Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 117 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

P9y0iKO.png

Zostanę technikiem twojego serwera minecraft, nie zależnie od wersji od najstarszej - do najnowszej

Jeśli potrzebujesz pomocy przy stworzeniu całego serwera, czy też pojedynczych rzeczy to zapraszam do kontaktu.
Mam duże doświadczenie zw. z serwerami oraz ich tworzeniem.

Atrakcyjne niskie ceny, płatność: PSC, PayPal, Przelew.

Kontakt PW, gdzie zainteresowanym podaje lepszy kontakt i odpowiadam na wszelkie pytania.

.

Pani Kasia

Po kilku prywatnych wiadomosciach stwierdzam, ze to dziecko, ktoremu wydaje sie tylko, ze umie programowac. Brak prac do okazania, 0 rozmowy wylacznie prywatne wiadomosci go interesują

https://zapodaj.net/46404d9034a96.png.html

Edytowano przez Matyy

Pani Kasia

Autor tematu Napisano (edytowany)
Dnia 1.02.2019 o 16:52, Matyy napisał:

Po kilku prywatnych wiadomosciach stwierdzam, ze to dziecko, ktoremu wydaje sie tylko, ze umie programowac. Brak prac do pokazania, 0 rozmowy wylacznie prywatne wiadomosci.

Stwierdzić sobie możesz jedynie to że jesteś żałosny.

Pisałem tobie że nie mogę dzisiaj (czasami trzeba zrobić coś innego, nie każdy ma całe dni czasu codziennie)rozmawiać, po czym po kilku wiadomościach nazwałeś mnie dzieckiem (podobnie jak teraz) więc nie mam o czym z tobą rozmawiać.

+ gratsy za wycięcie postów tylko tego co ja pisałem! :) ŻĄŁOSNE pokaż wszystkie "DZIECKO"

ale nie ma to jak "dziecko" się obrazi, zablokuje i płacze pokazując jedynie to co obciąża kogoś hahah :D

Wspomnę jedynie jeszcze to że nie udostępniam paczek (autorskich robionych specjalnie dla kogoś) z serwerów ani żadnych plików.

Napisałem ci również żebyś napisał co byś chciał to bym ew. napisał i pokazał. OLAŁEŚ TO, a teraz płaczesz pisząc głupoty.

PO PROSTU ŻAŁOSNE I PO NIŻEJ KRYTYKI. W realnym świecie widze że też nie jesteś na bierząco z sprawami, lepiej poczytaj.

Temat aktualny dziękuje za odświeżenie :)

Edytowano przez KsawoX

.

Autor tematu Napisano (edytowany)

Dzięki, zapraszam do współpracy, temat aktualny.

Edytowano przez KsawoX

.

Pani Kasia

Temat dalej aktualny. Zapraszam.

.

Oferujesz profesjonalizm a grafika prezentująca zaprzecza temu.

Nic wiecej do dodania nie mam ;)

Nie polecam.

Grafika, grafiką.
Jak nie było dawniej żadnej to też było źle. Teraz jest jaka jest też jest źle :)

Jeśli mnie nie polecasz ze względu grafiki - trudno, po prostu widać że nie miałeś gdzie już pisać i co :/
Nie oferuje grafiki tylko usługi techniczne.

Mam duże doświadczenie i w ostatnich czasy dużo pozytywnych komentarzy (nie tak jak tutaj od 1 czy 2 ludzi, którzy nie mieli co robić) potwierdzających mój profesjonalizm i doświadczenie (inne fora).

Zapraszam zainteresowanych do współpracy. :)

.

@reffresh
Zapraszam.

.

Pani Kasia

Temat zostaje przeniesiony do archiwum po miesiącu nieaktywności.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 117 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...