Skocz do zawartości

Co sądzicie o stworzeniu serwera na bazie starego napieprzamy

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 203 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Siemka!

Chciałbym Was zapytać o to co sądzicie o stworzeniu serwera na bazie starego, pewnie niektórym znanego Napieprzamy.

Jestem właścicielem wspomnianego wyżej serwera i planuje zrobić nowy serwer z nową nazwą na bazie medium hc z gildiami.

Według mnie teraz jest zbyt dużo serwerów easyhc co na pewno by sie nie przyjęło bo po pierwsze konkurencja jest spora a po drugie imo serwery easy są nudne, wszystko można mieć tak naprawdę w parę minut.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat?

Czy taki serwer przyjąłby się?

Pozdrawiam 😊

Pani Kasia

Moim zdaniem według Twoich dobrych chęci to nie wypali przy obecnym community. Obecna społeczność to nie oszukujmy się ale ludzie poniżej 13 roku życia a starsi nie grają już bo im się to znudziło (sam gram jakieś 3 godziny na tydzień w klocki mają 16 lat) a co za tym idzie są przyzwyczajeni do serwerów gdzie w mniej niż 5 minut ma się 5 koxów, seta i miecz (nie wspomnę o kit vipach z setami 10/10).  Twój pomysł nie jest zły bo przenosiłby nas w czasie do tamtych czasów. Bardzo mi się podoba że są osoby, które chcą coś zmienić, ale niestety w obecnych czasach jest mało prawdopodobne, że ktoś by zagrał.  

5110639027.png
Lepiej niż na kablu, tylko szkoda że tylko 15GB z pełną prędkością :(

Grałem kiedyś no ale ktoś postanowił zamknąć :7_sweat_smile:

Na reaktywacji też grałem no ale ktoś postanowił zamknąć :13_upside_down:

Czy serwer by się przyjął? Szczerze to nie :3

Osobiście prowadzę serwer ponad 2 lata - drop z rud, królestwa.

Były edycje gdzie było bardzo dużo graczy i takie gdzie było po 10 graczy jednak serwer nonstop stoi przez co ma swoich stałych graczy.

Nowy serwer, bez reklam, bez niczego - klapa na początku.

7349614947681291555072.png

Pani Kasia

Również podobnego zdania co up.

Niestety nie miałem okazji grać na tym napieprzamy, ale wiem, że po prostu teraz to nie wypali, czasy się zmieniają, co chwile powstaje nowy serwer IziHC.

Pewnie do końca Marca wyjdą jeszcze z 7 takich serwerów.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 203 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...