Tak więc mam problem po resecie windowsa 10, zanim zrobiłem reset głośnik JBL GO normalnie łączył się za pomocą bluetooth, z słuchawkami od Sony- MDR-X950B1 było gorzej, ale po tygodniu męczenia się w menedżerze urządzeń jakoś je podłączyłem. Teraz nic nie chce łączyć, niby wykrywa urządzenie, ale jedyne do czego dochodzi to do SPAROWANIA, lecz nie chce się żaden ze sprzętów połączyć. Może ktoś wie w czym leży problem i jest w stanie mi pomóc prosto opisać co mam zrobić . :/ Ściągałem stero