Witam! Poszukuję jakiegoś hacka do PlanetSide 2 Przeszukałem dziesiatki forum polskich oraz zagranicznych  i niby cos bylo ale nieaktualnego i nie działającego mimo prób uruchomienia. Zdaję sie na wasze doświadczenie. Ktoś coś wie o działającym jakimś oprogramowaniu do PS2 ? :D    Cziterzy powoli opanowywują PS2 mimo ze gierka boska to musze sie dostosować do środowiska :/