Skocz do zawartości
Creative

[Dziennikarz] Kreatywny

Polecane posty

Byłem już z Tobą w grupie i ten splagiatowany tekst zbyt dobrze utkwił mi w pamięci.

Poza tym jesteś zbyt toksyczny, żeby należeć do jakiekolwiek grupy na MPC.

Nie. 

Przeczytałem te teksty kilka razy i mam mieszane uczucia, ponieważ wybrane tematy są interesujące i względnie świeże, ale wszystkie newsy (poza tym o PS4) są napisane w trochę chaotyczny i nieskładny sposób. Pomijam już brakujące spójniki czy błędy w formach, bo to korektor poprawi, zastanawia mnie tylko czy poradzi sobie z ewentualnym przeformułowaniem, niektórych zdań. Dodatkowo wątpliwości budzi we mnie Twoja wcześniejsza praca w grupie, która przez pewien czas była bez zarzutu, natomiast później zaczęły pojawiać się plagiaty i opóźnienia w oddawaniu prac. Mając na uwadze to wszystko powinienem być na nie, ale jestem skłonny zaryzykować i przychylić się do pozytywnej oceny, jeśli przyłożysz się do pisania postów i obiecasz, że sytuacja z plagiatem się nie powtórzy. 

Jestem absolutnie na nie. Pisanie newsów nie polega na zrobieniu ctl+c, ctrl+v, a następnie wyrzuceniu mniej istotnych informacji i zamianie kilku słów na synonimy. Źródło na podstawie, którego tworzy się tekst powinno stanowić tylko bazę informacyjną, a nie być podstawą artykułu. 

Spoiler

creative.png

Błagam - nie próbuj tylko komuś wmawiać, że to zbieg okoliczności, albo że wcale nie widzisz podobieństwa. Sam piszę newsy i wiem, że coś takiego ma miejsce tylko jeśli skopiujesz tekst i na jego podstawie tworzysz post, gdybyś zerkał do źródła tylko w celu sprawdzenia informacji tego typu podobieństwa nie miałyby szans zaistnieć.

Poza tym co wspomniał @carbonx wydaje mi się, że można dać Ci szansę spróbować jeszcze raz w MPCfacebook. Oczywiście jeżeli nie będziesz powtarzał swoich "głupich" akcji. 

Nie mam żadnych zastrzeżeń do napisanych tekstów, mają one charakter typowy dla naszej grupy, co jest na spory plus. Nie było mnie przy w/w rzekomych wybrykach, więc głosuję za.

Nie wiem jak się zachowywałeś kiedyś, nie było mnie tu wtedy, biorą pod uwagę teksty jest całkiem nieźle, nieco do poprawy, ale od tego są korektorzy. Ogólnie całkiem ciekawa treść. Jestem na tak.

Dnia 12.02.2019 o 22:34, carbonx napisał:

Pisanie newsów nie polega na zrobieniu ctl+c, ctrl+v, a następnie wyrzuceniu mniej istotnych informacji i zamianie kilku słów na synonimy. Źródło na podstawie, którego tworzy się tekst powinno stanowić tylko bazę informacyjną, a nie być podstawą artykułu. 

Całkowicie się z tym zgadzam. W moim zespole potrzebuję osób, którym będę mogła zaufać w kwestii wykonywanych obowiązków, a w tym wypadku kompletnie tego nie widzę. Nie chcę później doświadczać sytuacji, w której trzecia strona zgłosi się do nas odnośnie kopiowania tekstów. Sprawy nie poprawia również Twoje zachowanie po utracie rangi moderatora. Może gdybyśmy naprawdę pilnie kogoś szukali, sytuacja wyglądałaby trochę korzystniej, natomiast potrzebujemy tylko jednego, dobrego dziennikarza. Przykro mi, ale niestety nie nawiążemy współpracy.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...