Witam potrzebuje programu ktory bedzie klikal jednorazowo lctrl po tym jak klikne 1 lub 2   probowalem juz wielu kodow ale nie znam sie na autoit potrzebuje go tylko do tej jednej rzeczy niestety program zapetla mi czynnosc i spamuje ctrl i nie potrafie temu zapobiec    To jest ukryta treść, proszę Zaloguj się lub 2932afba16