bv$/Bv€), który ładował chore pieniądze w itemshop. Koleś w 6 miesięcy gry osiągnął tyle, co 2 letni stażem gracze s1 (on był z s2) Po fuzji serwerów szybko zdobył najlepszy ekwipunek na serwerze, mimo że rzadko kiedy ktokolwiek widział go przy zarabianiu pieniędzy xD Każdy głupi wiedział, że kupuje przedmioty i wykupił między innymi top 1 branse wymixowaną przez naszego serdecznego rodaka. Administracja zbanowała multum graczy handlujących yangami/itemami ale on jeden był nietykalny, bo pakował kupę kasy w is i szkoda im było go banować. Mimo tego, że gracze awanturowali się na forum a nawet chcieli żeby administracja zniosła ten punkt o handlu z regulaminu, to Ci dalej robili swoje i oszczędzali ich złotego baranka XD Ot taka historyjka, jak 3/4 polskiego community spierdoliło z serwera. I żeby było jasne to nie jest jedyny błąd jaki można im wytknąć - więc nie radzę wam dawać im drugiej szansy na rzecz gry na ich serwerze. 

Administracja nie lubi prawdziwych i konstruktywnych opinii na temat ich serwera, dlatego większość zniesławiających ich serwer opinii na forum leci do kosza. 

Grałem tam ponad rok i wiem co mówię - team woma to kabarecik. 

30 minut temu, Granz napisał:

Nie polecam tego serwera nikomu kto aspiruje tam do topki. Otóż regulamin woma jasno głosił, że handlowanie przedmiotami w grze za realne pieniądze jest nagradzane ostrzeżeniem a później banem permanentnym. Z reguły był on przestrzegany, do czasu pojawienia się tureckiego gracza (BvS, znany również pod pseudonimami Bv$/Bv€), który ładował chore pieniądze w itemshop. Koleś w 6 miesięcy gry osiągnął tyle, co 2 letni stażem gracze s1 (on był z s2) Po fuzji serwerów szybko zdobył najlepszy ekwipunek na serwerze, mimo że rzadko kiedy ktokolwiek widział go przy zarabianiu pieniędzy xD Każdy głupi wiedział, że kupuje przedmioty i wykupił między innymi top 1 branse wymixowaną przez naszego serdecznego rodaka. Administracja zbanowała multum graczy handlujących yangami/itemami ale on jeden był nietykalny, bo pakował kupę kasy w is i szkoda im było go banować. Mimo tego, że gracze awanturowali się na forum a nawet chcieli żeby administracja zniosła ten punkt o handlu z regulaminu, to Ci dalej robili swoje i oszczędzali ich złotego baranka XD Ot taka historyjka, jak 3/4 polskiego community spierdoliło z serwera. I żeby było jasne to nie jest jedyny błąd jaki można im wytknąć - więc nie radzę wam dawać im drugiej szansy na rzecz gry na ich serwerze. 

Administracja nie lubi prawdziwych i konstruktywnych opinii na temat ich serwera, dlatego większość zniesławiających ich serwer opinii na forum leci do kosza. 

Grałem tam ponad rok i wiem co mówię - team woma to kabarecik. 

Cóż szkoda, bo właśnie pobierałem klienta, ale w takim razie kosz... Wiedziałem że nawet tutaj coś musi się zepsuć.

Pani Kasia

31 minut temu, Silver™ napisał:

Cóż szkoda, bo właśnie pobierałem klienta, ale w takim razie kosz... Wiedziałem że nawet tutaj coś musi się zepsuć.

No cóż mogę dodać, sam się zastanawiać czy grać. Wszak Akitas to cymbał i debil, nie na darmo się pisze "Akutas". No ale jedna czarna owca nie zmieni wszystkiego.

8 godzin temu, Revayerq napisał:

No cóż mogę dodać, sam się zastanawiać czy grać. Wszak Akitas to cymbał i debil, nie na darmo się pisze "Akutas". No ale jedna czarna owca nie zmieni wszystkiego.

Żeby tylko Akitas. 

Warto też wspomnieć o faworyzowaniu gildii na guild tournamentach - w końcu w Divines znajdowały się bodajże dwie postacie należące do game masterów gry, dzięki czemu ich droga do zwyciężenia turnieju była prostsza niż reszty. 

I żeby to było jasne - serwer sam w sobie zły nie jest, ale ludzie zarządzający nim to k a b a r e t. 

osobiście mam kompletnie wyjebane w to co zostało napisane o womie. nie wiem czy to prawda, ale też nie mówię, że nie. nigdy w topke nie leciałem, do gry podchodziłem dla zabawy, dlatego na pewno wbijam. przewaga gracza, który ładuje w IS to po prostu zmianki. jedyny odpał to akcesoria do małżeństwa xD 

@WoM3

czy itemshop będzie różnił się od tego na s2? chodzi mi o ceny jak i o itemki w nim się znajdujące.

Autor tematu Napisano (edytowany)
14 godzin temu, Lancer Miszcz napisał:

czy itemshop będzie różnił się od tego na s2? chodzi mi o ceny jak i o itemki w nim się znajdujące.

IS zostanie wyłączony do pierwszego maja, nabyć będzie można jedynie kostiumy i fryzury. Reszta przedmiotów pozostaje bez zmian, jednak ich cen jeszcze nie znam (mogą się zmienić).

Start serwera planowany jest na godz. 18:00.

Edytowano przez WoM3

@wom3

czy to prawda, ze na starcie serwera Itemshop nie bedzie dostepny przez jakis czas?

#edit

oj przepraszam, nie widzialem, ze edytowales posta wyzej. pozdrawiam

Edytowano przez Lancer Miszcz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...