Cześć   Mam ostatnio problem na globalnym plu. Przez ostatni tydzień zaraz po załączeniu m2bob po kilkudziesięciu minutach-kilku godzinach dostaje bana za T&C Violation. Wcześniej takich problemów nie miałem. Z czym to może być związane? Też macie taki problem? Przez ostatnie kilka miesięcy udawało mi się  nie dostać bana ale jakiś miesiąc temu otrzymałem pierwszego bana na wszystkie konta(po złapaniu przez gm) i od tego czasu problem z T&C violation powstał. Jest mi ktoś w sta