Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 97 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Pani Kasia

18 godzin temu, Aive napisał:

Zapowiedź została umieszczona ponad 3 tygodnie temu i dalej nie została określona data startu. Przy umieszczaniu tematu mowa była o drugiej połowie stycznia, a mamy już luty. Proszę o jakieś konkrety, w innym wypadku zapowiedź trafi do archiwum i będzie mogła zostać przywrócona dopiero po ustaleniu konkretnych terminów.

Do godziny 24 podamy wszystkie niezbędne informacje, na które sami aktualnie czekamy. Nie wszystko niestety jest uzależnione od naszego zespołu.
Przepraszamy za opóźnienia, zdarzają się :(

2 godziny temu, Protektor napisał:

Rok go robiliście i chuja na nim widać.

Jeszcze nawet nie miałeś okazji wejść do gry, więc zbędna opinia na ten moment ;p

ARIONE-MINI.png

15 minut temu, danieln napisał:

Do godziny 24 podamy wszystkie niezbędne informacje, na które sami aktualnie czekamy. Nie wszystko niestety jest uzależnione od naszego zespołu.
Przepraszamy za opóźnienia, zdarzają się :(

Jeszcze nawet nie miałeś okazji wejść do gry, więc zbędna opinia na ten moment ;p

Przecież dopiero co pisałeś o tym że prezentacja jest, wiec z niej wywnioskowałem że server taki jak wszystkie inne.

bgfp marvelia.png

Pani Kasia

21 minut temu, Protektor napisał:

Przecież dopiero co pisałeś o tym że prezentacja jest, wiec z niej wywnioskowałem że server taki jak wszystkie inne.

Napisałem również, że prezentacja będzie aktualizowana do czasu startu serwera. Sama prezentacja nie zawiera wszystkiego co znajduje się na serwerze, to dopiero zapowiedź. Do czasu startu na pewno zostanie uzupełniona ona o dużo więcej szczegółów. Przykro nam, że nie udało nam się nią zainteresować - nie każdemu musi przypaść do gustu :)

ARIONE-MINI.png

Autor tematu Napisano (edytowany)
3 godziny temu, DaMiX211 napisał:

A start dalej nie wiadomo kiedy 

Za dużo przewidywaliśmy, niestety na niektórych technikach obracających się wokół Metin2 nie zawsze można polegać ;p

Co nie zmienia faktu, że to kwestia prac nad zabezpieczeniami które aktualnie trwają ;)

Podjęliśmy współprace, mamy nadzieje że tym razem uczciwą :)

Edytowano przez danieln
korekta

ARIONE-MINI.png

Pani Kasia

Przywracam na prośbę autora. Oczywiście wiąże się to z koniecznością aktualizacji zapowiedzi zgodnie z regulaminem, szczególnie w kwestii dat - 24h.

Zapowiada sie ciekawie, wbije pare dni po starcie ocenić.

BvB////Ac Milan 

402d57e963a71.png 

Ja mam tylko tyle.

Serwera nie polecam.

Oczywiście kolega został "usunięty" od razu gdy o nim wspomniałem jakieś 8msc temu 😄

Pani Kasia

10 godzin temu, shire napisał:

402d57e963a71.png

Ja mam tylko tyle.

Serwera nie polecam.

Oczywiście kolega został "usunięty" od razu gdy o nim wspomniałem jakieś 8msc temu 😄

Bardzo stary screen, ze starymi opisami i starym logo. Żaden "Olaf Kępa" nie był u nas w ekipie o ile dobrze mi wiadomo.
Czemu w takim razie nie polecasz?

ARIONE-MINI.png

3 godziny temu, danieln napisał:

Bardzo stary screen, ze starymi opisami i starym logo. Żaden "Olaf Kępa" nie był u nas w ekipie o ile dobrze mi wiadomo.
Czemu w takim razie nie polecasz?

Jak nie był jak to jego fp ktoś tam od was tak pisał  xD 

Wystarczy powiązanie z tą osobą żeby nie polecić 😄

11 godzin temu, shire napisał:

Jak nie był jak to jego fp ktoś tam od was tak pisał  xD 

Wystarczy powiązanie z tą osobą żeby nie polecić 😄

Nikt Ci nie broni wyrażania własnej, natomiast powiedz mi, co według CIebie fan-page ma związanego z serwerem Metin2 i rozgrywką na nim?  🤣

ARIONE-MINI.png

Czy serwer jest wyłączony? Bo chciałem wbić na betę żeby przejrzeć serwer ale nie mogę się zalogować 😕 (ciągle jest komunikat "zostaniesz połączony z serwerem")

Tak dzisiaj była planowana data startu, ale z racji kilku bugów znalezionych podczas bety najprawdopodobniej termin się nieco przedłuży, w zależności ile zajmie im uporanie się z problemem -  pewnie jakoś do tygodnia.

Zgadza się. Dużo aktualnie rozgrywa się na Forum, a daliśmy słowo że nie puścimy syfu.

Błędy znajdujemy wspólnie z Testerami i w miarę możliwości naprawiamy je.

Teraz będziemy dodawać kolejny update, który zawiera poprawki stylistyczne tj. zmodyfikowane ekrany logowania, czy dodanie kilku nowych systemów.

Na tym update będziemy już testować balans PVP na różnych przedziałach poziomów, uwzględniając oczywiście obie opcje rozgrywki - bez IS, oraz z IS.

Zadbamy też o poprawne funkcjonowanie wszystkich eventów, areny walk, oraz strefy wojennej.

Serwer nie przedłuża się z powodu naszej niekompetencji, lub braku chęci - bo akurat jest co robić.
Codziennie naprawiamy błędy, które udaje się znaleźć nam i testerom i dodatkowo wprowadzamy kilka nowinek.

Jako Arione, mamy nadzieje że wszystko będzie git i uda się dobrze wystartować.

Niedługo informacje na fanpage, póki co - cisza przed burzą.. <3

ARIONE-MINI.png

Zapraszam ponownie do działu - ale tym razem publikacji - kiedy serwer już poprawnie wystartuje. Dosyć już tych niejasności i przekładania z Waszej strony na tym forum. W tym momencie zapowiedź znowu leży, konkretnych informacji znowu brak - nawet pofatygowałam się na Waszego fanpage i również nic ciekawego tam nie znalazłam, wystarczy już tego.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 97 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...