Hej, ostatnio naszła mnie ochota na powrót do csa, po zagraniu paru mmów chciałem wpaść na faceita. Kiedyś grałem je bez problemu, okazało się, że teraz jest wymagany anty-cheat. Pobrałem go, lecz przy odpalaniu wyskakuje mi taka informacja   od razu powiem, że nie posiadam oryginalnego systemu. Mimo to pobrałem jakąś aktualizacja stąd https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=kb4012212 ale nic nie pomogło.  Ktoś miał podobny problem? Da się coś zrobić w takiej sytuacji?