Witam! Ostatnio założyłem serwer mc na modach w darmowym serwisie. Zainstalowałem i chciałem zagrać z kolegą, ale gdy wszedł to po 5 minutach go wyrzuca do launchera. Chciałbym z nim pograć ale nie mogę, co robić?!