Skocz do zawartości
MiszolPL

Elf bot pod Tibia 8.6 nie działa na Windows 8 64 bit

Polecane posty

Autor tematu Napisano

Witam kupiłem lapka i mam problem z elf bot pod klienta tibii 8.6. Jak odpalę Tibie i elf bot'a odpala się trial 3 dniowy i nie mogę nic z elfem zrobić tzn wyskakuje że musze jako admin odpalić jak chce crackowac to crack Evo odpala mi tylko klienta bez elfa i tak w kółko, odpaliłem Tibie elfa i ip changera jako admin z zgodności xp sp3 to gdy crackuje zawiesza się klient tibii i muszę lapka resetowac próbowałem wszystkiego jako admin na vista, 95,7 xp itd zawsze to samo zawiesi się wszystko elf tylko działa jak odpalę bez zgodności i nie jako administrator. Przy tym wszystkim anty wirusa mam wyłączonego. Wczoraj sciagles tibia auto zainstalowałem Python msi i dll plik odpaliłem wszystko z zgodnosica xp sp3 i jakonadmin Tibia Auto działa. A Elf nie.... Może ktoś miał podobny problem i mi pomoże? Bo już walczę 3 dzień z elf bólem i dalej nic..

Pani Kasia

Boć w wizualizacji ze starszym systemem np.  XP, nie będzie żadnych problemów. 

Autor tematu Napisano

Co masz na myśli wizualizacj starszym systemem? Mam wgrać Windows xp? Bo nie rozumiem.

Autor tematu Napisano

Innej opcji nie ma? Gdzieś wyczytałem że na win 8 wgl elf nie działa... W takim razie jak będę w domu to będę działać.

sciaglem ten program zainstalowałem xp sp3 i nie mogę poloaczyc się z internetem jest jakaś inna opcja poza tym programem? Ktoś może miał podobny problem? Będę chyba musiał lapka dać znajomemu niech mi wgra win xp sp3. Bawienie się dalej nie ma sensu znalazłem wszystkie sterowniki do lapka także chyba jestem zmuszony wgrać xp z myślą że problem zniknie...

Autor tematu Napisano

Witam problem rozwiązany, próbowalem wszystkiego i pomógł tylko upgrade do Windows 10 wyłączenie windows defender i zapory wszystko odpaliłem w zgodności z xp sp3 pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...