Witam potrzebuje programu ktory bedzie klikal jednorazowo lctrl po tym jak klikne 1 lub 2
probowalem juz wielu kodow ale nie znam sie na autoit potrzebuje go tylko do tej jednej rzeczy niestety program zapetla mi czynnosc i spamuje ctrl i nie potrafie temu zapobiec
To jest ukryta treść, proszę
Zaloguj się
lub
2932afba16