Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 102 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

amalteja-_qwwrhws.png

Drodzy użytkownicy, obecny wygląd prezentacji to nie wersja finalna, obecna prezentacja pokazuje rzeczy, które mamy już wprowadzone i są gotowe do testowania, wraz z postępami naszej pracy - prezentacja zostanie w pełni uzupełniona. O wielu rzeczach nie wspomnieliśmy, aby zostawić troszkę smaczków owianych tajemnicą dla Was.

Start serwera odbędzie się 01.03.2019 o godzinie 18:00

Team Serwera AmaltejaMT2

W skład zespołu nie wchodzi nikt poza mną. Zrobiłem wszystko sam zaczynając od spraw technicznych kończąc na sponsoringu serwera etc.

Nick: Fana 

BELKA-DUZ_qwwrhsx.png

Kilka słów o serwerze:

Typ Serwera -  Hard

Maksymalny Poziom Postaci - 120

Królestwa - Shinsoo, Jinno, Chunjo

KD - max. poziom +4

Księgi Umiejętności - Czas oczekiwania to 5 godzin

BELKA-DUZ_qwwrhse.png

Strona- https://amaltejamt2.pl/

Rejestracja - https://amaltejamt2.pl/registration

Download - https://amaltejamt2.pl/download

Forum - https://forum-amaltejamt2.pl/

TS3 -  ts.aterium.pl

BELKA-DUZ_qwwrhsw.png

Zaczarowania oraz wzmocnienia przedmiotów będą dropiły bosów, metinów oraz szkat.

Sukna potrzebne do wytworzenia szarf będą dropiły bosów, metinów oraz szkat.

Broń na 75 lvl będzie do zdobycia tylko i wyłącznie ze Skrzyni Umarłego rozpruwacza. 

Pelerynki będą dropiły dropiły bosów, metinów oraz szkat.

Egzo oraz rady - będą dropiły z metinów, bosów, szkat,

BELKA-DUZ_qwwrhss.png

Zapewne zastanawiacie się co z ekspowiskami? Swoją przygodę zaczniecie standardowo w mieście pierwszym !

Maksymalny poziom będzie można dobić w Red Lesie lub AV1 lub AV2.

Jest to serwer hard który będzie od Was wymagał ponad przeciętnej wiedzy o Metinie. 

Próżno szukać niezliczonych ekspowisk na których lvl  wbija się "pięć minut"  

Rozgrywka jest ułożona na długi okres czasu.

Każdy solo gracz lub zgrana ekipa znajdzie coś dla siebie.

BELKA-DUZ_qwwrhap.png

Lur, zapewne nie jednemu z Was będzie on niezbędny, ale bez obaw. Pelerynek nie braknie dla tym którym dopisze szczęście 🙂

Buff bez niego rozgrywka w pewnym momencie będzie naprawdę wyzwaniem dla każdego z Was!  

BELKA-DUZ_qwwrhar.png

Na serwerze nie znajdziecie żadnych dungeonów na które będziecie musieli poświęcić 3/4 Waszego czasu!

BELKA-DUZ_qwwrhax.png

PVP... Nieodłączny element każdej szanującej się gry MMO. 

Wojny Gildii - każdy chciałby na nie chodzić lecz nigdy nie ma do tego ludzi, chętnych itd.

Na serwerze AmaltejaMT2 system PVP wróci do łask, Wojny Gildii staną się czymś bez czego każda szanująca się ekipa nie będzie mogła odmówić sobie potyczki z innymi gildiami.

Co to oznacza? 

Oznacza to, że każda Gildia która zdobędzie tytuł Najlepszej Gildii serwera oraz otrzyma nagrody które nie będą się powtarzać w przyszłości i każda z nich będzie unikatowa, niepowtarzalna oraz nie będzie już nigdy możliwości zdobycia danego przedmiotu.

PVP - tak samo jak w przypadku Wojen Gildii zwycięzca turnieju który będzie odbywał się raz w miesiącu otrzyma unikatowe nagrody.

BELKA-DUZ_qwwrhas.png

Na start
Na start otrzymujemy Ekwipunek na 1 poziom + 2, autopoty, małe mikstury czerwone/niebieskie oraz fioletowe/zielone, ponadto otrzymujemy skrzynię ucznia, którą możemy otwierać co 10 poziomów postaci.

W późniejszym etapie rozgrywki dodałem również pakiet startowy IS, który pomoże Wam na początku rozgrywki!

2e7a0d7222e0d.png

Po osiągnięciu 5 poziomu postaci dostajemy Questa z wyborem profesji.

f306d4966e00b.png

Na serwerze występować będzie ponad 130 misji!

ddd8344f97d75.png

Handlarze:

b9f2e7961ddb4.png

Przydatne Klawisze:
Na naszym serwerze również posiadamy przydatne  funkcję ukryte pod różnymi klawiszami.

Tabela bonusów pod klawiszem "X"

b8c20577050d5.png

Pod klawiszem F5 znajdziemy Item-Shop

80e2999d81b79.png

Pod klawiszem F6 znajdziemy sklep z Marmurami Polimorfii

868309054f9f6.png

Pod klawiszem F8 czeka na was System Nagród Dziennych!

c6c9209c506bd.png

Pod klawiszem F9/O
Znajdziemy dość przydatną funkcję jaką jest zapis pozycji.

473184cca1d58.png

Crafting NPC:
Na naszym serwerze mamy możliwość wytworzenia mountów, szarf, run - które są adekwatnie dopisane do niżej wymienionych NPC.

a114bd0fa9694.png

Systemy:
Na naszym serwerze występuje kilka systemów, które urozmaicą rozgrywkę o kilka aspektów

System Run:

Na naszym serwerze standardowa alchemia została podmieniona na nieco ciekawszy system Run, każda runa ma przypisane odpowiednie bonusy.

2b38f9cdae49b.png

System Pasów:
Na serwerze dodatkowo będziemy mogli wytworzyć pasy ze stałymi bonusami.

Pasy będą możliwe do wytworzenia u NPC. Sami zdecydujecie, który Was interesuje.

ad2338e79d2e2.png

System ulepszania:
Wszystkie ulepszacze zostały przez nas usunięte i dodane na nowo(te same klasyczne) do skrzynek z ulepszaczami o różnych poziomach.
Na serwerze występują skrzynki z ulepszaczami, które są przypisane do odpowiednich map - ze względu na poziom trudności.

79905d824d5ac.png

Sklepy offline:
Koniec z wystawianiem na noc kilku odpalonych klientów w celu zarobku!

5cacd2751ed50.png

Podstawowe Lokacje:

5267047492af8.png

e66ff99abde2a.png

e66ff99abde2a.png

3f7bb373c32af.png

86dcc1c2c2ad2.png

4811de634dd09.png

ab634700e991b.png

e536785c7264f.png

c425a9e900024.png

6d82dcb5a66c5.png

a049f424e5a91.png

e372216b477c2.png

Bossy Łatwe:
Na naszym serwerze występują podstawowe (łatwe) bossy dostępne w przypisanych do nich lokacji.

fa030d5777a98.png

Bossy Trudne:
Bossy które będą wymagały od was lepszego ekwipunku, buffa.

795e42e18e0dc.png

Bronie 30 lvl:

Standardowo z bestów będą dropić bronie na poziom 30.

1746096fe9c5c.png

Bronie 75 poziom:
Będą dostępne tylko i wyłącznie ze szkatułki umarłego rozpruwacza.
70804aa0e2ff4.png

ec2ef558e7f87.png

System ulepszeń:

43687351628407abgen.png

Przykładowe Kostiumy:
Na naszym serwerze występują sety kostiumów podstawowych, te które są nowszej daty oraz unikatowe(Kostium, fryzura, nakładka)  unikatowe nie dostępne w prezentacji, będą dostępne tylko dla zwycięzców różnych wydarzeń i nigdy więcej nie będzie można ich zdobyć!
Nie posiadają stałych bonusów! (Możliwość zaczarowania kostiumu, maksymalnie 1-3 bony)
Kostiumy są na okres czasowy

bf902bbc5b9e4.png

Przykładowe Zwierzaki:
Na naszym serwerze występują zwierzaki, które pomogą wam w rozwoju waszej postaci.
Oprócz podstawowych Zwierzaków(Od Ognistego, Lodowego Phoenixa, przez Bao-Bao, aż do samego rufusa) posiadamy również nieco inne, które na pewno świetnie prezentować się będą u boku waszych postaci.
Zwierzaki są na okres czasowy.

703ee22beb9f46d3gen.png

Przykładowe Mounty:
Na naszym serwerze występują Mounty, które pomogą wam w rozwoju waszej postaci.
Posiadają stałe wbudowane bonusy.
Mounty są na okres czasowy.

60b9be3747559.png

SS Weryfikacyjny:

3447fba38e779.jpg

Edytowano przez Fanatastyczny

Pani Kasia

22 minuty temu, Evil Smile napisał:

To jest jakaś reaktywacja?

Nazwa serwera jakoś dziwnie znajoma.

Patrząc na forum serwera (antyddos wygląda podobnie do kamila i skin forum też, plus tak samo chujowo wygląda pod kątem wykonania) to mam takie dziwne wrażenie, że to Kamil na multikoncie.

@Aive Masz robotę, do dzieła.

sticker1.pngsticker2.png

Edytowano przez Revayerq

Polish IPS King

Pani Kasia

3 godziny temu, Evil Smile napisał:

Nie, to nie jest reaktywacja. 

3 godziny temu, Revayerq napisał:

Patrząc na forum serwera (antyddos wygląda podobnie do kamila i skin forum też, plus tak samo chujowo wygląda pod kątem wykonania) to mam takie dziwne wrażenie, że to Kamil na multikoncie.

sticker1.pngsticker2.png

Nie, to nie Kamil. Czytaj wyżej ze zrozumieniem. 

2 minuty temu, Fanatastyczny napisał:

Nie, to nie Kamil. Czytaj wyżej ze zrozumieniem. 

Sprawdzony zostaniesz.

Polish IPS King

Pani Kasia

4 godziny temu, Evil Smile napisał:

Nope, za mało istniejesz w metinie aby pamiętać każdy serwer. Gdybyś użyła wyszukiwarki na mpc to byś wiedziała więc zrobiłaś zbędny nieuzasadniony spam i mam nadzieje, że Administracja mpc chojnie Cie ukarała bo wtryniasz się tam gdzie nie trzeba nie tylko w tym temacie. 

4 godziny temu, Revayerq napisał:

sticker1.pngsticker2.png

I przylazł. -.- A co ja już nie mogę nikomu zabezpieczać nic? Ta mój serwer haha dobre xD Oceniasz znowu pochopnie a potem spinasz do mnie, że nie mam racji w tym co robisz a dokładnie zrobiłeś to co pisałem pod Twoim tematem amatorze. Najpierw sprawdź, dowiedz się a potem pisz takie głupoty a za wprowadzanie w błąd + zbędny spam powinno Cie zbanować na min. 2 dni bo wtryniasz się wszędzie i siejesz tylko głupoty. 

Zapamiętaj jedno, ja mam tylko to konto unikatowe i tak będzie.

1 godzinę temu, Revayerq napisał:

Sprawdzony zostaniesz.

Nie jesteś w Administracji aby tak dyrygować i rządzić się tym forem, to nie metin2tech gdzie wolno Ci wszystko. 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

jak dla mnie duży minus to że jesteś sam bo jak serwer wystartuje nie ogarniesz sam banować robić aktualizacje,eventy itd. 

1 godzinę temu, kamil2321 napisał:

Nope, za mało istniejesz w metinie aby pamiętać każdy serwer. Gdybyś użyła wyszukiwarki na mpc to byś wiedziała więc zrobiłaś zbędny nieuzasadniony spam i mam nadzieje, że Administracja mpc chojnie Cie ukarała bo wtryniasz się tam gdzie nie trzeba nie tylko w tym temacie. 

I przylazł. -.- A co ja już nie mogę nikomu zabezpieczać nic? Ta mój serwer haha dobre xD Oceniasz znowu pochopnie a potem spinasz do mnie, że nie mam racji w tym co robisz a dokładnie zrobiłeś to co pisałem pod Twoim tematem amatorze. Najpierw sprawdź, dowiedz się a potem pisz takie głupoty a za wprowadzanie w błąd + zbędny spam powinno Cie zbanować na min. 2 dni bo wtryniasz się wszędzie i siejesz tylko głupoty. 

Zapamiętaj jedno, ja mam tylko to konto unikatowe i tak będzie.

Nie jesteś w Administracji aby tak dyrygować i rządzić się tym forem, to nie metin2tech gdzie wolno Ci wszystko. 

Po prostu śmierdzi mi to, że napisał, że wszystko robi sam, a podobieństwo z Twoim forum i twoim preloaderem jest 99,99%. Mam wrażenie, że chcesz przetestować, czy ludziom się podobają Twoje pomysły.

Sprawdzą to się okaże. Po tobie wszystkiego się można spodziewać.

Polish IPS King

5 minut temu, Revayerq napisał:

Po prostu śmierdzi mi to, że napisał, że wszystko robi sam, a podobieństwo z Twoim forum i twoim preloaderem jest 99,99%. Mam wrażenie, że chcesz przetestować, czy ludziom się podobają Twoje pomysły.

To nie serwer Kamila, znam fane od jakiegoś czasu, więc jak masz z kimś spine czy chuj wie co to po chuj tutaj się udzielasz jak temat dotyczy czegoś innego?

Co do tematu... oj fana zawiodłem się i to okropnie.. ale cóż powodzenia ;p

Kiedy słyszysz o nowej jakości.
v

comment_QKNOE4c4LYefAPoiNVrUbEYparSjrprO

fpbg_nymeria.png.c41162be62c21e0c7067f4a5888d1b9c.png

Pani Kasia

chcialem zrobic konto o wyskoczyl blad "The owner of this website (amaltejamt2.pl) has banned your IP address" xd

8 godzin temu, Lord Pablo napisał:

To nie serwer Kamila, znam fane od jakiegoś czasu, więc jak masz z kimś spine czy chuj wie co to po chuj tutaj się udzielasz jak temat dotyczy czegoś innego?

Co do tematu... oj fana zawiodłem się i to okropnie.. ale cóż powodzenia ;p

Z czym się zawiodłeś i kim jesteś? Bo nie kojarzę z nicku na forum. No i dziękuję :)

5 godzin temu, Fanatic2 napisał:

chcialem zrobic konto o wyskoczyl blad "The owner of this website (amaltejamt2.pl) has banned your IP address" xd

Witaj!

Proszę skontaktuj się ze mną na pw. Wyjaśnimy sytuację. Ogólnie rzecz ujmując strona banuje automatycznie jeśli uzna kogoś za bota lub jeśli stwierdzi, że coś się jej nie podoba. Zapraszam na pw. Podasz mi swoje IP a ja sprawdzę co robiłeś i dlaczego Cię zbanowała. Pomoże to uniknąć w przyszłosci takich sytuacji. Dzięki za info.

8 godzin temu, AloneWolf napisał:

jak dla mnie duży minus to że jesteś sam bo jak serwer wystartuje nie ogarniesz sam banować robić aktualizacje,eventy itd. 

Jestem sam gdyż tak jest bezpieczniej pod wieloma względami. Co do banowania i ewentów na wszystko mam plan. Więc bez obaw :)

8 godzin temu, Molirol napisał:

Serwer może i fajny ale długo nie wytrzyma bez DOBREJ reklamy =)

Starałem się jak mogłem. Za późno zacząłem reklamować projekt + wysyp masy serwerów nie wspominając o Esgorath. Mam nadzieje, że jakoś to będzie.

8 godzin temu, Revayerq napisał:

Tak robię wszystko sam. Sam jestem sobie wszystkim. Jeśli potrzebuje czegoś np grafiki piszę do grafika jednego lub drugiego i mi to robi. Jeśli potrzebuję wsparcia technicznego piszę do kogoś i ktoś mi zawsze pomoże. To, że ktoś mi z czymś pomoże i dostanie za to $ lub nie bo zrobi to z dobrej woli nie oznacza to, że jest w teamie etc. 

Serwer wydaje się fajny, ale czy expo od 75 do 120 poziomu w grocie to nie przesada ? Przecież to można umrzeć z nudów -.-

edit. kiedy pojawi się pełna prezentacja ? 

Edytowano przez GanerPL

1363095337-U286162.png

Dnia 27.02.2019 o 16:11, Revayerq napisał:

Preloader weź w ogóle nie masz pojęcia o czym piszesz, a wtrącasz się i to jeszcze nie na temat. Za takie podobne zachowanie ja dostawałem surowe wytyczne przez Administrację bany w postaci niepisania w całym dziale przez 14 dni i Ty powinieneś być również tak ukarany! Co jak co ale nie jesteś tutaj w Administracji(całe szczęście) więc nie jesteś ponad prawem a ja dążę zawsze do sprawiedliwości i jak wspomniałem to nie jest Twój pierwszy takowy wybryk. 

jakby to był mój serwer to bym go reklamował z swojego nicku + nie znasz moich umiejętności w metinie i starasz się co robić? Zjebać mi reputację czy co? Bo nie rozumiem Twojego zachowania, a że potrafię zabezpieczenia robić to sorry, że potrafię- no nawet metina potrafię więc sorry, że potrafię być lepszy od Ciebie.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

Szczerze to nie znam serwera ale tym trailerem (Zwiastunem) waszym zrobiliście sobie moim zdaniem antyreklame XDDDD bardziej słabszego trailera nigdy nie widziałem hah rozwaliliście system :D ale to na plus bo miałem z tego niezłą bekę więc w sumie jestem neutralny.

Jebać Ludzi 999% ACTIVATED

2 godziny temu, muchomor321 napisał:

Szczerze to nie znam serwera ale tym trailerem (Zwiastunem) waszym zrobiliście sobie moim zdaniem antyreklame XDDDD bardziej słabszego trailera nigdy nie widziałem hah rozwaliliście system :D ale to na plus bo miałem z tego niezłą bekę więc w sumie jestem neutralny.

Nie dogodzisz wszystkim :)

5 godzin temu, GanerPL napisał:

Serwer wydaje się fajny, ale czy expo od 75 do 120 poziomu w grocie to nie przesada ? Przecież to można umrzeć z nudów -.-

edit. kiedy pojawi się pełna prezentacja ? 

Witaj! Postaram się ogarnąć to jak najszybciej. Teraz muszę się przygotować do startu. Niby wszystko sprawdzone, zrobione, ale wiesz jak jest. Nie zaszkodzi tego sprawdzić jeszcze 2 razy.

Brakuje mi kilku rzeczy jak na harda, według mnie na serwer "hard" jest kilka innowacji, które można zrobić. I nie chodzi mi tu o żadne dungi itp, tylko proste zarazem mega umilające grę rzeczy.

Po dokładniejszym przeczytaniu:

Jak wygląda exp do 120 w av2/red lesie?

Fajne nagrody dzienne

To z wojnami za nagrode nie działa

Życzę powodzenia, nie wiem skąd kojarzę nick ale jakoś wydaje mi się że miałem okazję nie raz czytać posty tego użytkownika.

Serwer wygląda normalnie, może się udać :)

Edytowano przez BezProcentów

teleportacja sie zjeebala nie da sie na mapy teleportowac....

trudny loch malp jest wylaczony.. porazka server

Edytowano przez Fanatic2

Dnia 27.02.2019 o 14:42, kamil2321 napisał:

typie, "za mało istniejesz" XDDDDDDDDDDDDDDD!!!!!!!!

Wyobraź sobie, że niektóre tematy są niedostępne dla użytkowników, dzbanie.

PS. HOJNIE*

jastrzębiu gramatyki xD 

Odnoszę wrażenie, że nie stać was nawet na grafikę, bo prezka i logo nie zgrywa się ze sobą

Jak serwer będzie taki zajebisty jak jego ortografia to nie wróżę długiej kariery.

Serwer nie oferuje niczego niż pozostałe 99% privów. Ot kotlet.

Edytowano przez Evil Smile

xoxo

Wbiłem, zobaczyłem 2 sklepy w m1 na ch1, podziękowałem.

Co jak co, ale jak na starcie nie ma nikogo to moim zdaniem już nie będzie nigdy.

1363095337-U286162.png

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 102 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...