Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

hbmc

 

Zmień się w podróżnika i odkrywaj podniebny świat tajemniczych wysp!

 

 

★ Wyspy ★

 

Po wejściu do naszej krainy, czeka na Ciebie nie lada wyzwanie. Musisz wybrać jedną z pięciu wysp, bo to właśnie na niej spędzisz najwięcej czasu grając na serwerze! 

 

- Wyspa Normalna > Klasyczna wyspa z niewielką farmą i drzewkiem. W sam raz dla osób, które kochają tradycyjną rozgrywkę.

- Wyspa Pustynna > Najtrudniejsza wyspa do rozpoczęcia. Kawałek drzewa, suche krzaki i piach. To wszystko co na niej znajdziecie. 

- Wyspa Zimowa > Lód, śnieg, choinka i mała farma. Nic więcej tam nie ma. Jedyne co może wam umilić czas to miś, który będzie na was czekał.

- Wyspa Grzybowa > Jak sama nazwa wskazuje - grzyby. Dwa ogromne grzyby, a obok nich drzewo. Nie można zapomnieć o farmie, która też się tam znajduje. 

- Wyspa Magiczna > Odkryjcie ją sami!

hbmc

 

★ Waluty ★

 

- Dolary > $ Jest główną walutą serwerową, dzięki której możemy robić zakupy w sklepie, sprzedawać itemy oraz wymieniać się z graczami.

- QuestCoinsy > QCoin to druga waluta na naszym serwerze. Dzięki niej możemy kupować kluczyki do skrzynek oraz magiczne pakiety z niespodziankami. Głównym żródłem pozyskania tej waluty są questy u npc, które znajdują się na spawnie. QCoinsy otrzymujemy również za eventy oraz kopanie kamienia. 

 

 

★ Dodatki ★

 

- Stakowanie spawnerów i mobów > Łączenie się mobków i spawnerów pozwala na zaoszczędzenie miejsca oraz lejków na swojej wyspie. Niweluje to również lagi oraz ścinki serwera, które utrudniają rozgrywkę.

- Nowe craftingi > Dzięki nowym recepturom możemy w  bardzo łatwy sposób tworzyć przedmioty, które ciężko zdobyć.

- Prace > Prace pozwalają na mały aczkolwiek przydatny zarobek, który pomoże uzupełnić braki w Twoim portfelu na początku Twojej magicznej przygody.

- Aukcje > Licytacje na czacie pozwalają na bardzo szybką i przyjemną sprzedaż zbędnych itemów. 

- Trade > Trade pozwala na bezpieczne wymiany pomiędzy graczami. Zapobiega to oszustwom oraz kradzieżom pieniędzy czy też itemów.

- Losowania lotto > Dzięki losowaniom lotto możesz wzbogacić się o kilka a nawet kilkanaście tysięcy dolarów. Jedynym minusem loterii jest możliwość przegrania oraz utraty pieniędzy przeznaczonych na zakup losu.

- CobbleX > Dzięki magicznemu brukowi możemy pozbyć się zbędnego cobbla i wymienić go na ozdobną główkę.

- Kasyno > W kasynie bardzo łatwo przepuścić wszystkie swoje pieniądze. Lecz jest również szansa na wygraną, niewielka, ale jest. 

 

 

★ Informacje ★

 

- Adres IP > hbmc.pl

- Wersja > 1.12.2.+

- Strona http://hbmc.pl/

- TeamSpeak3 > hbmc.pl

 

Wbij już dziś. Nie ma chwili do stracenia! 

Edytowano przez Boroo22
Zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Pani Kasia

Serwer prezentuje się bardzo dobrze, aczkolwiek mam problem z wejściem na niego komunikat 'antybot proszę sprobować ponownie za 5 minut' odczekałem i dalej to samo. W czym tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Autor tematu Napisano
5 godzin temu, luki_665 napisał:

Serwer prezentuje się bardzo dobrze, aczkolwiek mam problem z wejściem na niego komunikat 'antybot proszę sprobować ponownie za 5 minut' odczekałem i dalej to samo. W czym tkwi problem?

 

Czasami uruchamia się antybot, jeśli ciągle będziesz miał taki problem, wejdź na naszego TeamSpeak'a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
Okienko zamknie się za 5 sekund...