Witam!
Poszukuję jakiegoś hacka do PlanetSide 2
Przeszukałem dziesiatki forum polskich oraz zagranicznych i niby cos bylo ale nieaktualnego i nie działającego mimo prób uruchomienia.
Zdaję sie na wasze doświadczenie. Ktoś coś wie o działającym jakimś oprogramowaniu do PS2 ? :D
Cziterzy powoli opanowywują PS2 mimo ze gierka boska to musze sie dostosować do środowiska :/