Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ZbyszeekMPC

• Teamalko.pl • Dobre, bo Polskie!

Polecane posty

Pani Kasia

Autor tematu Napisano
3 godziny temu, Yaesthy napisał:

Serwer przyjemny, ładne ikony, lecz odpycha mnie troszkę ten styl kanałów, jak dla mnie jest zbyt przejedzony oraz troszkę ta domena, trudna do zapamiętania, nie rozumiem również: "Dobre, bo Polskie!" - Chcieliście tu nawiązać do jakiegoś piwa? (Wnioskuję po bannerze) Bo nie rozumiem troszkę.

Przyczepię się do fragmentu tekstu: "wytrzymałej maszyny VoiceVPS" - Wydaje mi się iż każdy VVPS jest wytrzymały, jeżeli kupujemy od hostera który stoi na rynku od paru lat, także nie rozumiem po co o tym wspominać, bo każdą maszynę da się wyłączyć.

Powodzenia w dalszym rozwoju serwera. :)

Dziękujemy za szczerą opinię. Co do fragmentu tekstu, nie każda maszyna VPS jest wytrzymała (np. nazwa.pl)

Pozdrawiam, Zbyszeek

Powodzenia i polecam choć zastrzeżenie małe ma do stylistyki kanałów nad którymi moglibyście popracować. Jeśli nie macie pomysłu coś tam od siebie mogę dodać swojego z racji tego że do czynienia mam już z tym kilka lat. Pozdrawiam.

Cytat

15. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni, zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

Cytat

15. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni, zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...